m.FlashScore.cat

Actualitza

Hoquei gel » Avui » Tots

AUSTRÀLIA: AIHL

09:00Melbourne Ice - Perth -:-
09:00Newcastle - Melbourne Mustangs -:-
09:00Sydney Bears - Adelaide -:-

CANADÀ: QMJHL - Pretemporada

00:00Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads -:-
01:00Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix -:-
01:30Chicoutimi Sagueneens - Shawinigan Cataractes -:-
20:00Charlottetown Islanders - Acadie-Bathurst Titan -:-
22:00Baie-Comeau Drakkar - Quebec Remparts -:-
22:00Cape Breton Eagles - Moncton Wildcats -:-
22:00Gatineau Olympiques - Val-d'Or Foreurs -:-
22:00Rimouski Oceanic - Victoriaville Tigres -:-

EUROPA: Visegrad Cup

18:00MMKS Podhale - Detva -:-

EUROPA: U20 Super Challenge - Play Offs

13:00Farjestad BK U20 - Leksands U20 -:-
16:30Vaxjo U20 - Norway U20 -:-

EUROPA: U20 Super Challenge - Llocs 5-8

12:45HC Riga - France U20 -:-
16:15Hungary U20 - Austria U20 -:-

EUROPA: EHT Finland Women

09:30Japan W - Czech Republic W -:-
12:00Finland W - Russia W -:-
12:00Anul·latFinland W - Sweden W -:-

MÓN: Amistós entre clubs

20:00Ritten (Ita) - Vipiteno (Ita) -:-
10:00Cherepovets (Rus) - Nizhny Novgorod (Rus) -:-
10:00Tolpar (Rus) - Stalnye Lisy (Rus) -:-
12:00Dinamo Riga (Lat) - Din. Minsk (Blr) -:-
14:00JYP (Fin) - SaiPa (Fin) -:-
14:00Lausanne (Sui) - Zurich (Sui) -:-
14:30CSKA Moscow (Rus) - Podolsk (Rus) -:-
15:00Krakow (Pol) - Kosice (Svk) -:-
15:00Linkopings (Swe) - Oskarshamn (Swe) -:-
15:00Mora (Swe) - Storhamar (Nor) -:-
15:30Stavanger (Nor) - Graz 99ers (Aut) -:-
16:00Brynas (Swe) - Djurgardens (Swe) -:-
16:00Frolunda (Swe) - Farjestad BK (Swe) -:-
16:00Lokomotiv Yaroslavl (Rus) - Yekaterinburg (Rus) -:-
16:00Peliitat (Fin) - Pelicans (Fin) -:-
16:30Villach (Aut) - Grenoble (Fra) -:-
17:00Kettera (Fin) - KooKoo (Fin) -:-
17:30Rapperswil (Sui) - Ambri-Piotta (Sui) -:-
17:30Straubing Tigers (Ger) - Dornbirn (Aut) -:-
18:00Ban. Bystrica (Svk) - Unia Oswiecim (Pol) -:-
18:00Belfast (Gbr) - Herning Blue Fox (Den) -:-
18:00Dundee (Gbr) - Odense Bulldogs (Den) -:-
18:00Fife (Gbr) - Herlev (Den) -:-
18:00Glasgow (Gbr) - Freiburg (Ger) -:-
18:00Nottingham (Gbr) - Coventry (Gbr) -:-
18:00Ryazan (Rus) - HC Rostov (Rus) -:-
18:00Sarmaty (Rus) - HK Orenburg (Rus) -:-
18:15Sp. Moscow (Rus) - Dyn. Moscow (Rus) -:-
19:00Ajoie (Sui) - Fribourg (Sui) -:-
19:00Lustenau (Aut) - Kaufbeuren (Ger) -:-
19:00Poprad (Svk) - Nice (Fra) -:-
20:00Sheffield (Gbr) - MAC Ujbuda (Hun) -:-

MÓN: Amistós Internacional

11:00Czech Republic U20 - Finland U20 -:-
15:00Sweden U20 - Russia U20 -:-

MÓN: Junior Club World Cup

11:00Modo U20 - Davos U20 -:-
14:00Trinec U20 - Red Bull -:-
19:00NAHL - Karpat U20 -:-

Actualitza

Futbol | Bàsquet | Tennis | Handbol | Hoquei gel | Futbol Sala | Waterpolo | Més esports »

Dalt

m.FlashScore.cat ofereix resultats d'esports en directe - livescore mòbil. Aquesta versió mòbil presenta diferències respecte a FlashScore.cat per raons tècniques