Actualitza

Hoquei gel » Avui » Tots

ALEMANYA: DEL

14:00Kolner - Dusseldorf -:-
14:00Munchen - Krefeld Pinguine -:-
16:30ERC Ingolstadt - Straubing Tigers -:-
16:30Grizzly Wolfsburg - Iserlohn Roosters -:-
16:30Schwenninger - Adler Mannheim -:-
19:00Augsburger Panther - Bremerhaven -:-
19:00Eisbaren Berlin - Nurnberg Ice Tigers -:-

ALEMANYA: DEL2

17:00Bayreuth - Landshut -:-
17:00Bietigheim/Bissingen - Kaufbeuren -:-
17:00Crimmitschau - Frankfurt Lowen -:-
17:00Dresdner Eislowen - Ravensburg -:-
17:00Lausitzer Fuchse - Heilbronner -:-
18:30Bad Nauheim - Freiburg -:-
18:30Tolzer Lowen - Kassel -:-

ALEMANYA: Oberliga Nord

15:00Tilburg Trappers - EC Hannover -:-
16:00Erfurt - Essen -:-
18:00Leipzig - Hannover Scorpions -:-
18:15Halle - Fuchse Duisburg -:-
18:30Herner - Krefelder EV -:-
19:00Rostock - Crocodiles Hamburg -:-

ALEMANYA: Oberliga South

18:00Fussen - Memmingen -:-
18:00Hochstadter EC - Starbulls Rosenheim -:-
18:00Lindau - Regensburg -:-
18:00Riessersee - Weiden -:-
18:00Selber - Sonthofen -:-
18:30Deggendorfer - Peiting -:-

ÀSIA: Asia League

07:00Nikko Ice Bucks - Anyang -:-
08:00East Hokkaido Cranes - Sakhalin -:-
08:00Oji Eagles - Daemyung -:-

ÀUSTRIA: EBEL

17:30Fehervar AV19 - Vienna Capitals -:-
17:30TWK Innsbruck - Graz 99ers -:-
17:30Villach - Dornbirn -:-
17:30Znojmo - Salzburg -:-
18:00Liwest Linz - Klagenfurt -:-

BIELORÚSSIA: Extraleague

16:00Lida - Molodechno -:-
16:00Neman Grodno - Soligorsk -:-

CANADÀ: OHL

01:00Erie Otters - Mississauga Steelheads 2:3pen.
01:00Flint Firebirds - North Bay Battalion 6:3
01:00Niagara IceDogs - Guelph Storm 5:4pen.
01:05Saginaw Spirit - Kitchener Rangers 5:3
01:07Soo Greyhounds - Barrie Colts 4:7
01:30Owen Sound Attack - Sudbury Wolves 4:1
20:00Guelph Storm - Sudbury Wolves -:-
20:00Ottawa 67s - Hamilton Bulldogs -:-
20:07Soo Greyhounds - North Bay Battalion -:-
22:05Sarnia Sting - Kingston Frontenacs -:-
00:05Oshawa Generals - Peterborough Petes -:-

CANADÀ: WHL

02:30Winnipeg Ice - Saskatoon Blades 4:1
03:00Lethbridge Hurricanes - Moose Jaw Warriors 5:4prò.
03:00Portland Winterhawks - Brandon Wheat Kings 4:1
PròrrogaRed Deer Rebels - Regina Pats 5:5
DescansKamloops Blazers - Kelowna Rockets 1:0
DescansPrince George Cougars - Spokane Chiefs 1:2
DescansVancouver Giants - Swift Current Broncos 2:2
DescansEverett Silvertips - Prince Albert Raiders 0:0
DescansTri-City Americans - Seattle Thunderbirds 1:1
22:00Calgary Hitmen - Medicine Hat Tigers -:-

CANADÀ: QMJHL

00:00Halifax Mooseheads - Cape Breton Eagles 2:8
00:00Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan 6:1
00:00Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders 2:4
21:00Blainville-Boisbriand Armada - Gatineau Olympiques -:-
21:00Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres -:-
21:00Rimouski Oceanic - Quebec Remparts -:-
22:00Shawinigan Cataractes - Sherbrooke Phoenix -:-

CANADÀ: LNAH

01:30Jonquiere Marquis - Thetford Mines Isothermic 2:4
01:30Riviere-du-Loup 3L - Petroliers du Nord 5:1

CANADÀ: U Sports

23:00Saskatchewan - Lethbridge 8:3
00:00Acadia - UPEI 4:3
00:00Moncton - StFX 6:3
00:00UBC - Regina 1:2
00:00UNB - Dalhousie 4:3prò.
01:00Carleton - Western 3:2prò.
01:00Lakehead - Windsor 2:3prò.
01:00McGill - Laurier 2:5
01:00Ottawa WGK - Guelph 5:4prò.
01:00University of Toronto - Ryerson 6:5prò.
01:15York - Queens 3:0
01:30Concordia - Waterloo 2:3prò.
02:00Mount Royal - Alberta 0:3

ESLOVÀQUIA: Tipsport Liga

16:00Ban. Bystrica - Poprad -:-
17:00Dukla Trencin - Detva -:-
17:00Liptovsky Mikulas - Michalovce -:-
17:00MAC Ujbuda - Nitra -:-
17:00Zvolen - DVTK -:-
18:00Slovan Bratislava - Kosice -:-

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: NHL

01:00Arizona Coyotes - Ottawa Senators 5:2
01:00Columbus Blue Jackets - New York Islanders 2:3prò.
01:00Philadelphia Flyers - Dallas Stars 1:4
01:00Pittsburgh Penguins - Vegas Golden Knights 0:3
01:00Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche 2:6
01:00Toronto Maple Leafs - Boston Bruins 4:3prò.
02:00Nashville Predators - Florida Panthers 2:3pen.
2n PeríodeLos Angeles Kings - Calgary Flames 4:0
2n PeríodeSan Jose Sharks - Buffalo Sabres 1:1
19:00New York Rangers - Vancouver Canucks -:-
23:00Minnesota Wild - Montreal Canadiens -:-

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: AHL

01:00Belleville Senators - Providence Bruins 4:7
01:00Bridgeport Sound Tigers - Wilkes-Barre/Scranton 2:3pen.
01:00Laval Rocket - Hershey Bears 2:4
01:00Manitoba Moose - Iowa Wild 2:4
01:00Milwaukee Admirals - Colorado Eagles 2:3prò.
01:00Syracuse Crunch - Charlotte Checkers 3:7
01:00Utica Comets - Rochester Americans 7:1
01:05Binghamton - Hartford Wolf Pack 3:4
01:05Lehigh Valley Phantoms - Springfield Thunderbirds 3:4pen.
02:00Chicago Wolves - Rockford IceHogs 2:3
02:00Texas Stars - Grand Rapids Griffins 3:0
DescansBakersfield Condors - Stockton Heat 3:3
DescansTucson Roadrunners - San Antonio Rampage 0:1
22:00Chicago Wolves - Milwaukee Admirals -:-
22:00Toronto Marlies - Cleveland Monsters -:-

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: ECHL

23:30Newfoundland - Brampton Beast 5:7
00:05South Carolina Stingrays - Orlando Solar Bears 4:2
01:00Adirondack Thunder - Worcester Railers 3:2
01:00Florida Everblades - Norfolk Admirals 4:2
01:00Kalamazoo Wings - Cincinnati Cyclones 4:3prò.
01:00Reading Royals - Maine Mariners 3:5
01:05Atlanta Gladiators - Greenville Swamp Rabbits 6:4
01:05Wheeling Nailers - Indy Fuel 4:3
01:35Fort Wayne Komets - Toledo Walleye 3:5
02:05Allen Americans - Utah Grizzlies 5:4prò.
02:05Tulsa Oilers - Rapid City Rush 0:5
3r PeríodeIdaho - Wichita Thunder 5:2
21:05Greenville Swamp Rabbits - Atlanta Gladiators -:-
22:00Reading Royals - Maine Mariners -:-
22:05Wheeling Nailers - Indy Fuel -:-
23:05Tulsa Oilers - Rapid City Rush -:-

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: SPHL

00:00Fayetteville Marksmen - Knoxville Ice Bears 3:4prò.
01:00Macon Mayhem - Huntsville Havoc 2:1
02:05Pensacola Ice Flyers - Roanoke Dawgs 2:1
02:15Evansville Thunderbolts - Birmingham Bulls 2:4
02:15Peoria Rivermen - Quad City Storm 3:2prò.

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: USHL

01:05Muskegon Lumberjacks - Green Bay Gamblers 3:2
01:05USA U18 - Madison Capitols 6:1
02:05Chicago Steel - USA U18 4:5prò.
02:05Lincoln Stars - Youngstown Phantoms 3:4pen.
02:05Omaha Lancers - Cedar Rapids 6:5
02:05Sioux-City - Dubuque Fighting Saints 0:1
02:05Tri-City Storm - Sioux Falls Stampede 1:2
02:05Waterloo Black Hawks - Des Moines Buccaneers 9:1
22:00USA U18 - Madison Capitols -:-
23:05Tri-City Storm - Cedar Rapids -:-

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: NWHL Women

00:30Boston Pride W - Minnesota Whitecaps W 3:1
19:30Buffalo Beauts W - Connecticut Whale W -:-
20:30Boston Pride W - Minnesota Whitecaps W -:-

EUROPA: Continental Cup - Segona ronda

13:30Crvena zvezda - Brasov -:-
14:00Urdin - HK Olimpija -:-
17:30Mogo - Donbass -:-
18:00Ritten - Ferencvaros -:-

EUROPA: Alps Hockey League

17:30Cortina - Fassa -:-
17:30Lustenau - Eisbaren -:-

FINLÀNDIA: Suomi-sarja

11:30Riemu - S-Kiekko -:-
14:30D-Kiekko - Hunters -:-
15:00JHT - Giants -:-
15:00Laser HT - FPS -:-
16:30Karhu HT - Kiekko-Espoo -:-

FINLÀNDIA: Nuorten SM-Liiga

11:00Karpat U20 - IFK Helsinki U20 -:-
12:00Lukko U20 - Tappara U20 -:-
14:30Jyvaskyla U20 - Ilves U20 -:-
15:30Vaasan Sport U20 - TUTO U20 -:-

FINLÀNDIA: Naisten Liiga

11:45Karpat W - IFK Helsinki W -:-
12:30Kiekko-Espoo W - TPS W -:-
13:00Hameenlinna W - Sport W -:-
14:00Ilves W - Kuortane W -:-
14:30KalPa W - Rauman Lukko W -:-

FRANÇA: Ligue Magnus

16:00Amiens - Grenoble -:-
16:00Angers - Rouen -:-
18:30Bordeaux - Mulhouse -:-
18:30Briancon - Gap -:-
18:30Chamonix Mont-Blanc - Anglet -:-

HONGRIA: Erste Liga

18:30DEAC - Hokiklub Budapest -:-
18:30Ujpest - Csikszereda -:-

ITÀLIA: IHL

18:30Fiemme - Bressanone -:-

KAZAKHSTAN: Championship

13:00Almaty - Kokshetau -:-
15:00Humo 2 - Aktobe -:-

MÓN: Amistós Internacional

10:00Finland U16 - Germany U16 -:-

NORUEGA: Get-ligaen

14:00Narvik - Stjernen -:-
17:00Frisk Asker - Manglerud -:-

NORUEGA: Division 1

14:00Haugesund - Gjovik -:-
15:45Furuset - Tonsberg -:-
16:00Nidaros - Comet -:-

PAÏSOS BAIXOS: Dutch Cup

20:00Tilburg Trappers B - Zoetermeer -:-

POLÒNIA: Polish Hockey League

17:00MMKS Podhale - Janow -:-
17:00Torun - Unia Oswiecim -:-
18:00Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec -:-
18:30Krakow - Tychy -:-

REGNE UNIT: Elite League

17:00Belfast - Manchester -:-
17:00Nottingham - Cardiff -:-
17:00Sheffield - Dundee -:-
17:30Glasgow - Coventry -:-
19:00Guildford - Fife -:-

REPÚBLICA TXECA: Extraliga

15:30Karlovy Vary - Vitkovice -:-
16:00Mlada Boleslav - Kladno -:-
16:00Sparta Prague - Pardubice -:-
17:20Mountfield HK - Zlin -:-
17:20Trinec - Liberec -:-
17:30Litvinov - Olomouc -:-

REPÚBLICA TXECA: O Pohar DHL

11:00Salzburg U20 - Zlin U20 -:-

ROMANIA: Campionatul National

10:00Sportul Studentesc - Sapientia U23 -:-

RÚSSIA: KHL

13:00Barys Nur-Sultan - Podolsk -:-
14:00Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk -:-
16:00SKA St. Petersburg - Sp. Moscow -:-
16:30Dinamo Riga - Niznekamsk -:-

RÚSSIA: MHL

DescansTayfun - Sakhalinskie Akuly 0:1
12:00Atlant - Din. St. Petersburg -:-
12:00Dyn. Moscow - Amurskie Tigry -:-
12:00Krasnaya Armiya - SKA-Varyagi -:-
12:00Loko - HC Riga -:-
12:00MHC Spartak - Kapitan -:-
13:00Almaz - ORG Juniors -:-

RÚSSIA: VHL

09:00KRS ORG - Yermak Angarsk -:-
14:00Perm - Kazzinc-Torpedo -:-
14:00Toros Neftekamsk - Nomad Nur-Sultan -:-
14:00Torpedo Gorky - Orsk -:-
15:00Izhevsk - Metallurg Novokuznetsk -:-
15:00Lada - Dynamo Tver -:-
16:00Almetyevsk - Karaganda -:-
16:00Bars - Chelmet Chelyabinsk -:-
16:00Penza - SKA Neva St. Petersburg -:-

RÚSSIA: VHL-B

12:00Cheboksary - Dyn. Altay -:-
12:00Krasnoyarskie Rysi - Junior Kurgan -:-

RÚSSIA: WHL Women

10:00Ufa W - Sverdlovsk Region W -:-
12:00Tornado W - Gornyi W -:-

SUÈCIA: HockeyAllsvenskan

15:00Vasteras - Tingsryds -:-
17:30Almtuna - IF Bjorkloven -:-

SUÈCIA: HockeyEttan Norra

16:00Bodens - Ostersund -:-
16:00Kiruna AIF - Kalix -:-
16:00Lejon - Kiruna IF -:-
16:00Tegs - Ornskoldsvik -:-

SUÈCIA: HockeyEttan Sodra

16:00Hanhals - Tranas -:-
16:00Kallinge/Ronneby - Tyringe -:-
16:00Nybro - Dalen -:-

SUÈCIA: HockeyEttan Vastra

15:00Forshaga - Eskilstuna Linden -:-
16:00Grums - Skovde -:-
16:00Lindlovens - Borlange -:-
16:00Nykoping - Kumla -:-

SUÈCIA: HockeyEttan Ostra

15:00Vallentuna - Visby/Roma -:-
16:00Arlanda - Huddinge -:-
16:00Sollentuna - Vasby -:-
16:00Tyreso Hanviken - Segeltorps IF -:-

SUÈCIA: SuperElit U20

12:00AIK U20 - Modo U20 -:-
12:00Frolunda U20 - Linkopings U20 -:-
12:00HV 71 U20 - Sodertalje U20 -:-
12:00Lulea U20 - Mora U20 -:-
12:00Malmo U20 - Orebro U20 -:-
12:00Rogle U20 - Farjestad BK U20 -:-
12:00Skelleftea U20 - Leksands U20 -:-
13:00Djurgardens U20 - Timra U20 -:-

SUÈCIA: SDHL Women

13:00Goteborg W - Brynas W -:-
15:30HV 71 W - Leksands W -:-

SUÏSSA: Swiss Cup

13:00Langenthal - Bern -:-
13:30Biel - Ambri-Piotta -:-
13:30Davos - Lugano -:-
15:30Zurich - Servette -:-
15:45Olten - Langnau Tigers -:-
15:45Rapperswil - Fribourg -:-
17:30Ajoie - Lausanne -:-
17:45Visp - Zug -:-

Actualitza

Futbol | Bàsquet | Tennis | Handbol | Hoquei gel | Futbol Sala | Waterpolo | Més esports »

Dalt

m.FlashScore.cat ofereix resultats d'esports en directe - livescore mòbil. Aquesta versió mòbil presenta diferències respecte a FlashScore.cat per raons tècniques