Actualitza

Bàsquet » Avui » Tots

ALEMANYA: BBL

15:00Basketball Braunschweig - Mitteldeutscher -:-
15:00Ludwigsburg - Ulm -:-
15:00s.Oliver Wurzburg - Alba Berlin -:-
18:00Oldenburg - Bayern -:-

ALEMANYA: Pro A

16:00Rostock - Schalke -:-
20:00Bremerhaven - PS Karlsruhe -:-

ALEMANYA: Pro B

16:00RSV Eintracht - Bochum -:-
16:30Hanau - Oberhaching -:-
17:00Bernau - Schwelm -:-
17:00Itzehoe - Wedel -:-
18:00s.Oliver Wurzburg - Giessen Rackelos 2 -:-

ALEMANYA: DBBL Women

16:00GiroLive W - Keltern W -:-
16:00Halle W - Herner W -:-
16:00Marburg W - Flippo W -:-
16:00Saarlouis W - TK Hannover W -:-
16:00XCYDE Angels W - Freiburg W -:-

ARGENTINA: Torneo Super 20

01:00Instituto de Cordoba - Atenas 81:69
02:30Estudiantes - Regatas 81:88

AUSTRÀLIA: NBL

06:00New Zealand Breakers - Sydney -:-
08:00Melbourne United - Perth -:-

AUSTRÀLIA: WNBL Women

2n QuartCanberra Capitals W - Townsville W 24:22
08:00Bendigo W - Perth Lynx W -:-

ÀUSTRIA: Superliga

17:30Graz UBSC - Vienna Basket -:-
17:30Swans Gmunden - Klosterneuburg Dukes -:-

ÀUSTRIA: Zweite Liga

16:00Wagram - Raiders Tirol -:-
17:30Basket Flames - Worthersee Piraten -:-

ÀUSTRIA: Superliga Women

12:30UBI Graz W - Duches Klosterneuburg W -:-

BÈLGICA: Belgian Cup

20:15Gent Hawks - Spirou Charleroi -:-
21:00Kontich - Antwerp Giants -:-
15:30Oxaco BBC Boechout - Belfius Mons -:-

BÈLGICA: Top Division Women

15:00Sint-Katelijne-Waver W - Kortrijk W -:-

BIELORÚSSIA: Premier League Women

13:00Gomel W - Olimpia Grodno W -:-
15:30Horizont Minsk 2 W - Horizont Minsk W -:-

COREA DEL SUD: KBL

08:00Anyang - Seoul Thunders -:-
08:00KCC Egis - Mobis Phoebus -:-
10:00Incheon - Seoul Knights -:-
10:00Sonic Boom - Wonju DB -:-

COREA DEL SUD: WKBL Women

10:00KB Stars W - S-Birds W -:-

ESPANYA: ACB

12:30Manresa - Tenerife -:-
17:00Baskonia - Real Betis -:-
17:00Fuenlabrada - Murcia -:-
18:30Valencia - Unicaja -:-
20:00Barcelona - Gran Canaria -:-

ESPANYA: LEB Or

18:00Mallorca Palma - Valladolid -:-
19:00Ourense - Palencia -:-

ESPANYA: LEB Plata

12:00Estela - Taldea -:-
18:00Benicarlo - Pardinyes -:-

ESPANYA: Liga Dia Femenina

12:15Zaragoza W - Los Adelantados W -:-
18:00Perfumerias Avenida W - Valencia W -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

17:00Parnu - Tartu Ulikool -:-

EUROPA: ABA League

18:00KK Krka Novo mesto - Crvena zvezda mts -:-
20:00Buducnost - Primorska -:-

EUROPA: WBBL Women

15:00Siauliai-Universitetas W - Tallinn University W -:-

FILIPINES: Governors Cup

10:30Columbian Dyip - San Miguel Beermen -:-
12:45Magnolia Hotshots - Barangay Ginebra San Miguel -:-

FINLÀNDIA: Korisliiga

16:00Karhu Basket - Helsinki Seagulls -:-

FRANÇA: LNB

16:00Lyon-Villeurbanne - Elan Bearnais -:-

FRANÇA: LFB Women

15:30La Roche W - Landes W -:-
16:30Landerneau Bretagne W - Lyon W -:-

GEÒRGIA: Superleague

09:30Vera Tbilisi - Rustavi -:-
11:30Olimpi Tbilisi - Kutaisi -:-

GRÈCIA: Basket League

16:45Lavrio - Ifaistos Limnou -:-

GRÈCIA: A1 Women

12:00Eleftheria W - Lefkadas W -:-
13:00Kronos W - Giannina W -:-
13:00Melission W - Esperides Kalliotheas W -:-
13:30Panathinaikos W - Chania W -:-
15:45Dafni W - Sporting Athens W -:-

HONGRIA: NB I. A Women

15:45UNI Gyor W - Euroleasing Sopron W -:-
18:30Cegledi W - TFSE-MTK W -:-

ISRAEL: Super League

14:00Nes Ziona - Maccabi Tel Aviv -:-

ITÀLIA: Lega A

17:00Cremona - Olimpia Milano -:-
18:00Virtus Roma - Fortitudo Bologna -:-
18:30Cantu - Trento -:-
19:00Reggiana - Pistoia -:-
20:45Brindisi - Pesaro -:-

ITÀLIA: A2 East

18:00Assigeco Piacenza - Caserta -:-
18:00Ferrara - Mantova -:-
18:00Forli - San Severo -:-
18:00Roseto - Imola -:-

ITÀLIA: A2 West

12:00NPC Rieti - Tortona -:-
18:00Agrigento - Scafati -:-
18:00Basket Napoli - Junior Casale -:-
18:00Biella - Latina -:-
18:00Trapani - Capo d'Orlando -:-

ITÀLIA: Serie A1 Women

18:00Battipaglia W - Broni W -:-
18:00Palermo W - Fixi Piramis Torino W -:-
18:00San Giovanni W - San Martino W -:-
18:00Venezia W - Empoli W -:-
19:30Schio W - Ragusa W -:-

JAPÓ: B.League

06:05Toyama - Osaka -:-
07:05NeoPhoenix - Sun Rockers -:-
07:05Niigata - Hokkaido -:-
07:05Ryukyu - Akita -:-
07:05Shiga - Diamond Dolphins -:-
07:05Yokohama - Shimane -:-
08:05Alvark - Kyoto -:-
08:05Utsunomiya Brex - SeaHorses Mikawa -:-
09:05Chiba - Brave Thunders -:-

KAZAKHSTAN: National League

11:30Aktobe - Atyrau -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Golden Eagle Ylli - Rahoveci -:-
19:00Bashkimi - Kalaja -:-

LITUÀNIA: LKL

15:00Alytaus Dzukija - Juventus -:-
16:00Rytas - Zalgiris Kaunas -:-

MACEDÒNIA DEL NORD: Superleague

18:00Rabotnicki - Gostivar -:-

MÈXIC: LNBP

00:00Correcaminos - Huracanes 90:100
02:00Laguneros - Plateros 62:74
02:00San Luis - Astros 90:94
4t QuartAbejas - Michoacan 71:67
PròrrogaMineros - Dorados 90:88
23:00Fuerza Regia - Capitanes -:-
23:00Libertadores - Angeles -:-

NORUEGA: BLNO

15:00Fyllingen - Nidaros Jets -:-
16:00Kongsberg Miners - Froya -:-
17:00Ammerud - Gimle -:-
18:00Tromso - Centrum Tigers -:-

POLÒNIA: Energa Basket Liga

12:30Bydgoszcz - Anwil Wloclawek -:-
16:00Torun - HydroTruck Radom -:-

POLÒNIA: 1. Liga

16:30Gornik Walbrzych - Poznan -:-
18:00Pruszkow - Kotwica Kolobrzeg -:-

POLÒNIA: Energa Basket Liga Women

18:00Artego Bydgoszcz W - Sleza Wroclaw W -:-
18:00Gorzow W - Politech. Gdanska W -:-
18:00Torun W - Wisla Can-Pack W -:-
18:00Widzew Lodz W - AZS Poznan W -:-

PORTUGAL: LFB Women

12:00Ovarense W - Benfica W -:-
16:00Gdessa Barreiro W - Guifoes W -:-
16:00Natacao W - Carnide C.C. W -:-
16:00Uniao Sportiva W - Olivais W -:-
17:00CAB Madeira W - AD Vagos W -:-
18:00Quinta Dos Lombos W - Vitoria W -:-

REGNE UNIT: BBL Cup

16:00Plymouth Raiders - Worcester Wolves -:-
18:00Glasgow Rocks - Leicester Riders -:-

REGNE UNIT: WBBL Women

17:00Newcastle Eagles W - Sevenoaks Suns W -:-

REPÚBLICA TXECA: ZBL Women

15:30Ostrava W - Chomutov W -:-
17:00Zabiny Brno W - KP Brno W -:-

ROMANIA: Liga National Women - Primera fase

11:00Rapid Bucuresti W - Municipal Targoviste W -:-
17:00Agronomia Bucuresti W - Phoenix Constanta W -:-

RÚSSIA: VTB United League

14:00Khimki M. - Astana -:-
18:00Zielona Gora - CSKA Moscow -:-

RÚSSIA: Premier League Women

13:00Enisey Krasnoyarsk W - Ekaterinburg W -:-
15:00MBA Moscow W - Noginsk W -:-
15:00Spartak Moscow W - Novosibirsk W -:-
18:00Dynamo Moscow W - Nadezhda W -:-

SÈRBIA: First League

19:00Kolubara - OKK Beograd -:-

SUÈCIA: Superettan

15:00KFUM Fryshuset - Trelleborg -:-

SUÈCIA: Basketligan Women

15:00Umea W - Norrkoping W -:-
16:00Marbo W - Lund W -:-

SUÈCIA: Basketettan Women

12:30Fryshuset Basket W - Djurgarden W -:-
13:00AIK Basket W - Ostersund W -:-
15:00KFUM Uppsala W - Alvik 2 W -:-
15:30Hogsbo 2 W - Brahe W -:-
16:00BG Lulea W - Blackeberg W -:-
16:00SBBK Utveckling W - Helsingborg W -:-

SUÏSSA: SB League

16:00Lugano Tigers - Geneva Lions -:-
16:00Sdent BBC Nyon - Fribourg Olympic -:-

TURQUIA: Super Ligi

12:00Fenerbahce - Bahcesehir Kol. -:-
14:15OGM Ormanspor - Bursaspor -:-
16:30Darussafaka - Gaziantep -:-

TURQUIA: TBL

13:00Bandirma Kirmizi - Final Spor -:-

TURQUIA: TB2L - Primera fase

15:00Erzurum BSB - Kocaeli -:-

TURQUIA: KBSL Women

12:00Besiktas W - Izmit Belediyespor W -:-
13:00Ormanspor W - Cukurova W -:-
14:15Botas W - Galatasaray W -:-
15:30Hatay W - Canik Belediye W -:-

UCRAÏNA: FBU Superleague

13:00BK Zaporozhye - Khimik -:-
15:00Prometey - Odessa -:-

UCRAÏNA: Ukrainian Cup

13:00Polytechnica 2 - Kharkivski Sokoly -:-

UCRAÏNA: Superleague Women

15:00Odessa W - Kyiv Basket W -:-

XILE: LNB

01:00CD Puerto Varas - Valdivia 75:76
01:00Las Animas - Deportes Castro 87:78prò.
01:00Puerto Montt - Ancud 66:67
02:00AjornatQuilicura - U. De Concepcion -:-
00:00Las Animas - Ancud -:-
00:00Puerto Montt - Deportes Castro -:-
00:00AjornatQuilicura - Temuco -:-

XIPRE: Division A

17:00AEL - ETHA Engomi -:-

Actualitza

Futbol | Bàsquet | Tennis | Handbol | Hoquei gel | Futbol Sala | Waterpolo | Més esports »

Dalt

m.FlashScore.cat ofereix resultats d'esports en directe - livescore mòbil. Aquesta versió mòbil presenta diferències respecte a FlashScore.cat per raons tècniques