Actualitza

Futbol » Avui » Tots

ÀFRICA: CAF Confederations Cup

15:00Cotonsport (Cmr) - NAPSA Stars (Zam) -:-
15:00Nkana (Zam) - Namungo (Tan) -:-
18:00Orlando Pirates (Rsa) - Al Ahly Benghazi (Lby) -:-
18:00Sfaxien (Tun) - Etoile Sahel (Tun) -:-
21:00ES Setif (Alg) - Enyimba (Nga) -:-
21:00JS Kabylie (Alg) - Berkane (Mar) -:-
21:00Pyramids (Egy) - Raja Casablanca (Mar) -:-

ALBÀNIA: Superlliga

16:00Partizani - Bylis -:-

ALBÀNIA: Primera Divisió - Grup d'Ascens

13:30Besa Kavaje - Egnatia Rrogozhine -:-
13:30Tomori Berat - Pogradeci -:-

ALEMANYA: Bundesliga

15:30Schalke - Augsburg -:-
18:00Koln - Mainz -:-

ALEMANYA: 2. Bundesliga

13:30Hannover - Heidenheim -:-
13:30VfL Osnabruck - Braunschweig -:-
13:30Wurzburger Kickers - Nurnberg -:-

ALEMANYA: 3. Liga

13:00Zwickau - Viktoria Koln -:-
14:00Unterhaching - SG Dynamo Dresden -:-

ALEMANYA: Regionalliga Sud-Oest

14:00Freiburg II - Steinbach Haiger -:-

ALEMANYA: 2. Bundesliga Femenina

11:00Arminia Bielefeld W - Turbine Potsdam 2 W -:-
11:00RB Leipzig W - Gutersloh W -:-
14:00Borussia Bocholt W - B. Monchengladbach W -:-
14:00Eintracht Frankfurt 2 W - Saarbrucken W -:-
14:00FFC Niederkirchen W - Hoffenheim 2 W -:-
14:00Wolfsburg 2 W - Jena W -:-
14:00Wurzburger Kickers W - Bayern Munich 2 W -:-

ANDORRA: Primera Divisió

11:30Atletic Escaldes - FC Santa Coloma -:-
11:30Carroi - Sant Julia -:-
11:30Inter Escaldes - UE Engordany -:-

ANGLATERRA: Premier League

13:00Burnley - Newcastle -:-
15:05West Ham - Leicester -:-
17:30Tottenham - Manchester Utd -:-
20:00Sheffield Utd - Arsenal -:-

ANGLATERRA: FA Youth Cup

15:00Newcastle Utd U18 - Watford U18 -:-

ANGLATERRA: FA Cup Femenina

15:00Burnley W - Sunderland W -:-
15:00Huddersfield W - Brighouse Town W -:-
15:00Leyton Orient W - Chichester City W -:-
15:00Middlesbrough W - Wem Town W -:-
15:00Oxford Utd W - Billericay W -:-
15:00Portsmouth W - Gillingham W -:-
15:00Southampton W - Yeovil W -:-
15:00West Brom W - Derby W -:-
16:00Watford W - Wolverhampton W -:-

ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional

23:30Defensa y Justicia - Talleres Córdoba 2:2
02:00Racing Club - Independiente 1:0
16:00Godoy Cruz - Arsenal Sarandí -:-
19:00Argentinos Jrs - Central Cordoba -:-
19:00Patronato - Gimnasia y Esgrima -:-
21:15Rosario Central - Banfield -:-
23:30Unión de Santa Fe - Boca Juniors -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

23:00Estudiantes Rio Cuarto - Alvarado 2:0
23:10Temperley - Tigre 0:2
00:05Belgrano - Atletico Atlanta 2:2
19:10All Boys - Tristan Suarez -:-
20:30Almagro - Ind. Rivadavia -:-
20:30San Telmo - Brown Adrogue -:-
21:00Deportivo Maipu - Quilmes -:-
21:00Gimnasia Mendoza - CA Estudiantes -:-
21:10Deportivo Moron - Instituto -:-
21:30Santamarina - Atl. Rafaela -:-
00:00Club A. Guemes - Barracas Central -:-

ARGENTINA: Torneig Federal

20:30Camioneros Buenos Aires - Desamparados -:-
20:30Ciudad Bolivar - Sportivo Estudiantes -:-
20:30Sol de Mayo - Ferro Gen. Pico -:-
21:00Def. Pronunciamiento - Sportivo Belgrano -:-
21:00Defensores Belgrano VR - Sarmiento Resistencia -:-
21:00Deportivo Madryn - Circulo Deportivo -:-
21:00Olimpo Bahía Blanca - Cipolletti -:-
21:30Club Sportivo Penarol - Independiente Chivilcoy -:-
21:30Huracan Las Heras - Villa Mitre -:-
21:30Racing Cordoba - Douglas Haig -:-
21:30Union Sunchales - Gimnasia y Tiro -:-
22:00Central Norte - Boca Unidos -:-
22:30Chaco For Ever - Sportivo Las Parejas -:-
23:00Juventud Unida Universitario - Sansinena -:-

ARGENTINA: Primera B - Obertura

18:30Flandria - Dep. Merlo -:-
20:30Sacachispas - UAI Urquiza -:-

ARMÈNIA: First League

13:00Pyunik Yerevan 2 - Urartu 2 -:-
13:00Sevan - Lernayin Artsakh -:-

AUSTRÀLIA: A-League

11:05Wellington Phoenix - Western United -:-

AUSTRÀLIA: NPL ACT

07:00Tigers FC - Canberra Croatia -:-
07:00Tuggeranong Utd - Belconnen United -:-

AUSTRÀLIA: NPL Northern NSW

06:30Lambton J. - Valentine -:-
08:30Lake Macquarie - Edgeworth E. -:-

AUSTRÀLIA: NPL NSW

07:00Blacktown City - Druitt Town Rangers -:-
07:00Sydney Utd - Wollongong Wolves -:-
08:45APIA Tigers - Marconi Stallions -:-
10:30Sydney FC U21 - Sutherland Sharks -:-

AUSTRÀLIA: NPL Queensland

08:00Gold Coast Knights - Brisbane U21 -:-
09:15Gold Coast - Sunshine Coast Wanderers -:-
10:00Brisbane Strikers - Logan Lightning -:-

AUSTRÀLIA: NPL Sud Austràlia

09:30South Adelaide - Adelaide U21 -:-

AUSTRÀLIA: NPL Victoria

09:00Bentleigh Greens - Heidelberg Utd -:-

AUSTRÀLIA: Brisbane Premier League

07:00Brisbane K. - Bayside -:-
09:00Gravatt - Western Spirit -:-

AUSTRÀLIA: W-League - Play Offs

08:05Sydney W - Melbourne Victory W -:-

ÀUSTRIA: Tipico Bundesliga - Grup Campionat

14:30LASK - Wolfsberger -:-
14:30Sturm Graz - Tirol -:-
17:00Rapid Vienna - Salzburg -:-

ÀUSTRIA: 2. Liga

10:30Linz - Grazer -:-

AZERBAIDJAN: Premier League

15:00Zira - Keshla -:-
17:15Qarabag - Sumqayit -:-

BÈLGICA: Jupiler League

13:30Genk - St. Truiden -:-
16:00Waasland-Beveren - Kortrijk -:-
18:15Anderlecht - Brugge -:-
20:45Beerschot VA - Oostende -:-

BÈLGICA: 1B Pro League

16:00Brugge U23 - Lierse K. -:-
20:00Lommel SK - St. Gilloise -:-

BIELORÚSSIA: Vysshaya Liga

13:00FC Minsk - BATE -:-
15:00FC Gomel - Neman -:-
17:00Slavia Mozyr - Vitebsk -:-
19:00Shakhtyor Soligorsk - Smorgon -:-

BIELORÚSSIA: Vysshaya Lliga de Reserves

12:00Brest 2 - Din. Minsk 2 -:-

BOLÍVIA: Divisió Profesional

23:15Palmaflor - Oriente Petrolero 2:1
21:00Guabira - Tomayapo -:-
23:15Wilstermann - The Strongest -:-

BÒSNIA I HERCEGOVINA: Premier League

15:00Tuzla City - Sloboda -:-
17:00Siroki Brijeg - Krupa -:-
19:00Borac Banja Luka - Olimpik Sarajevo -:-

BÒSNIA I HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH

16:30Hadzici - Posusje -:-
16:30TOSK Tesanj - Gradacac -:-

BÒSNIA I HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

15:30Kozara - Jedinstvo Brcko -:-

BRASIL: Campionat Alagoano

21:00Jacyoba - CSE -:-

BRASIL: Campionat Amazonense

01:30Anul·latFast Clube - Princesa Solimoes -:-
21:30Nacional-AM - Manaus -:-
00:00Sao Raimundo AM - Penarol -:-

BRASIL: Campionat Baiano

21:00Juazeirense - UNIRB -:-

BRASIL: Campionat Capixaba

20:00Desportiva Ferroviaria - Vitoria ES -:-

BRASIL: Campionat Carioca - Taca Guanabara

02:05Volta Redonda - Botafogo RJ 2:2
20:30Madureira - Boavista -:-
23:00Fluminense - Nova Iguacu -:-

BRASIL: Campionat Catarinense

00:00Brusque - Hercilio Luz 2:1
21:00Avaí - Concordia -:-
21:00Figueirense - Joinville -:-

BRASIL: Campionat Gautxo - Primera fase

01:00AjornatSER Caxias - Gremio -:-

BRASIL: Campionat Goiano

21:00Goianesia - Ipora -:-
21:00Vila Nova FC - Goiás -:-

BRASIL: Campionat Matogrossense

15:00Cuiaba Esporte - Luverdense -:-
15:00Pocone - Dom Bosco -:-

BRASIL: Campionat Mineiro

15:00Uberlandia - Athletic Club -:-
20:30Patrocinense - Pouso Alegre -:-
21:00Cruzeiro - Atlético Mineiro -:-
21:00URT - Boa -:-
22:30Coimbra - Caldense -:-
23:15Tombense - America MG -:-

BRASIL: Campionat Paraense

15:00Paragominas - Gaviao -:-
20:00AjornatAguia De Maraba - Itupiranga -:-
20:00AjornatBragantino - Tapajos -:-
20:00AjornatCarajas - Paragominas -:-
20:00AjornatGaviao - Tuna Luso -:-
20:00AjornatIndependente - Paysandu PA -:-
20:00AjornatRemo - Castanhal -:-
21:00Itupiranga - Tapajos -:-

BRASIL: Campionat Paulista

01:00Sao Bento - Bragantino 1:2
01:00São Paulo - Sao Caetano 5:1
03:00Santos - Botafogo SP 0:0

BRASIL: Campionat Pernambucano

21:00Retro - Náutico -:-

BRASIL: Campionat Piauiense

14:00Tiradentes-PI - Fluminense-PI -:-

BRASIL: Campionat Potiguar - Primera fase

20:30Potiguar - Palmeira da Una -:-
21:00Santa Cruz de Natal - Globo -:-

BRASIL: Campionat Rondoniense

22:00Genus - Real Ariquemes -:-
22:00Ji-Parana - Guapore -:-
22:00Uniao Cacoalense - Barcelona RO -:-

BRASIL: Campionat Sergipano

20:15CS Maruinense - Itabaiana -:-

BRASIL: Campionat Sul-Matogrossense - Primera fase

15:00Tres Lagoas - Costa Rica -:-
21:00Aguia Negra - Dourados -:-
21:00Uniao - Comercial MS -:-

BRASIL: Copa del Nord-Est

23:15Santa Cruz - Botafogo PB 0:1

BRASIL: Supercopa de Brasil

16:00Flamengo RJ - Palmeiras -:-

BULGÀRIA: Lliga de Bulgària

18:45Cherno More - Levski Sofia -:-

BULGÀRIA: Lliga Vtora

13:30Septemvri Sofia - Septemvri Simitli -:-
16:00Kariana Erden - Minyor Pernik 0:3
16:00Yantra Gabrovo - Sozopol -:-

BULGÀRIA: Lliga Tercera - Sud-Est

16:00Gorski Izvor - Haskovo 1957 -:-
16:00Levski Karlovo - Spartak Plovdiv -:-

BULGÀRIA: Lliga Tercera - Nord-Est

15:00Chernolomets - Spartak -:-
15:00Ludogorets III - Dobrich -:-
15:00Topolite - Sportist Toshevo -:-
16:00Bdin Vidin - Vihar Slavyanovo -:-
16:00Etar II - Mezdra -:-
16:00Lok. Dryanovo - Yantra Polski Trambesh -:-
16:00OFK Levski - Partizan Cerven Brjag -:-
16:00Parva Atomna - Pavlikeni -:-
16:00Sevlievo - Peshtera Galata -:-
16:00Spartak Pleven - Drenovets -:-
16:00Svishtov - Levski Lom -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00Kadiogo - Salitas -:-
18:00Kozaf - Etoile Filante -:-
18:00Vitesse - Bobo-Dioulasso -:-
20:15US Ouagadougou - Sonabel Ouagadougou -:-

BURUNDI: Lliga Primus

13:00Rukinzo - Olympic S. -:-
15:00AjornatBumamuru - Rukinzo -:-
15:00Le Messager Ngozi - Royal de Muramvya -:-
15:00Musongati - Aigle Noir -:-
15:30Atletico Olympic - Flambeau du Centre -:-
16:00AjornatAtletico Olympic - Bujumbura C. -:-

CAMBODJA: C-League

10:30Soltilo Angkor - Police Commissary -:-
13:00Phnom Penh Crown - National Defense -:-
13:00Svay Rieng - Angkor Tiger -:-

COLÒMBIA: Primera A - Obertura

00:40Jaguares de Cordoba - America De Cali 0:0
03:00Deportivo Cali - Atlético Nacional 1:0
22:30Aguilas - Chico -:-
22:30Envigado - Pereira -:-
00:40Pasto - Junior -:-

COREA DEL SUD: K League 1

09:00Jeju Utd - Suwon Bluewings -:-
09:30Suwon City - Ulsan Hyundai -:-
12:00Jeonbuk - Incheon -:-

COREA DEL SUD: K League 2

06:30Ansan Greeners - Jeonnam -:-
09:00Anyang - Busan -:-
11:30Daejeon - Gyeongnam -:-

COREA DEL SUD: Lliga K3

07:00Yangju - Hwaseong -:-
08:00Cheonan City - Gimhae -:-
08:00Cheongju - Ulsan Citizen -:-
08:00Paju Citizen - Pyeongtaek Citizen -:-

COSTA D'IVORI: Ligue 1

17:30San Pedro - Academie de FAD -:-
17:30SOL - Tanda -:-
20:00Stella Adjame - ASEC Mimosas -:-

COSTA RICA: Primera Divisió - Clausura

00:00Limon - Sporting San Jose 3:1
02:00Guadalupe - Herediano 2:2
04:00Saprissa - Zeledon 1:1
23:00Santos DG - ADR Jicaral -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offs

02:00Cofutpa - Barrio Mexico 0:4
19:00Municipal San Ramon - Puntarenas FC -:-
22:00Liberia - Carmelita -:-

CROÀCIA: 1. HNL

15:00Slaven Belupo - Osijek -:-
17:05Istra 1961 - Hajduk Split -:-
19:10Lok. Zagreb - Dinamo Zagreb -:-

CROÀCIA: 2. HNL

14:30Hajduk Split 2 - Cibalia -:-
16:30Bijelo Brdo - Dubrava -:-
16:30Medjimurje Cakovec - Dugopolje -:-

CROÀCIA: 3. HNL Centre

11:00Gaj Mace - Kurilovec -:-
11:00Lucko - Trnje -:-
16:30Bistra - HASK -:-
16:30Dugo Selo - Karlovac -:-

CROÀCIA: 3. HNL Sud

16:30Sloga Mravince - Kamen Ivanbegovina -:-

CROÀCIA: 3. HNL Est

16:30Bedem Ivankovo - Pleternica -:-
16:30Cepin - Marsonia -:-
16:30Kutjevo - NASK Nasice -:-

DINAMARCA: Superlliga - Grup Campionat

14:00Randers FC - Nordsjaelland -:-
16:00Brondby - FC Copenhagen -:-
18:00Aarhus - Midtjylland -:-

DINAMARCA: Superlliga - Grup de Descens

14:00Sonderjyske - Horsens -:-

DINAMARCA: 1a Divisió - Grup de Descens

15:00Vendsyssel - Skive IK -:-

DINAMARCA: 2a Divisió - Grup 1

13:00Holstebro - Middelfart -:-

DINAMARCA: 2a Divisió - Grup 2

13:00Avarta - Hillerod -:-

EGIPTE: Premier League

17:00Ceramica Cleopatra - El-Entag El-Harby -:-
19:00El Masry - El Gouna -:-

EL SALVADOR: Primera Divisió - Clausura 2a Fase

02:00Chalatenango - Aguila 0:0
03:00Santa Tecla - Sonsonate 3:1
22:30Luis Angel Firpo - Atletico Marte -:-
23:00Municipal Limeno - Metapan -:-
23:15Alianza FC - 11 Deportivo -:-
23:30Jocoro - FAS -:-

EQUADOR: Lliga Pro - Primera fase

00:00Emelec - LDU Quito 1:1

ESCÒCIA: Premiership - Grup Campionat

16:00Rangers - Hibernian -:-

ESCÒCIA: SWPL 1 Femenina

14:00Forfar Farmington W - Glasgow City W -:-
15:00Celtic W - Hearts W -:-
15:00Hibernian W - Motherwell W -:-
17:10Rangers W - Spartans W -:-

ESLOVÀQUIA: Superlliga d'Eslovàquia - Grup Campionat

16:00Dun. Streda - Slovan Bratislava -:-

ESLOVÀQUIA: 2. Lliga

10:30Petrzalka - Bardejov -:-

ESPANYA: LaLiga Santander

14:00Villarreal - Osasuna -:-
16:15Valencia - Reial Societat -:-
18:30Valladolid - Granada -:-
21:00Betis - Atl. Madrid -:-

ESPANYA: LaLiga SmartBank

14:00Málaga - Albacete -:-
16:00Zaragoza - Almería -:-
18:15Mallorca - Lugo -:-
18:15Mirandes - Logrones -:-
18:15Sabadell - Cartagena -:-
21:00Espanyol - Leganés -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 1 - Grup d'Ascens

11:30Valladolid Promesas - Zamora -:-
18:00Cultural - Celta B -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 1 - Grup de Descens

12:00Covadonga - Guijuelo -:-
12:00Lealtad - Coruxo -:-
12:00Sporting B - Pontevedra -:-
17:00Oviedo B - Salamanca -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 1 - Segona fase

12:00Numancia - Racing Ferrol -:-
17:00Langreo - Deportivo -:-
17:00Marino - Compostela -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 2 - Grup d'Ascens

12:00Tudelano - Athletic de Bilbao B -:-
17:00Calahorra - Real Sociedad B -:-
17:00Logroñés - Amorebieta -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 2 - Grup de Descens

12:00Ejea - Alavés B -:-
17:00Haro - Leioa -:-
17:00Mutilvera - Barakaldo -:-
18:00Izarra - Portugalete -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 2 - Segona fase

12:00Ebro - Arenas -:-
12:00Tarazona - Racing -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 3 - Grup d'Ascens

17:00Alcoià - Nàstic -:-
17:30Ibiza - Barcelona B -:-
17:30Villarreal B - Andorra -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 3 - Grup de Descens

12:00Peña Deportiva - L'Hospitalet -:-
18:00Orihuela - Espanyol B -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 3 - Segona fase

12:00La Nucía - Cornellà -:-
12:00Levante B - Llagostera -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 4 - Grup d'Ascens

17:00Betis B - Sanluqueño -:-
18:00Linares - Algeciras -:-
18:00UCAM - San Fernando -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 4 - Grup de Descens

11:00Lorca - Marino -:-
11:00Yeclano - Las Palmas B -:-
12:00Granada B - Marbella -:-
18:00Poli Ejido - Recreativo Huelva -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 4 - Segona fase

11:30Sevilla B - Tamaraceite -:-
17:00Córdoba - Linense -:-
17:30Murcia - Cádiz B -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 5 - Grup d'Ascens

12:00Badajoz - Madrid B -:-
12:00Talavera - Internacional de Madrid -:-
18:00Extremadura - San Sebastián Reyes -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 5 - Grup de Descens

11:00Melilla - Poblense -:-
12:00Socuellamos - Las Rozas -:-
17:00Villarrobledo - Getafe B -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 5 - Segona fase

12:00Villanovense - Baleares -:-
18:00Mérida AD - Navalcarnero -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 1 - Grup d'Ascens

17:00Alondras - Somozas -:-
19:00Arosa - Bergantiños -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 1 - Grup de Descens

12:30Pontellas - Paiosaco -:-
17:00Barco - Fisterra -:-
17:30Ourense CF - Pontes -:-
18:00Atios - Arzúa -:-
18:00AjornatRibadumia - Agrupación Estudiantil -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 1 - Segona fase

12:00Estradense - Fabril -:-
17:00CD Choco - Villalbes -:-
18:00AjornatRápido de Bouzas - Silva SD -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 2 - Grup d'Ascens

12:00EI San Martín - Ceares -:-
12:00Llanes - Llanera -:-
18:00L'Entregu - Avilés -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 2 - Grup de Descens

12:00Club Siero - Navarro -:-
17:00Valdesoto - Praviano -:-
17:30Condal - Vallobin -:-
18:30Colunga - Mosconia -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 2 - Segona fase

12:00Real Titanico - Caudal Deportivo -:-
17:00Básico Urraca - Lenense -:-
17:00Tuilla - Gijón -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 3 - Grup d'Ascens

17:00Gimnástica - Racing B -:-
18:30Tropezón - Siete Villas -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 3 - Grup de Descens

12:00Guarnizo - Bezana -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 3 - Segona fase

17:00Selaya - Samano -:-
17:00Vimenor - Atlético Albericia -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 4 - Grup d'Ascens

18:30Real Sociedad C - Urduliz -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 4 - Grup de Descens

11:00Aurrera Ondarroa - Ariznabarra -:-
11:30Urgatzi - Santurtzi -:-
17:00Somorrostro - Durango -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 4 - Segona fase

11:15Santuxu - Anaitasuna -:-
16:45Deusto - San Ignacio -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 5 - Grup d'Ascens

12:00Europa - Granollers -:-
17:00Terrassa - Cerdanyola -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 5 - Grup de Descens

12:00Montañesa - Peralada -:-
12:00Pobla de Mafumet - Banyoles -:-
16:30Valls - Figueres -:-
17:00Igualada - UE Sants -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 5 - Segona fase

12:00Castelldefels - Sant Andreu -:-
12:00San Cristóbal - Grama -:-
12:30CE Manresa - Vilassar de Mar -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 6 - Grup d'Ascens

12:00Ilicitano - Alzira -:-
19:00CF Intercity - Saguntino -:-
19:00Eldense - Roda -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 6 - Grup de Descens

11:45Villajoyosa - Torrent -:-
17:00Crevillente - Paterna -:-
17:00Novelda - Benicarló -:-
18:15Hércules B - Acero -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 7 - Grup d'Ascens

11:30Alcorcón B - Rayo Vallecano B -:-
12:00Leganés B - Moratalaz -:-
12:00Móstoles - Unión Adarve -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 7 - Grup de Descens

11:30Atlético de Pinto - Villanueva -:-
11:30El Álamo - Paracuellos Antamira -:-
12:00Mostoles - Complutense -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 7 - Segona fase

11:30Carabanchel - Torrejón -:-
11:30Parla - Flat Earth -:-
11:30Trival Valderas - Pozuelo de Alarcon -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 8 - Grup d'Ascens

17:00Gimnástica - Astorga -:-
17:30Burgos Promesas - Cristo Atlético -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 8 - Grup de Descens

11:45La Granja - Santa Marta Tormes -:-
12:00Real Burgos CF - Salamanca B -:-
17:00Almazán - Becerril -:-
17:00Cebrereña - La Baneza -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 8 - Segona fase

17:00Real Ávila - Bembibre -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 9 - Grup de Descens

12:00Almería - CD Alhaurino -:-
12:15Maracena - Estepona -:-
18:30Atlético de Porcuna - Motril -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 9 - Segona fase

12:00Huetor Vega - Juventud Torremolinos -:-
18:00Huétor Tájar - Málaga B -:-
19:00CD Torreperogil - Alhaurín -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 10 - Grup d'Ascens

19:00Xerez - Ciudad de Lucena -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 10 - Grup de Descens

12:00Cabecense - Coria -:-
12:00Conil - La Palma -:-
17:00Lebrijana - Gerena -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 10 - Segona fase

12:30Antoniano - Córdoba B -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 11

12:00Binissalem - Mallorca B -:-
12:00Cardassar - Constancia -:-
12:00Collerense - Andratx -:-
12:00Esporles - San Rafael -:-
12:00Ferriolense - Sóller -:-
12:00Genova - Portmany -:-
12:00Ibiza Islas Pitiusas - Manacor -:-
12:00Platges de Calvia - Santanyi -:-
12:00Sant Jordi - Alcudia -:-
12:00Santa Catalina - Formentera -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 12

13:00Gran Tarajal - Unión Viera -:-
13:00La Cuadra - Lanzarote -:-
13:00Mensajero - Santa Úrsula -:-
13:00Panadería - Las Palmas C -:-
13:00Tenisca - Ibarra -:-
13:00Victoria - Tacoronte -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 13 - Grup d'Ascens

12:30Murica B - Racing Murcia -:-
18:30Pulpileño - Mar Menor -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 13 - Grup de Descens

11:30Minerva - CAP Ciudad de Murcia -:-
12:00EG El Palmar CF - Muleñoo -:-
12:00Plus Ultra - Deportiva Minera -:-
12:30EDMF Churra - Huércal-Overa -:-
17:00Olímpico de Totana - Lorca -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 13 - Segona fase

12:00Los Garres - Mazarrón -:-
12:00UCAM Murcia B - La Unión -:-
17:00Bullense - Cartagena -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 14 - Grup d'Ascens

12:00Cacereño - Montijo -:-
17:00Diocesano - Moralo -:-
18:00Jerez - Coria -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 14 - Grup de Descens

12:00Calamonte - RCP Valverdeno -:-
12:00Campanario - Fuente de Cantos -:-
18:00Chinato - Olivenza -:-
18:00Lobón - Trujillo -:-
19:00Valdivia - Llerenense -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 14 - Segona fase

12:00Plasencia - Miajadas -:-
18:00Aceuchal - Azuaga -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 15 - Grup de Descens

16:30Subiza - Baztán -:-
17:00Corellano - Lourdes -:-
17:00River Ega - Peña Azagresa -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 16 - Grup d'Ascens

12:00Logroñés Promesas - Alfaro -:-
12:45Racing Rioja - Anguiano -:-
17:00Naxara - Varea -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 16 - Grup de Descens

17:00Calasancio - Berceo -:-
17:00Pradejón - Vianes -:-
17:00River Ebro - Comillas -:-
17:00Tedeón - Agoncillo -:-
18:00CCD Alberite - Villegas -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 16 - Segona fase

17:00Casalarreina - Oyonesa -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 17 - Grup d'Ascens

12:00Cuarte - Belchite 97 -:-
17:00Brea - Teruel -:-
17:00Utebo - Huesca B -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 17 - Grup de Descens

12:15Valdefierro - Epila -:-
17:00Atlético Monzón - Villanueva -:-
17:00Carinena - Almudévar -:-
17:00Tamarite - Robres -:-
17:30Fraga - Sariñena -:-
18:00San Juan - Sabiñánigo 0:3

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 17 - Segona fase

12:00Calamocha - CF Illueca -:-
17:00Borja - Binéfar -:-
18:00Barbastro - Zaragoza B -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 18 - Grup d'Ascens

17:30Torrijos - Quintanar -:-
18:00Marchamalo - Puertollano C.F. -:-
18:00Toledo - Albacete B -:-

ESPANYA: Tercera Divisió - Grup 18 - Grup de Descens

11:30Illescas - Manzanares -:-
12:00Azuqueca - La Solana -:-
12:00Conquense - Almansa -:-
17:00Madridejos - Atlético Ibañés -:-
17:30Pedroñeras - Almagro -:-

ESTAT DE PALESTINA: West Bank League

14:00Merkaz - Ahli Al-Khalil -:-
14:00Shabab Alsamu - Al Quds -:-
14:00Tubas - Thaqafi Tulkarem -:-
17:00Al Amari - Shabab Al-Dhahiriya -:-
17:00Wadi Al-Nes - Al Khaleel -:-

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: USL League One

01:30Fort Lauderdale - New England II 0:1

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: NWSL Challenge Cup Femenina

01:00Racing Louisville W - Orlando Pride W 2:2

ESTÒNIA: Meistriliiga

12:00Narva - Tulevik -:-
12:00Parnu JK Vaprus - Tammeka -:-
14:00Kalju - Levadia -:-
18:00Legion - Flora -:-

ESWATINI: MTN Premier League

13:00Tinyosi - Green Mamba -:-
15:00Black Swallows - Mhlume -:-
15:00Royal Leopards - Mbabane Swallows -:-
15:30Malanti Chiefs - Denver -:-

ETIÒPIA: Premier League

15:00Sebeta City - Ethiopia Bunna -:-
18:00Hawassa - Jimma Aba Jifar -:-

FIJI: Premier League

04:00Rewa - Nadroga 3:0
05:00Nadi - Labasa -:-
DescansNavua - Ba 0:0
06:00Lautoka - Suva -:-

FRANÇA: Ligue 1

13:00Rennes - Nantes -:-
15:00Brest - Nimes -:-
15:00Lens - Lorient -:-
15:00Nice - Reims -:-
15:00St Etienne - Girondins -:-
17:05Mònaco - Dijon -:-
21:00Lyon - Angers -:-

FRANÇA: Ligue 2

19:00Amiens - Rodez -:-

FRANÇA: National

20:00Sporting Club Lyon - Red Star -:-

GEÒRGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

12:00Dinamo Tbilisi - Samtredia -:-
14:00Saburtalo Tbilisi - Shukura -:-
16:00Torpedo Kutaisi - Loco. Tbilisi -:-

GHANA: Premier League

17:00Aduana Stars - King Faisal -:-
17:00Asante Kotoko - Berekum Chelsea -:-
17:00Inter Allies - Karela -:-
17:00Legon Cities - Great Olympics -:-
17:00Medeama - Dreams -:-
17:00WAFA - Bechem United -:-

GIBRALTAR: Lliga Nacional - Grup Campionat

16:00Lions Gibraltar - Mons Calpe -:-

GIBRALTAR: Lliga Nacional - Grup de Descens

18:30Glacis United - Europa Point -:-

GRÈCIA: Superlliga - Grup Campionat

14:00Aris - AEK Athens FC -:-
16:15Asteras Tripolis - PAOK -:-
18:30Olympiacos Piraeus - Panathinaikos -:-

GRÈCIA: Superlliga 2

13:45AO Trikala - Karaiskakis -:-
13:45Ergotelis - O.F. Ierapetra -:-
13:45Panachaiki - PAE Chania -:-
13:45Xanthi FC - Diagoras -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Grup 1

15:30Ampelokipon - Sidirochori -:-
15:30Anagennisi Thalassias - Chrisoupolis -:-
15:30Apollon Paralimniou - Aetos Orfani -:-
15:30Elpida Sapes - Didymoteicho -:-
15:30Ethnikos Sochos - F.C. Pandramaikos -:-
15:30Iraklis - Alexandroypolis -:-
15:30M. Alexandros Orfaniou - Evosmou -:-
15:30Orfeas Xanthi - Aris Avatou -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Grup 2

15:30A. Asteras - Niki Agkathia -:-
15:30Aetos Varvaras - Thermaikos FC -:-
15:30Ethnikos Giannitsa - AS Giannitsa -:-
15:30M. Alexandros Trikala - PAOK Alexandreia -:-
15:30Makedonikos - Edessaikos -:-
15:30Nea Kallikrateia - Poseidonas Michanionas -:-
15:30PAO Koufalion - Plagia -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Grup 3

15:30Amyntaio - Dias Diou -:-
15:30Atromitos Palamas - Aetos Makrychoriou -:-
15:30Ethnikos Neou - Iraklis Larissa -:-
15:30Makedonikos Foufas - Karditsa -:-
15:30Meteora - Kozani FC -:-
15:30Oikonomos - Elassona -:-
15:30Sellana - Fikis -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Grup 4

15:30Amvrysseas - Ipato -:-
15:30Dia. Stefanovik - Dimitra Efxeinoupolis -:-
15:30Fokikos FC - Thiseas Agria -:-
15:30GS Almyros - Psachna -:-
15:30AjornatOpountios Martinou - Atalanti -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Grup 5

15:30Agios Matthaios - Preveza -:-
15:30Anagennisi Arta - Mesolongi AE -:-
15:30Asteras Kalirachis - Thyella Katsikas -:-
15:30Kerkyra - Amvrakikos Loutrou -:-
15:30Panagriniakos - Acheron Kanalaki -:-
15:30Tilikratis L. - Thyella Monastirakiou -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Grup 6

12:30Fostiras - Ano Meras -:-
12:30Pannaxiakos - Ilioupoli -:-
15:30Aittitos Spata - Panionios -:-
15:30Charavgiakos - Marko -:-
15:30Proodeftiki - Ethnikos Piraeus -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Grup 7

15:30Atromitos Chiliomodi - Agios Ierotheos -:-
15:30Koronida Koiladas - Kifisias -:-
15:30Nafplio - Ermionidas-Ermis -:-
15:30Panarkadikos - Molaikos -:-
15:30Pangytheatikos - Foinikas N. Epidavrou -:-
15:30Rouf FC - Aris Skalas -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Grup 8

10:30Karavas - Pyliou -:-
14:30Aiolikos - Mikrasiatiki -:-
15:30Aias - Thyella D. -:-
15:30Keratsini - AO Akratitos -:-
15:30Kyanos A. V. - Panelefsiniakos -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Grup 9

12:00Pallixouriakos - Thyella Patras -:-
13:30AO Tsilivi - Diavolitsi -:-
14:00Ethnikos Skoulikadou - Zakynthos -:-
15:30Pamisos - Nafpaktiakos -:-
15:30Panegialios FC - Aias Gastounis -:-
15:30PAO Varda - Diagoras Vrachneikon -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Grup 10

15:30AE Neapolis - Almyros Gaziou -:-
15:30Atsalenios - Aris Soudas -:-
15:30AjornatDamastas - Palaiochora -:-
15:30Giouchtas - AEEK Inka -:-
15:30AjornatIerapetra - Aris Rethymnou -:-
15:30Irodotos - Platanias FC -:-
15:30Poros - Agios Nikolaos -:-
15:30Rethymniakos - Neos Asteras Rethymno -:-

GUATEMALA: Lliga Nacional - Clausura

03:00Sacachispas - Municipal 0:3
21:00Deportivo Achuapa - Sanarate -:-
23:30Xelajú - Antigua -:-

HONDURES: Lliga Nacional - Clausura - 1a Fase

01:00Platense - Real Sociedad 1:1
01:15Vida - Olimpia 0:3
00:00Motagua - Honduras Progreso -:-

HONG KONG: Premier League

09:00Kitchee - Resources Capital -:-
11:30Lee Man Warriors - Pegasus -:-

HONGRIA: OTP Bank Liga

14:30DVTK - Paks -:-
17:00Zalaegerszegi - Honved -:-

HONGRIA: Merkantil Bank Lliga

12:15Debrecen - Nyiregyhaza -:-
16:30Budaorsi SC - Gyor -:-
16:30Gyirmot - Pecsi MFC -:-
16:30Szentlorinc - Bekescsaba 1912 -:-
17:00Csakvari - Debreceni EAC -:-
17:00Haladas - Kazincbarcikai -:-
17:00Siofok - Dorogi -:-
17:00Szeged - Kaposvar -:-
17:00Szolnoki MAV - Soroksar -:-
17:00Vasas - Ajka -:-

HONGRIA: NB III - Est

16:30Debrecen II - Tiszafuredi -:-
16:30DVTK II - SBTC -:-
16:30Fuzesgyarmati SK - Senyo Carnifex -:-
16:30Gyongyosi - BVSC-Zuglo -:-
16:30Hatvan - Putnok -:-
16:30Jaszberenyi - Mezokovesd-Zsory II -:-
16:30Kisvarda II - Cegledi -:-
16:30Sajobabony - Tiszakecske -:-
16:30Tallya - Eger SE -:-
16:30Tiszaujvaros - Balassagyarmat -:-

HONGRIA: NB III - Centre

11:00Honved II - Taksony -:-
16:30Dunaujvaros PASE - Ujpest II -:-
16:30FC Dabas - Majosi -:-
16:30Hodmezovasarhely FC - Dabas-Gyon -:-
16:30Ivancsa - Kozarmisleny SE -:-
16:30Monori - Kecskemeti TE -:-
16:30Rakosmenti KSK - Ferencvaros II -:-
16:30Szegedi - Paks II -:-
16:30Szekszardi - ESMTK Budapest -:-

HONGRIA: NB III - Oest

11:00MOL Fehervar II - Gardony Varosi -:-
11:00Szabadkikoto - BKV Elore -:-
16:00SC Sopron - Puskas Academy II -:-
16:30Bicskei - Zalaegerszegi II -:-
16:30III. Keruleti TVE - Veszprem -:-
16:30Lipot - Balatonfuredi -:-
16:30Menfocsanak - Komaromi VSE -:-
16:30Nagykanizsa - Mosonmagyarovari TE -:-
16:30Papai Perutz - Erdi -:-

ILLES FÈROE: Premier League

15:00B36 Torshavn - Vikingur -:-
16:00IF Fuglafjordur - NSI Runavik -:-
16:00Klaksvik - Streymur -:-
17:00Toftir - TB Tvoroyri -:-
18:00HB Torshavn - 07 Vestur Sorvagur -:-

INDONÈSIA: Menpora Cup - Play Offs

13:15Persib Bandung - Persebaya -:-

IRAN: Lliga del Golf Pèrsic

16:00Mes Rafsanjan - Saipa -:-
16:50Machine Sazi - Aluminium Arak -:-

IRAQ: Superlliga

17:30AjornatAl Quwa Al Jawiya - Al Diwaniya -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al - Grup Campionat

19:15Maccabi Tel Aviv - Maccabi Petah Tikva -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al - Grup de Descens

18:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Hadera -:-

ITÀLIA: Serie A

12:30Inter - Cagliari -:-
15:00Juventus - Genoa -:-
15:00Sampdoria - Napoli -:-
15:00Verona - Lazio -:-
18:00Roma - Bologna -:-
20:45Fiorentina - Atalanta -:-

ITÀLIA: Serie B

15:00Reggina - L.R. Vicenza -:-
19:00Venezia - Cosenza -:-

ITÀLIA: Serie C - Grup A

12:30Juventus U23 - Pontedera -:-
15:00Como - Grosseto -:-
15:00Lucchese - Livorno -:-
15:00Olbia - Giana Erminio -:-
15:00Pistoiese - Renate -:-
17:30Pergolettese - Piacenza -:-
17:30Pro Patria - Novara -:-
17:30Pro Sesto - Alessandria -:-

ITÀLIA: Serie C - Grup B

15:00Carpi - Matelica -:-
15:00Fano - Modena -:-
15:00Fermana - FeralpiSalo -:-
15:00Padova - Gubbio -:-
15:00Perugia - Triestina -:-
15:00Sambenedettese - Cesena -:-
17:30Arezzo - Vis Pesaro -:-
17:30Mantova - Legnago Salus -:-
17:30Sudtirol - Virtus Verona -:-
20:30Imolese - Ravenna -:-

ITÀLIA: Serie C - Grup C

12:30Cavese - Teramo -:-
15:00Catania - Potenza -:-
15:00Monopoli - Paganese -:-
15:00Turris - Ternana -:-
17:30Bisceglie - Virtus Francavilla -:-

ITÀLIA: Serie D - Grup A

15:00Caronnese - Vado -:-
15:00Chieri - Folgore Caratese -:-

ITÀLIA: Serie D - Grup B

15:00Breno - Caravaggio -:-
15:00Calvina - Ponte San Pietro -:-
15:00Franciacorta - Fanfulla -:-
15:00Seregno - Crema -:-

ITÀLIA: Serie D - Grup C

15:00Adriese - Chions -:-
15:00Manzanese - Delta Porto Tolle -:-
15:00Mestre - Belluno -:-
15:00San Giorgio-Sedico - Trento -:-
15:00Union Clodiense - Feltre -:-

ITÀLIA: Serie D - Grup D

15:00Corticella - Rimini -:-
15:00Forli - SCD Progresso -:-
15:00AjornatG.S. Bagnolese - Ghivizzano Borgo -:-
15:00Marignanese - Correggese -:-
15:00Mezzolara - Sasso Marconi -:-
15:00Seravezza Pozzi - Sammaurese -:-

ITÀLIA: Serie D - Grup E

15:00ACN Siena - Cannara -:-
15:00Flaminia - Sangiovannese -:-
15:00Foligno - Follonica Gavorrano -:-
15:00Ostia Mare - Grassina -:-
15:00Pianese - Lornano Badesse -:-
15:00Tiferno Lerchi - Scandicci -:-
15:00UC Sinalunghese - Montespaccato -:-

ITÀLIA: Serie D - Grup F

14:30AjornatAgnonese - US Tolentino -:-
14:30AjornatMontegiorgio - Vastese -:-
15:00Aprilia - Vastogirardi -:-
15:00ASD Pineto Calcio - Porto Sant'Elpidio -:-
15:00Campobasso - Castelnuovo Vomano -:-
15:00Castelfidardo - S. N. Notaresco -:-
15:00Fiuggi - Recanatese -:-
15:00Matese - Cynthialbalonga -:-
15:00Rieti - Giulianova -:-

ITÀLIA: Serie D - Grup G

14:00Carbonia - Cassino -:-
14:30Muravera - Savoia -:-
15:00Arzachena - Calcio Giugliano -:-
15:00Insieme Formia - SS Nola 1925 -:-
15:00Monterosi FC - Gladiator -:-

ITÀLIA: Serie D - Grup H

15:00Bitonto - Audace Cerignola -:-
15:00Brindisi - Altamura -:-
15:00Casarano - Fidelis Andria -:-
15:00Citta di Fasano - Portici 1906 -:-
15:00AjornatGravina - A.C.D. Nardo -:-
15:00Picerno - Lavello -:-
15:00Puteolana - Molfetta Calcio -:-
15:00Real Aversa - Taranto -:-
15:00Sorrento - Francavilla -:-

ITÀLIA: Serie D - Grup I

14:30AjornatSan Luca - Licata -:-
15:00AS Acireale - Cittanovese -:-
15:00Castrovillari - Messina -:-
15:00Dattilo - Santa Maria Cilento -:-
15:00FC Messina - S. Agata -:-
15:00Gelbison Cilento - Marina di Ragusa -:-
15:00Paterno - Troina -:-
15:00Roccella - Rende -:-
15:00Rotonda - Biancavilla -:-

ITÀLIA: Primavera 1

10:30Torino U19 - Spal U19 -:-

ITÀLIA: Serie B Femenina

12:00Lazio W - Chievo Verona W -:-
12:30Brescia W - Roma CF W -:-
15:00Pontedera W - Orobica W -:-
15:00Riozzese Como W - Cesena W -:-
15:00Tavagnacco W - Cittadella W -:-
15:00Vicenza W - Pomigliano W -:-

JAPÓ: J1 League

06:05Sapporo - Kashima -:-
07:00FC Tokyo - Kawasaki Frontale -:-
07:00Vegalta Sendai - Yokohama M. -:-
08:00Oita - Nagoya -:-
08:00Sagan Tosu - Yokohama -:-
09:00Urawa - Tokushima -:-
10:00Kashiwa - G-Osaka -:-
10:00Kobe - Shimizu -:-

JAPÓ: J2 League

07:00Kanazawa - Chiba -:-
07:00Machida - Kyoto -:-
07:00Mito - Ryukyu -:-
07:00Montedio Yamagata - Albirex Niigata -:-
07:00Tochigi - Sagamihara -:-
09:00Ehime - Okayama -:-

JAPÓ: J3 League

06:00Fukushima Utd - Kumamoto -:-
06:00Vanraure - Grulla Morioka -:-
4'YSCC - Kagoshima Utd 0:0
07:00Kamatamare - Toyama -:-
07:00Tegevajaro Miyazaki - Gainare Tottori -:-
09:00AjornatGifu - Azul Claro Numazu -:-

JAPÓ: Lliga Nadeshiko Femenina

4'C-Osaka W - Setagaya Sfida FC W 1:0
4'Nittaidai W - FC Takatsuki Speranza W 0:0

KAZAKHSTAN: Primera Divisió

10:00FK Kyran - Akademiya Ontustik -:-
11:00Aksu - Lashyn Taraz -:-
11:00Igilik - Okzhetpes -:-
12:00Maqtaaral - Ekibastuz -:-
13:00Baykonur Kyzylorda - Kyzylzhar Academy -:-
13:00Kairat Academy - Shakhtar Bulat -:-

KOSOVO: Superlliga

15:00Drenica - Prishtina -:-
15:00KF Llapi - Drita -:-

LETÒNIA: Optibet Virsliga

14:00Ventspils - BFC Daugavpils -:-
16:00Spartaks - RFS -:-

LÍBAN: Premier League - Fase de perdedors

15:30Al Ghazieh - Salam Zgharta -:-
15:30Bourj FC - Shabab El Bourj SC -:-
15:30Tadamon - Tripoli -:-

LIBÈRIA: LFA First Division

17:00MC Breweries - Small Town -:-
17:30Nimba - LISCR FC -:-
17:30Nimba FC - BEA Mountain -:-
17:30Nimba Kwado - LPRC Oiler -:-
17:30Watanga - NPA Anchors -:-
19:30Mighty Barrolle - Freeport -:-

LÍBIA: Premier League

15:30Al Sadaqa - Al Hilal -:-
15:30Khaleej Sirte - Al Akhdar -:-
16:00Abu Salim - Al-Ittihad -:-
16:00Al-Khmes - Al Madina -:-

LITUÀNIA: A Lyga

14:00Kauno Zalgiris - Zalgiris -:-

LUXEMBURG: Divisió Nacional

16:00Hostert - Jeunesse Esch -:-
16:00Mondorf - UNA Strassen -:-
16:00Niedercorn - Wiltz -:-
16:00Rodange - Differdange -:-

MACEDÒNIA DEL NORD: 1. MFL

13:00Akademija Pandev - Shkupi -:-
13:00Belasica - Makedonija GP -:-
13:00Borec - Struga Trim & Lum -:-
13:00Renova - Shkendija -:-
13:00Sileks - Vardar -:-

MALÀISIA: Superlliga

15:00Penang - Sabah -:-

MALÀISIA: Premier League

15:00Johor DT II - Selangor 2 -:-
15:00PDRM FC - Perak 2 -:-

MALAWI: Superlliga

14:30Kamuzu Barracks - Karonga United -:-
14:30Ntopwa - Civo Utd -:-

MALI: Primera Divisió

20:30Yeelen - Sonni -:-
18:00US Bougouni - CAS de Sevare -:-
18:30Black Stars - USFAS Bamako -:-
18:30Stade Malien - AS Douanes de Sikasso -:-
20:30Korofina - Bakaridjan -:-

MARROC: Botola Pro

16:00Renaissance Zemamra - Youssoufia Berrechid -:-
18:15Chabab Mohammedia - Olympique de Safi -:-
20:30FUS Rabat - Moghreb Tetouan -:-

MARROC: Botola 2

17:00Chabab Atlas Khenifra - TAS Casablanca -:-
17:00Salmi - Ittihad Khemisset -:-
17:00Union Touarga - Widad Temara -:-

MAURICI: Lliga de Maurici

14:00AjornatAS Vacoas - Savanne -:-
14:00AjornatPort Louis - Petite Riviere -:-

MAURITÀNIA: Ligue 1

18:00Kaedi - Ksar -:-
19:00Garde Nationale - Nouadhibou -:-
21:40ASAC Concorde - Nouakchott King's -:-

MÈXIC: Lliga MX - Clausura

00:00Atlas - Club Leon 1:3
02:00Cruz Azul - Chivas 1:0
04:05Tigres - Club America 1:3
19:00Toluca - Monterrey -:-

MÈXIC: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Atlante - Pumas Tabasco -:-

MÈXIC: Lliga Premier Serie A

23:00Gavilanes de Matamoros - Reboceros de La Piedad 3:0
23:00Saltillo - Tecos FC 2:3pen.
22:00Azores de Hidalgo - Cuautla -:-
23:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Uruapan -:-

MOLDÀVIA: Divisió Nacional

12:00Dinamo-Auto - Codru Lozova -:-
12:00Speranta Nisporeni - Sf.Gheorghe -:-
15:00CSCA Buiucani - Sheriff Tiraspol -:-

MÓN: Amistós entre clubs

19:30Pittsburgh (Usa) - FC Cincinnati (Usa) -:-
21:00Seattle Sounders (Usa) - San Diego Loyal (Usa) -:-
22:00Las Vegas Lights (Usa) - California Utd. (Usa) -:-
23:00Austin FC (Usa) - San Antonio (Usa) 5:1
23:00Houston Dynamo (Usa) - FC Dallas (Usa) 0:3
02:00Real Salt Lake (Usa) - Los Angeles Galaxy (Usa) 0:1
53'Colorado Rapids (Usa) - Phoenix Rising (Usa) 1:0
14:00Gnistan (Fin) - Honka Akatemia (Fin) -:-
15:00Rovaniemi (Fin) - Hercules (Fin) -:-
20:00Inter Miami (Usa) - Toronto FC (Can) -:-
22:00El Paso (Usa) - Colorado Springs (Usa) -:-
22:00Louisville City (Usa) - Greenville (Usa) -:-
22:00Seattle Sounders (Usa) - LA Galaxy 2 (Usa) -:-
00:00Club de Foot Montreal (Can) - Tampa Bay (Usa) -:-

MÓN: Amistós Internacional Femení

06:30Japó W - Panamà W -:-
11:00Uzbekistan W - Bielorússia W -:-
13:00Macedònia del Nord W - Kosovo W -:-
19:30Bèlgica W - Irlanda W -:-
20:30Àustria W - Finlàndia W -:-

MÓN: Amistós entre clubs femení

13:00Orebro W (Swe) - Mallbackens W (Swe) -:-
14:00Eskilstuna United W (Swe) - Norrkoping W (Swe) -:-

MONTENEGRO: Primera Divisió de Montenegro

13:00Zeta - Jezero -:-
14:00Titograd - Rudar -:-
15:00FK Podgorica - OFK Petrovac -:-
16:00Sutjeska - Buducnost -:-
17:00Decic - Iskra -:-

NICARAGUA: Lliga Primera - Clausura

02:00AjornatEsteli - Juventus Managua -:-
03:00AjornatReal Madriz - Managua FC -:-
23:00Chinandega - Ocotal -:-

NICARAGUA: Lliga Primera Sots-20 - Clausura

23:00Esteli U20 - Juventus Managua U20 -:-
00:00Real Madriz U20 - Managua FC U20 1:1
20:00Chinandega U20 - Ocotal U20 -:-
23:00Jalapa U20 - Diriangen U20 -:-

NÍGER: Ligue 1

15:15Ader - Nigelec -:-
15:15Espoir - ASFAN -:-
15:15Jangorzo - Police -:-
15:15Olympic Niamey - ASGNN -:-
15:15Racing FC de Boukoki - Sahel -:-
15:15SONIDEP - US Gendarmerie -:-
15:15Urana - Douanes Niamey -:-

NIGÈRIA: NPFL

17:00Jigawa Golden Stars - Akwa United -:-

NIGÈRIA: NNL

17:00Bayelsa - J'Atete -:-
17:00Ekiti United - Shooting -:-
17:00Goddosky - Apex Krane -:-
17:00Nilayo - Osun -:-

PAÏSOS BAIXOS: Eredivisie

12:15Utrecht - Feyenoord -:-
14:30Groningen - Heerenveen -:-
14:30Venlo - PSV -:-
16:45Waalwijk - Ajax -:-

PAÏSOS BAIXOS: Eerste Divisie

12:15Graafschap - G.A. Eagles -:-

PANAMÀ: Lliga de Panamà de Futbol - Obertura

23:00Tauro - Independiente 1:2
01:00Chiriqui - Costa del Este 3:2
02:00Plaza Amador - Herrera 3:1

PARAGUAI: Primera Divisió - Obertura

00:15Sol de América - Nacional Asunción 1:2
02:30Olimpia Asunción - 12 de Octubre 2:2
00:15Sp. Luqueño - Cerro Porteño -:-

PARAGUAI: Divisió Intermitja

14:00Ameliano - General Caballero JLM -:-
16:00Atyra - Rubio Nu -:-
16:00Resistencia - Diaz -:-

PERÚ: Lliga 1 - Obertura

22:00Anul·latSport Huancayo - Carlos Stein -:-

POLÒNIA: Ekstraklasa

15:00Zaglebie - Podbeskidzie -:-
17:30Lech Poznan - Legia -:-

POLÒNIA: Divisió 1

12:40Arka Gdynia - Odra Opole -:-
12:40Chrobry Glogow - Legnica -:-

POLÒNIA: Divisió 2

13:00Slask Wroclaw 2 - Bytovia Bytow -:-

POLÒNIA: III Lliga - Grup I - Grup Campionat

17:00Polonia Warszawa - Jagiellonia II -:-

POLÒNIA: III Lliga - Grup II - Grup Campionat

11:00Pogon Szczecin II - Starogard Gdanski -:-
14:30B. Gdynia - Sroda -:-

POLÒNIA: III Lliga - Grup IV

12:00Korona Kielce 2 - Wola -:-

POLÒNIA: Lliga Juvenil Central

12:00AjornatGwarek Zabrze U18 - Legia U18 -:-
12:00AjornatJagiellonia U18 - Escola Warszawa U18 -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

16:00Gil Vicente - Moreirense -:-
16:30Santa Clara - Nacional -:-
18:30Braga - Os Belenenses -:-
21:00Sporting - Famalicao -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

12:15Estoril - Vilafranquense -:-
15:00Chaves - Covilha -:-
18:00Benfica B - Feirense -:-
21:30Arouca - Oliveirense -:-

PORTUGAL: Campionat de Portugal

12:30Coimbroes - Salgueiros -:-
12:30Gondomar - Maritimo B -:-
12:30Leca - Amarante -:-
12:30Paredes - Trofense -:-
12:30Pedras Rubras - SC Vila Real -:-
15:30Estrela - CD Rabo Peixe -:-
15:30Fontinhas - Oriental Dragon -:-
15:30Oriental - Montijo -:-
15:30Real SC - Sporting B -:-
15:30SC Praiense - Os Belenenses B -:-
15:30Sporting Ideal - Fabril do Barreiro -:-
17:00Braga B - Aguia Vimioso -:-
17:00Maria de Fonte - Vilaverdense -:-
17:00Merelinense - SC Mirandela -:-
17:00Pedras Salgadas - Cerveira -:-
17:00SC Vianense - GD Braganca -:-
17:00Vidago - CDC Montalegre -:-
18:151º Dezembro - Sintrense -:-
18:15Alverca - Torreense -:-
18:15Caldas - Loures -:-
18:15Lourinhanense - Uniao Almeirim -:-
18:15Santarem - Sacavenense -:-

PORTUGAL: Lliga BPI Femenina - Grup de Descens

16:00Boavista W - Gil Vicente W -:-

QATAR: Divisió 2

16:30Al Markhiya - Al Bidda -:-
16:30Al Muaidar - Lusail -:-
16:30Al-Shahaniya - Shamal -:-

REPÚBLICA DE GUINEA: Ligue 1

18:00Wakriya - Satellite -:-
16:30Hafia - Elephant Coleah -:-
16:30Kamsar - SOAR -:-

REPÚBLICA DEL CONGO: Ligue 1

17:00Cheminots - Otoho d'Oyo -:-
17:00RCB - Inter Club -:-

REPÚBLICA DEMOCRÀTICA DEL CONGO: Ligue 1

16:30AC Rangers - Groupe Bazano -:-
16:30AjornatJSK - Simba -:-
16:30Maniema - JSK -:-
16:30Sanga Balende - Motema Pembe -:-

REPÚBLICA TXECA: 1. Liga

14:00Ceske Budejovice - Brno -:-
16:00Teplice - Mlada Boleslav -:-
18:30Slavia Prague - Sparta Praga -:-

REPÚBLICA TXECA: Divisió 2

10:15Zizkov - Blansko -:-
16:30Mas Taborsko - Prostejov -:-
16:30Vlasim - Lisen -:-

REPÚBLICA TXECA: CFL - Grup A

10:00AjornatPribram B - Hostoun -:-
10:30AjornatKarlovy Vary - Povltavska FA -:-
15:00AjornatKraluv Dvur - Slavia Prague B -:-

REPÚBLICA TXECA: CFL - Grup B

10:15AjornatBohemians 1905 B - Zbuzany -:-
10:15AjornatChlumec nad Cidlinou - Prepere -:-
10:15AjornatHradec Kralove B - Dukla Prague B -:-
10:15AjornatLiberec B - Jablonec B -:-
10:15AjornatPardubice B - Zapy -:-
16:30AjornatBrozany - Zivanice -:-

REPÚBLICA TXECA: Divisió B

10:15AjornatMeteor Prague - Slany -:-
16:30AjornatLouny - Chomutov -:-

REPÚBLICA TXECA: Divisió C

16:30AjornatPoricany - Benatky n. Jiz. -:-

REPÚBLICA TXECA: Plzensky KP

16:00AjornatStankov - Sokol Lhota -:-

REPÚBLICA TXECA: Jihocesky KP

16:30AjornatDrazice - Jankov -:-
16:30AjornatMilevsko - Cimelice -:-
16:30AjornatTJ Osek - Junior Strakonice -:-
16:30AjornatTrebon - Laziste -:-

ROMANIA: Lliga 1

20:30Univ. Craiova - CFR Cluj -:-

ROMANIA: Lliga 2 - Grup Campionat

18:00Rapid Bucuresti - Calarasi -:-

ROMANIA: Lliga 2 - Grup de Descens

10:00Petrolul - Concordia -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 5

13:00Kids Tampa Brasov - Astra 2 -:-

RÚSSIA: Premier League

13:00Arsenal Tula - Krasnodar -:-
15:30Dynamo Moscou - Ural -:-
15:30Sochi - Zenit -:-
18:00Lokomotiv Moscou - Spartak Moscou -:-

RÚSSIA: FNL

07:00SKA Khabarovsk - Nizhny Novgorod -:-
12:00Orenburg - Spartak Moscou 2 -:-
14:00Akron Togliatti - D. Bryansk -:-
14:00Chertanovo M. - Veles Moscow -:-
14:00F. Voronezh - Tekstilshtik -:-
14:00Shinnik Yaroslavl - Alania Vladikavkaz -:-
15:00FK Chayka - Yenisey -:-
15:00Krasnodar 2 - Omsk -:-
15:00Neftekhimik - Torpedo Moscow -:-
18:00Baltika - Tomsk -:-

RÚSSIA: PFL - Grup 1

15:00Inter Cherkessk - Legion Dynamo -:-

RÚSSIA: PFL - Grup 3

13:00Saratov - Kaluga -:-
13:00Znamya Noginsk - Sakhalin -:-
13:30Khimik-Arsenal - Lipetsk -:-
14:00Kursk - Saturn Ramenskoye -:-
14:00Kvant - FK Strogino Moscow -:-
16:00Ryazan - Krasnyy -:-

SAN MARINO: Campionat Sammarinese

15:00Cailungo - Virtus -:-
15:00Pennarossa - Tre Fiori -:-
15:00Tre Penne - Cosmos -:-

SENEGAL: Ligue 1

19:00Casa - Douanes -:-
19:00Excellence - Diambars -:-
19:00Generation F. - ASEC Ndiambour -:-
19:00Mbour - US Goree -:-
19:00AjornatNiary Tally - Jaraaf -:-
19:00AjornatPikine - Teungueth -:-

SÈRBIA: Superlliga

15:00Javor - FK Crvena zvezda -:-
19:00Partizan - Radnicki Nis -:-

SÈRBIA: Primera Divisió de Sèrbia

16:00Borac 1926 - Kabel Novi Sad -:-
16:00Trayal Krusevac - Sremska Mitrovica -:-
16:00Zarkovo - Radnicki 1923 -:-
16:00Zemun - Radnicki Pirot -:-

SÈRBIA: Srpska Liga - Belgrad

16:00Batajnica - Radnicki Obrenovac -:-
16:00Jedinstvo Surcin - TEK Sloga -:-
16:00Lestane - OFK Beograd -:-
16:00Lokomotiva Beograd - Brodarac -:-
16:00Sremcica - Crvena Zvezda MML -:-

SÈRBIA: Srpska Liga - Vojvodina

16:00Borac Sakule - Backa 1901 -:-
16:00Tisa Adorjan - Omladinac NB -:-

SÈRBIA: Srpska Liga - Est

11:00Radnicki S. - Car Konstantin -:-
11:00SFS Borac - Morava Vladicin Han -:-
16:00Buducnost Popovac - Toplicanin -:-
16:00Kablovi - Medosevac -:-

SÈRBIA: Srpska Liga - Oest

15:30Susica - Josanica -:-

SINGAPUR: Premier League

11:30Albirex Niigata - Tampines -:-
11:30Geylang - Lion City -:-

SUD-ÀFRICA: Premier League

15:00Golden Arrows - Bloem Celtic -:-
17:00Swallows - Black Leopards -:-

SUD-ÀFRICA: Campionat GladÀfrica

15:00Sekhukhune - Cape Town Spurs -:-

SUÈCIA: Allsvenskan

15:00Halmstad - Hacken -:-
15:00Mjällby - Varbergs -:-
17:30Elfsborg - Djurgarden -:-
17:30Norrköping - Sirius -:-

SUÈCIA: Superettan

13:00Akropolis - Brage -:-
13:00Orgryte - Osters -:-
15:00Jönköpings - Vasalunds -:-
15:00Trelleborgs - Norrby -:-

SUÈCIA: Division 1 - Norra

13:00Pitea - Orebro Syr. -:-
13:00Taby - Umea FC -:-
16:00IFK Luleå - Assyriska FF -:-

SUÈCIA: Division 1 - Södra

13:00Utsiktens - Lunds -:-

SUÏSSA: Superlliga

16:00Vaduz - Sion -:-
16:00Young Boys - St. Gallen -:-
16:00Zurich - Servette -:-

SUÏSSA: Lliga de Promoció

14:00Cham - Zurich II -:-
16:00AjornatBavois - Zurich II -:-
16:00AjornatBellinzona - Stade Nyonnais -:-
16:00AjornatSion II - Brühl -:-

TADJIKISTAN: Lliga Vysshaya

13:00Kuktosh - Istaravshan -:-
13:00Ravshan - Faizkand -:-

TAILÀNDIA: Thai FA Cup

13:00Chiangrai Utd - Chonburi -:-

TAIWAN: Premier League

10:30Hang Yuen - Taiwan Steel -:-
10:30NTUS - Taipower -:-
12:30CPC - Taichung -:-
12:30Taipei Tatung - Red Lions -:-

TOGO: Campionat Nacional

16:00AjornatAnges de Notse - OTR -:-
16:00AjornatDynamic Togolais - Maranatha -:-
16:00AjornatEntente II - Gbohloe-Su -:-
16:00AjornatGomido - AS Togo-Port -:-
16:00AjornatIfodje - Unisport -:-
16:00AjornatSara Sport - Koroki Metete -:-
16:00AjornatSemassi - Kara -:-
17:00Anges de Notse - Gbohloe-Su -:-
17:00Entente II - Maranatha -:-
17:00Gomido - Dynamic Togolais -:-
17:00Ifodje - Koroki Metete -:-
17:00Kara - Binah -:-
17:00OTR - AS Togo-Port -:-
17:00Semassi - Unisport -:-

TURQUIA: Superlliga

12:30Sivasspor - Konyaspor -:-
15:00Ankaragucu - Genclerbirligi -:-
15:00Kayserispor - Antalyaspor -:-
18:00Erzurum BB - Besiktas -:-

TURQUIA: 1. Lig

15:00Umraniyespor - Bursaspor -:-
18:00Adanaspor AS - Ankaraspor -:-

TURQUIA: 2. Lig Grup Blanc

13:0024 Erzincanspor - Afjet Afyonspor -:-
14:00Amedspor - Nigde Anadolu -:-
14:00Hacettepe - Sariyer -:-
14:00H.Trabzon - Kocaelispor -:-
14:00Kahramanmarasspor - Inegolspor -:-
14:00Sancaktepe - Ergene Velimese -:-
14:00Sanliurfaspor - Corum -:-
14:00Usakspor - Manisa FK -:-
14:00Zonguldak - Gumushanespor -:-

TURQUIA: 2. Lig Grup Vermell

13:00Karacabey Belediyespor - Elazigspor -:-
14:001922 Konyaspor - Sivas Belediyespor -:-
14:00Bodrumspor - Pendikspor -:-
14:00Eyupspor - Kastamonuspor -:-
14:00FK Vanspor - Kardemir Karabuk -:-
14:00Kirklarelispor - Turgutluspor -:-
14:00Kirsehir Belediyespor - Mamak -:-
14:00Pazarspor - Serik Belediyespor -:-
14:00Sakaryaspor - Bayburt -:-
14:00Tarsus - Etimesgut -:-

UCRAÏNA: Premier League

13:00FK Zorya Luhansk - Inhulets -:-
13:00Vorskla Poltava - Lviv -:-
16:00Rukh Lviv - Minaj -:-
18:30Olimpik Donetsk - Kolos Kovalivka -:-

VIETNAM: V.League 1

12:00Binh Dinh - The Cong -:-
14:15Hanoi FC - Than Quang Ninh -:-
14:15Sai Gon FC - Hong Linh Ha Tinh -:-

VIETNAM: V.League 2

10:30An Do-An Giang - Binh Phuoc -:-
12:00Khanh Hoa - Cong An -:-

XILE: Primera Divisió

00:30Audax - Universidad Católica 1:0
21:00La Serena - Universidad de Chile -:-
23:30Santiago Wanderers - Union La Calera -:-

XIPRE: Primera Divisió - Grup Campionat

16:00AEK Larnaca - AEL Limassol -:-
18:30Omonia - Olympiakos Nicosia -:-

XIPRE: Divisió 2

15:00Omonia Psevda - Ayia Napa -:-

ZÀMBIA: Superlliga

15:00Red Arrows - Green Eagles -:-

Actualitza

Futbol | Bàsquet | Tennis | Handbol | Hoquei gel | Futbol Sala | Waterpolo | Més esports »

Dalt

m.FlashScore.cat ofereix resultats d'esports en directe - livescore mòbil. Aquesta versió mòbil presenta diferències respecte a FlashScore.cat per raons tècniques