Actualitza

Handbol » Avui » Tots

ALEMANYA: Bundesliga

13:30Bergischer - Goppingen -:-
16:00Erlangen - SC Magdeburg -:-
16:00HBW Balingen-Weilstetten - Fuchse Berlin -:-
16:00Nordhorn-Lingen - Minden -:-

ALEMANYA: 2. Bundesliga

16:30Lubeck-Schwartau - Essen -:-
17:00Elbflorenz - Coburg 2000 -:-
17:00Hamm-Westfalen - Rimpar -:-

ALEMANYA: 2. Bundesliga Women

15:00Nurtingen W - HSG Freiburg W -:-
15:00Solingen W - Zwickau W -:-
16:00Leipzig W - Werder Bremen W -:-

ÀSIA: Olympic Games - Classificació

15:00Kuwait - South Korea -:-
17:00Iran - Bahrain -:-

ÀUSTRIA: OHB Cup

15:45West Wien - Hollabrunn -:-
16:00Absam - Tulln -:-
16:00Lustenau - Leoben -:-
17:00Ganserndorf - Bruck -:-
17:00HCK59 - Schwaz -:-
17:00Post Wien - Voslauer -:-
18:00Barnbach/K. - Aon Fivers II -:-
18:00Funfhaus - Korneuburg -:-

ÀUSTRIA: WHA Women

19:00Hypo NO W - Feldkirch W -:-

BULGÀRIA: A RHG

14:00Haskovo - Osam Lovech -:-
15:00Pirin - Lokomotiv Gorna -:-
16:00Chardafon Gabrovo - NSA Sofia -:-

CROÀCIA: Premijer liga

19:00Porec - Umag -:-

CROÀCIA: 1. HRL Women

15:30Dugo Selo W - Bjelovar W -:-

DINAMARCA: 1. Division

15:00Sydhavsoerne - HOJ -:-
15:30Odder - Midtjylland -:-
19:00Skive - Odense -:-
19:30Otterup - Tonder -:-

DINAMARCA: 1. Division Women

14:00Bjerringbro W - Vendsyssel W -:-
16:30Ringkobing W - Saeby W -:-

ESPANYA: Lliga ASOBAL

12:00Puente Genil - Granollers -:-

EUROPA: Champions League

12:10CD Bidasoa Irun - Savehof -:-
15:10GOG - Kadetten -:-
16:00Wisla Plock - Din. Bucuresti -:-
16:50Aalborg - Flensburg-H. -:-
17:00Celje - Elverum -:-
17:00Cocks - Sporting -:-
17:00Eurofarm Rabotnik - Presov -:-
17:00PPD Zagreb - Szeged -:-

EUROPA: Champions League Women - Fase de Grups

15:00Kristiansand W - Metz W -:-
19:00Most W - Savehof W -:-

EUROPA: EHF Cup Women - Fase preliminar

14:00Copenhagen W (Den) - Metzingen W (Ger) -:-
16:00Leverkusen W (Ger) - DVSC Schaeffler W (Hun) -:-
16:00Skuru W (Swe) - Zvenigorod W (Rus) -:-
17:00Fredrikstad W (Nor) - Besancon W (Fra) -:-
17:00Nice W (Fra) - Michalovce W (Svk) -:-
17:00SCM Craiova W (Rou) - Tertnes W (Nor) -:-
18:00Byasen W (Nor) - Thuringer W (Ger) -:-
18:00Nantes W (Fra) - Quintus W (Ned) -:-
18:00Storhamar W (Nor) - Zaglebie W (Pol) -:-

HONGRIA: NB I Women

18:00Erdi W - Szent Istvan W -:-

ITÀLIA: Serie A Women

18:00Mestrino W - Oderzo W -:-

LETÒNIA: SynotTip Virsliga

12:00Jurmalas - Dobeles Tenax -:-
12:00Vainode - ASK/LSPA -:-
14:00Latgols - Latvia U20 -:-

MACEDÒNIA DEL NORD: Superleague Women

10:30Alushovski W - Struzanka W -:-
12:00Ovce Pole W - Pelister W -:-
17:00Spartak W - Despina W -:-

MONTENEGRO: Prva liga

18:00Jedinstvo - Danilovgrad -:-

NORUEGA: REMA 1000-ligaen

18:00Arendal - Halden -:-
18:00Baekkelaget - St. Hallvard -:-
18:00Follo - Runar -:-
18:00Haslum HK - Naerbo -:-

NORUEGA: 1. Division

17:00Sandefjord TIF - Charlottenlund -:-
18:00Stavanger - Viking TIF -:-
18:15Fjellhammer - LFH09 Lillehammer -:-
18:30Kristiansand - Falk -:-
19:00Sandnes - Bodo -:-

NORUEGA: REMA 1000-ligaen women

18:00Sola W - Oppsal W -:-
20:15Aker W - Follo W -:-

NORUEGA: 1. Division Women

13:00Grane Arendal W - Volda W -:-
16:00Fjellhammer W - Larvik W -:-
18:00Charlottenlund W - Flint Tonsberg W -:-
18:00Raelingen W - Forde W -:-

POLÒNIA: I Liga

16:00Wejherowo - SMS ZPRP Gdansk -:-

POLÒNIA: Superliga Women

16:00Koszalin W - Piotrcovia W -:-

REPÚBLICA TXECA: Extraliga

18:00Frydek-Mistek - Nove Veseli -:-

ROMANIA: Liga Nationala Women

14:30Rapid Bucuresti W - Dunarea Braila W -:-

RÚSSIA: Superleague

09:00Chelyabinsk - Perm -:-
15:00Taganrog - St. Petersburg -:-
16:00Spartak Moscow - Stavropol -:-

RÚSSIA: Superleague Women

10:00Izhevsk W - CSKA Moscow W -:-

SÈRBIA: Superliga

19:00Pancevo - Novi Pazar -:-

SUÈCIA: SHE Women

14:00Kungalvs W - Boden W -:-

SUÈCIA: Allsvenskan Women

15:00Kristianstad W - Helsingborg W -:-

SUÏSSA: NLA

16:00Zurich - Bern -:-
17:00HC Kriens - Suhr Aarau -:-

SUÏSSA: SPL Women

14:00Albis Foxes W - SPONO Eagles W -:-

TURQUIA: Superlig Women

15:00Yalikavak W - Kastamonu W -:-
16:00Yenimahalle W - Mardin W -:-

Actualitza

Futbol | Bàsquet | Tennis | Handbol | Hoquei gel | Futbol Sala | Waterpolo | Més esports »

Dalt

m.FlashScore.cat ofereix resultats d'esports en directe - livescore mòbil. Aquesta versió mòbil presenta diferències respecte a FlashScore.cat per raons tècniques