m.FlashScore.cat

Actualitza

Futbol » Avui » Tots

ALEMANYA: 2. Bundesliga

20:30VfL Osnabruck - Darmstadt 4:0

ALEMANYA: 3. Liga

19:00Hallescher - Bayern II 1:2

ALGÈRIA: Ligue 1

65'Paradou - MC Alger 1:1
DescansConstantine - USM Alger 0:0
DescansCR Belouizdad - Magra 2:0
DescansJS Kabylie - Biskra 1:0

ALGÈRIA: U21 League

10:00Constantine U21 - USM Alger U21 2:1
10:00CR Belouizdad U21 - Magra U21 3:0
10:00JS Kabylie U21 - Biskra U21 3:0
10:00AjornatMlila U21 - Saoura U21 -:-
10:00Paradou U21 - MC Alger U21 4:1

ANGLATERRA: Premier League

21:00Wolves - Manchester Utd 1:1

ANGLATERRA: NPL Premier Division

20:45Basford - Matlock 0:1

ANGLATERRA: Professional Development League

14:00Leeds U23 - Millwall U23 3:2
15:00Burnley U23 - Coventry U23 1:1
15:00Wigan U23 - Bristol City U23 1:4
20:00Sheffield Utd U23 - Watford U23 1:2

ANGLATERRA: Premier League 2

20:00Chelsea U23 - Liverpool U23 3:0
20:00Fulham U23 - West Brom U23 1:3
20:00Leicester U23 - Blackburn U23 1:1
20:00Southampton U23 - Derby U23 0:1
20:00Swansea U23 - Aston Villa U23 1:1

ARGENTINA: Superliga

01:00Boca Juniors - Aldosivi 2:0
20:30Atl. Tucuman - Godoy Cruz 1:0
11'Colon Santa FE - Gimnasia L.P. 0:0

ARGENTINA: Primera Nacional

23:00Alvarado - Agropecuario 1:2
20:35Nueva Chicago - Deportivo Moron 0:0

ARGENTINA: Primera C Metropolitana - Obertura

20:30Berazategui - General Lamadrid 2:1
20:30Club Lujan - Sportivo Italiano 2:2
20:30Dep. Merlo - Argentino de Merlo 1:0
20:30Excursionistas - Ituzaingo 2:0
20:30Laferrere - Leandro N. Alem 2:0
20:30San Martin Burzaco - Canuelas 3:0

ARMÈNIA: Premier League

17:15Pyunik Yerevan - Ararat Yerevan 1:4

ÀSIA: AFF Championship U19 - Play Offs

11:30Indonesia U19 - Myanmar U19 5:0
14:30Malaysia U19 - Australia U19 0:1

AUSTRÀLIA: NPL Victoria

12:30Kingston City - Dandenong City 1:3

AZERBAIDJAN: Premier League

18:00Neftci Baku - Sabah Baku 1:1

BÈLGICA: Jupiler League

20:30Waregem - Charleroi 3:1

BÈLGICA: Pro League U21

19:30Genk U21 - Mechelen U21 -:-
19:30Gent U21 - St. Truiden U21 -:-

BIELORÚSSIA: Vysshaya Liga

17:00Slutsk - Shakhtyor Soligorsk 0:5

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

23:15Wilstermann - Aurora 5:1
01:30Oriente Petrolero - The Strongest 1:2

BÒSNIA I HERCEGOVINA: Premier League

20:30FK Sarajevo - Radnik Bijeljina 2:1

BRASIL: Serie A

00:00Chapecoense-SC - Avai 1:0

BRASIL: Serie C

23:00Santa Cruz - Globo 2:1

BULGÀRIA: Parva Liga

19:30Lok. Plovdiv - Dunav Ruse 3:1

BULGÀRIA: Vtora liga

17:00Litex Lovech - Pirin Blagoevgrad 1:2
18:30Ludogorets II - Montana 0:0
19:00CSKA 1948 Sofia - Pomorie 5:1

CANADÀ: CSL

02:00Scarborough B. - Kingsman 2:1
02:00Ukraine United - Hamilton City 3:0

COLÒMBIA: Liga Aguila - Clausura

23:00Petrolera - Bucaramanga 1:0
00:00Junior - Santa Fe 1:0
01:00Atl. Nacional - U. Magdalena 3:1
03:00Dep. Cali - Ind. Medellin 1:0

COREA DEL SUD: K League 2

12:00Daejeon - Bucheon FC 1995 1:2
12:00Jeonnam - Asan Mugunghwa 2:0

COREA DEL SUD: WK League Women

12:00Boeun Sangmu W - Gumi Sportstoto W 1:1
12:00Changnyeong W - Gyeongju W 1:4
12:00Seoul W - Hwacheon W 2:1
12:00Suwon FMC W - Incheon Hyundai Steel W 1:1

COSTA D'IVORI: Ligue 1

17:30ASEC Mimosas - Racing d'Abidjan 1:1

COSTA RICA: Primera Division - Obertura

23:00ADR Jicaral - Zeledon 1:0
00:00Alajuelense - U.C.R. 4:1

DINAMARCA: Superliga

19:00Aarhus - Horsens 2:0

EL SALVADOR: Primera Division - Obertura

23:15Independiente F.C. - Chalatenango 0:1

EQUADOR: Liga Pro

00:30Emelec - Ind. del Valle 1:3

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: MLS

04:00Portland Timbers - Atlanta United 0:2

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: USL Championship

00:00Indy Eleven - Saint Louis FC 2:1

FINLÀNDIA: Veikkausliiga

17:30Lahti - Honka 3:2
17:30SJK - Rovaniemi 0:0
17:30VPS - Mariehamn 2:1

FINLÀNDIA: Ykkonen

17:30TPS - MyPa 2:2

FRANÇA: Ligue 2

20:45Auxerre - Guingamp 2:2

GIBRALTAR: National League

20:30St Josephs - College 1975 FC 7:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Obertura

23:00Deportivo Mixco - Xelaju 1:2

HONDURES: Liga Nacional - Obertura

00:00Platense - CD Honduras 0:1

ÍNDIA: Calcutta Premier Division A

11:30Mohammedan - Southern Samity 1:1

INDONÈSIA: Liga 1

10:30TIRA Persikabo - PSS Sleman 3:1
13:30Arema FC - Barito Putera 2:1
13:30Pusamania Borneo - Persipura Jayapura 1:1

INDONÈSIA: Liga 2

09:30Mitra Kukar - Madura FC 0:1

IRLANDA: Premier Division

21:00Waterford - Shamrock Rovers 1:5

IRLANDA: League Cup

20:45Dundalk - Bohemians 6:1

ISLÀNDIA: Pepsideild

20:00KR Reykjavik - Vikingur Reykjavik 1:0
82'Breidablik - Valur 3:3

ISRAEL: Toto Cup - Placement Play Offs

18:00Ashdod - Bnei Yehuda 2:1pen.
19:30Hapoel Tel Aviv - Hapoel Kfar Saba 2:3

LITUÀNIA: I Lyga

18:00Banga - Dziugas Telsiai 0:1

MACEDÒNIA DEL NORD: Macedonian Cup

17:00Novo Crnilishte - Bregalnica Stip 0:22

MÈXIC: Liga MX - Obertura

00:00Necaxa - Santos Laguna 3:0
02:00Juarez - Queretaro 0:2

MÈXIC: Ascenso MX - Obertura

00:00Loros - Alebrijes Oaxaca 1:2

MÈXIC: Liga Premier Serie A

00:00Atl. San Luis 2 - Canoneros Marina 0:0

MÈXIC: Liga Premier Serie B

23:00Cuautla - Uruapan 1:2

MÓN: Arab Club Champions Cup - Fase preliminar

19:00Bizertin - ASAS 3:0
DescansFomboni - Saoura 0:2

MÓN: International Champions Cup Women

23:00Atl. Madrid W - Manchester City W 2:3
01:30Lyon W - North Carolina Courage W 1:0

NICARAGUA: Liga Primera - Obertura

23:00Chinandega - Juventus Managua 1:0
23:00Ocotal - Jalapa 2:1

NORUEGA: Eliteserien

19:00Sarpsborg 08 - Bodo/Glimt 1:1

NORUEGA: Division 3 - Group 1

19:00Herd - Molde 2 1:1
19:00Traeff - Stabaek 2 2:5

NORUEGA: Division 3 - Group 2

19:00Mjondalen 2 - Orn 1:2
19:00Valerenga 2 - Drobak-Frogn 6:0

NORUEGA: Division 3 - Group 3

18:00Vardeneset - Start 2 1:3
19:00Viking 2 - Staal Jorpeland 2:1
20:00Donn - Flekkeroy 2:4

NORUEGA: Division 3 - Group 4

19:00Sogndal 2 - Fana 4:3

NORUEGA: Division 3 - Group 5

17:00Kongsvinger 2 - Rosenborg 2 0:2
19:00Verdal - Ranheim 2 0:0

PAÏSOS BAIXOS: Eerste Divisie

20:00Jong Ajax - Nijmegen 3:3
20:00Jong AZ - Excelsior 1:2
20:00Jong Utrecht - Oss 2:1

PAÏSOS BAIXOS: Reserve League

13:00Jong Groningen - Jong Vitesse 1:5
18:30Jong De Graafschap - Jong Cambuur 2:1
18:30Jong G.A. Eagles - Jong Zwolle 2:1
18:30Jong Heerenveen - Jong FC Emmen 2:1
18:30Jong Roda - Jong Dordrecht 1:1
18:30Jong Waalwijk - Jong Venlo 3:1
18:30Jong Willem II - Jong FC Eindhoven 3:0

PANAMÀ: LPF - Obertura

01:00Alianza - Costa del Este 1:1
01:00Chiriqui - Miguelito 2:1

PARAGUAI: Primera Division - Clausura

00:30Libertad Asuncion - River Plate 2:1

PERÚ: Liga 1 - Clausura

DescansAyacucho - Alianza Huanuco 1:0

POLÒNIA: Ekstraklasa

18:00Korona Kielce - Pogon Szczecin 0:1

PORTUGAL: Primeira Liga

81'Tondela - Portimonense 0:2

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:00Feirense U23 - Guimaraes U23 1:1
16:00Braga U23 - Maritimo U23 3:1
17:00Benfica U23 - Belenenses U23 1:0
18:45Estoril U23 - Rio Ave U23 2:2
21:00Aves U23 - Sporting U23 0:4

REPÚBLICA DEMOCRÀTICA DEL CONGO: Ligue 1

16:30St Eloi Lupopo - AC Rangers -:-

REPÚBLICA DOMINICANA: LDF - Clausura

00:00Cibao - Delfines Del Este 2:1

REPÚBLICA POPULAR DE LA XINA: FA Cup

13:35Dalian Yifang F.C. - Shanghai Shenhua 2:3

ROMANIA: Liga 1

17:00FC Voluntari - Gaz Metan Medias 0:3
20:00Astra - Viitorul Constanta 1:1

RÚSSIA: Premier League

19:00Spartak Moscow - CSKA Moscow 2:1

SUDAN: Premier League

16:00Al-Ahly Merowe - Al-Merreikh 2:3
19:00El-Ahli Atbara - Al Shorta -:-

SUÈCIA: Allsvenskan

19:00Djurgarden - AFC Eskilstuna 3:0
19:00Elfsborg - Ostersunds 4:1
19:00Helsingborg - Goteborg 1:2

SUÈCIA: Superettan

19:00Varbergs - Brage 0:0

SUÈCIA: Division 2 - Södra Svealand

19:30Newroz - Motala 1:2

TURQUIA: Super Lig

19:00Fenerbahce - Gaziantep 5:0

TURQUIA: 1. Lig

19:00Eskisehirspor - Keciorengucu 1:1

URUGUAI: Primera Division - Torneig Intermig

23:00Penarol - Juventud 0:0

VENEÇUELA: Primera Division - Clausura

23:00Caracas - Puerto Cabello 4:1
00:00Monagas - Dep. Tachira 2:1
DescansEstudiantes Caracas - La Guaira 0:1
DescansZulia - Trujillanos 2:1

XILE: Primera Division

23:30A. Italiano - Palestino 2:3

XILE: Primera B

02:00S. Morning - Cobreloa 1:1

Actualitza

Futbol | Bàsquet | Tennis | Handbol | Hoquei gel | Futbol Sala | Waterpolo | Més esports »

Dalt

m.FlashScore.cat ofereix resultats d'esports en directe - livescore mòbil. Aquesta versió mòbil presenta diferències respecte a FlashScore.cat per raons tècniques