Actualitza

Futbol » Avui » Tots

advertisement

ALEMANYA: Bundesliga

18:30Schalke - Bayer Leverkusen -:-
20:30Bayern Munich - RB Leipzig -:-
20:30Freiburg - Hannover -:-
20:30Mainz - Eintracht Frankfurt -:-
20:30Werder Bremen - Hoffenheim -:-

ALGÈRIA: Algeria Cup

14:00Magra - Abane Ramdane -:-
14:00MSP Batna - Bouguirat -:-
14:00RA Ain Defla - NT Souf -:-
14:00Remchi - Eulma -:-
18:00ES Setif - Medea -:-

ANGLATERRA: Southern League Central Division

20:45Hitchin - St. Ives -:-

ANGLATERRA: Isthmian League Premier Division

20:45Merstham - Lewes -:-

ANGLATERRA: EFL Cup

20:45Arsenal - Tottenham -:-
20:45Chelsea - Bournemouth -:-
advertisement

ANGLATERRA: Premier League International Cup

20:00Reading U23 - Jong Feyenoord -:-

ANGLATERRA: Premier League Sub-18

12:00Swansea U18 - Fulham U18 -:-

ANGOLA: Girabola

15:00C.R.D. Libolo - Primeiro de Agosto -:-
15:00Petro Atletico - Onze Bravos -:-
15:00Saurimo - Sagrada -:-
15:00Sporting de Cabinda - Caala -:-

ARÀBIA SAUDITA: Division 1

13:20Al-Shoalah - Al Ansar -:-
13:25Al Jabalain - Al Orubah -:-
13:35Najran - Abha -:-
15:35Al Najoom - Al Jeel -:-
16:25Jeddah - Al-Washm -:-

AZERBAIDJAN: Azerbaijan Cup

13:00Sabail - Zira -:-
16:00SumQayit - Neftci Baku -:-

BÈLGICA: Belgian Cup

20:00Eupen - Oostende -:-
20:00KV Mechelen - Kortrijk -:-
20:45St. Gilloise - Genk -:-

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

20:00Destroyers - U. Sucre -:-
20:00Real Potosi - Aurora -:-

BOTSWANA: Premier League

18:00Notwane - Township Rollers -:-

BURUNDI: Ligue A

12:00Le Messager Ngozi - Rukinzo -:-
12:30Vital'O - Aigle Noir FC -:-

ESCÒCIA: Premiership

20:45Celtic - Motherwell -:-
20:45Hibernian - Rangers -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 3

16:00Peralada - Valencia B -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 9

19:00Martos - El Palo -:-
20:30Mancha - Huetor Vega -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 10

17:00Arcos CF - Ceuta -:-
20:00CD Gerena - Guadalcacin -:-
20:00Conil - Betis B -:-
20:30CD Utrera - Lebrijana -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 11

16:30Pena Deportina - Mercadal -:-

FRANÇA: National 2 - Group D

18:00Feignies-Aulnoye - Epinal -:-

FRANÇA: Coupe de la Ligue

18:45Amiens - Lyon -:-
21:05Dijon - Bordeaux -:-
21:05Le Havre - Nimes -:-
21:05Marseille - Strasbourg -:-
21:05Monaco - Lorient -:-
21:05Nice - Guingamp -:-
21:05Rennes - Nantes -:-

GAL·LES: Division 1

20:00Pontypridd - Penybont -:-

GAL·LES: Cymru Alliance

20:45Guilsfield - Penrhyncoch -:-

GRÈCIA: Greek Cup - Segona ronda

14:00Aris Avato - Olympiakos Piraeus -:-
14:00Kerkyra - OFI Crete -:-
14:00Niki Volos - Xanthi FC -:-
14:30Chania Kissamikos - Panathinaikos -:-
16:15Thyella Kamari - Atromitos -:-
18:30Apollon Pontou - AEL Larissa -:-

ÍNDIA: I-League

50'Minerva - Mohun Bagan 0:0

ITÀLIA: Serie D - Group D

18:30Reggio Audace - Axys Zola -:-

ITÀLIA: Serie D - Group E

14:30UC Sinalunghese - Sangiovannese -:-

ITÀLIA: Serie D - Group G

14:30Budoni - Avellino -:-

ITÀLIA: Serie D - Group H

14:30Citta di Fasano - Savoia -:-

ITÀLIA: Serie D - Group I

14:30Messina - Castrovillari -:-

ITÀLIA: Coppa Italia Primavera

11:00AS Roma U19 - Sassuolo U19 -:-
12:00Chievo U19 - Cosenza U19 -:-
14:30Fiorentina U19 - Spal U19 -:-
14:30Juventus U19 - Genoa U19 -:-
14:30Torino U19 - Cagliari U19 -:-

JAMAICA: Premier League

21:00Dunbeholden - Mount Pleasant -:-
21:00Humble Lions - Waterhouse -:-
21:00Reno - UWI -:-
21:00Tivoli - Arnett Gardens -:-

LESOTHO: Premier League

13:00Mazenod - Kick4Life -:-
15:00Defence Force - Matlama -:-

LÍBIA: Premier League

14:00Ngom Ajdabiya - Darnes -:-

MALAWI: Super League

13:30Big Bullets - Silver -:-
13:30TN Stars - Mighty Wanderers -:-

MARROC: Botola Pro

16:00Olympique Khouribga - Wydad -:-
19:00IR Tanger - Kawkab Marrakech -:-
20:00Raja Casablanca - Rapide Oued Zem -:-

MÓN: FIFA Mundial de Clubs

17:30Kashima - Real Madrid -:-

MÓN: Amistós entre clubs

67'Heidelberg Utd (Aus) - South Melbourne (Aus) 0:4

PAÏSOS BAIXOS: KNVB Beker

18:30ODIN '59 - Heerenveen -:-
19:45Sittard - Cambuur -:-
20:45Roda - Ajax -:-

PAKISTAN: Premier League

11:00National Bank of Pakistan - Baloch Nushki -:-
11:00SSGC - KESC FC -:-

PERÚ: Segunda Division - Grup d'Ascens

00:00Cienciano - Carlos Manucci 0:1

PORTUGAL: Taça de Portugal

16:00Feirense - Ferreira -:-
17:00Aves - Chaves -:-
19:00Boavista - Guimaraes -:-
20:30Sporting - Rio Ave -:-
21:45CDC Montalegre - Benfica -:-

REPÚBLICA DE GUINEA: Ligue 1

17:30Gangan - Wakriya -:-
17:30Satellite - Horoya -:-

ROMANIA: Liga 1

19:00U Craiova 1948 CS - Gaz Metan Medias -:-

RUANDA: National Football league

14:30AS Kigali - Gicumbi -:-
14:30Etincelles - Musanze -:-
14:30Mukura Victory Sports - Amagaju -:-

SRI LANKA: Champions League

11:00Java Lane - Ratnam -:-
11:00Pelicans SC - New Young's SC -:-
11:00Red Star - Sri Lanka Army -:-
11:00Renown - Matara City -:-

SUDAN: Premier League

18:00Al-Merreikh - Al-Ahly Merowe -:-

TANZÀNIA: Ligi Kuu Bara

16:00Simba - Kinondoni MC -:-

TURQUIA: Turkish Cup

11:00Van Buyuksehir Bld. - Boluspor -:-
11:45Etimesgut - Yeni Malatyaspor -:-
13:00Kahramanmarasspor - Alanyaspor -:-
15:00Kasimpasa - Menemen Bld. -:-
16:30Kayserispor - Altay -:-
18:30Trabzonspor - Sivas Belediyespor -:-

UGANDA: Premier League

14:00BUL - Vipers -:-

XIPRE: Cyprus Cup

13:30Paralimni - Voroklinis -:-
16:00Paeek - Nea Salamis -:-
18:00APOEL - Ayia Napa -:-

Actualitza

Futbol | Bàsquet | Tennis | Handbol | Hoquei gel | Futbol Sala | Waterpolo | Més esports »

Dalt

m.FlashScore.cat ofereix resultats d'esports en directe - livescore mòbil. Aquesta versió mòbil presenta diferències respecte a FlashScore.cat per raons tècniques

Canviar a la versió tàctil