Actualitza

Bàsquet » Avui » Tots

ALEMANYA: BBL

18:00Bayreuth - Ulm -:-
20:30Hamburg - Crailsheim Merlins -:-
20:30Vechta - Giessen -:-

ALEMANYA: Pro A

19:00Kirchheim - Leverkusen -:-
19:00Phoenix Hagen - PS Karlsruhe -:-
19:30Artland - Nurnberger -:-
19:30Schalke - Panthers Schwenningen -:-
20:00Bremerhaven - Heidelberg -:-

ALEMANYA: Pro B

15:00Bayern 2 - Frankfurt 2 -:-
18:00Dresden - Dusseldorf -:-
19:00Bernau - Munster -:-
19:00Oberhaching - Coburg -:-
19:30BIS Baskets Speyer - Baunach -:-
19:30Itzehoe - Bochum -:-
19:30Schwelm - Oldenburg Juniors -:-

ALEMANYA: DBBL Femenina

17:30Heidelberg W - GiroLive W -:-
18:00Herner W - Halle W -:-
19:00Marburg W - Saarlouis W -:-

ARGENTINA: Liga A

01:30Estudiantes - Boca Juniors 68:82
02:00Olimpico - Obras Sanitarias 91:89

ÀSIA: ABL

09:00AjornatFubon Braves - Wolf Warriors -:-
11:00AjornatMacau Black Bears - Eastern Long Lions -:-

AUSTRÀLIA: NBL - Play Offs

09:30Sydney - Melbourne United -:-

ÀUSTRIA: Superlliga - Fase de guanyadors

17:30St. Polten - Oberwart Gunners -:-
17:30Wels - Klosterneuburg Dukes -:-
19:00Swans Gmunden - Kapfenberg Bulls -:-

ÀUSTRIA: Superlliga - Fase de perdedors

17:30Vienna Basket - Graz UBSC -:-

ÀUSTRIA: Lliga Zweite - Play Offs

17:00Mistelbach - Jennersdorf -:-
17:30Basket Flames - Dornbirn Lions -:-
18:00BBC Nord - Mattersburg -:-

ÀUSTRIA: Lliga Zweite - Play Out

18:00Wagram - Raiders Tirol -:-

ÀUSTRIA: Super Lliga Femenina - Fase de perdedors

19:30Vienna Timberwolves W - Vienna United W -:-

BÈLGICA: EuroMillions Basketball League

20:30Belfius Mons - Antwerp Giants -:-
20:30Leuven Bears - Limburg -:-
20:30Oostende - Basic-Fit Brussels -:-

BÈLGICA: Top Division Femenina

18:00Liege W - Lummen W -:-
21:00Phantoms W - Charleroi W -:-

BIELORÚSSIA: Premier League - Fase de guanyadors

13:00Tsmoki Minsk 3 - Impuls -:-
16:00Rubon - Grodno -:-

BIELORÚSSIA: Premier League - Fase de perdedors

11:00Rguor Minsk - Gomel -:-
13:00Brest - Prinemanye -:-

BÒSNIA I HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

18:00Bratunac - Capljina -:-
18:00Spars Sarajevo - Kakanj -:-
19:00Leotar Trebinje - Mrkonjic Grad -:-

BRASIL: NBB

23:30Pato - Unifacisa 71:61
00:00Rio Claro - Cearense 86:79
01:10Paulistano - Bauru 88:93
16:50Sao Paulo - Corinthians Paulista -:-
19:00Botafogo - Pinheiros -:-

BULGÀRIA: NBL

17:00Academic - Cherno More -:-
17:00Academic Bultex - Yambol -:-
17:00Chernomorets - Balkan -:-
17:00Spartak Pleven - Rilski Sportist -:-

CANADÀ: NBL

00:00Moncton - Sudbury 109:75
00:00Island Storm - KW Titans -:-

CANADÀ: U Sports - Play Offs

01:30UNB - Cape Breton 77:76

COREA DEL SUD: KBL

1r QuartKCC Egis - Sonic Boom 7:4
09:00Anyang - Goyang -:-
09:00Seoul Knights - Incheon -:-

COREA DEL SUD: WKBL Femenina

3r QuartBusan BNK Sum W - Woori Wibee W 33:33

CROÀCIA: Premijer liga

17:00Osijek - Alkar -:-

ESLOVÀQUIA: Extraliga

18:00BC Prievidza - BKM Lucenec -:-
18:00Inter Bratislava - Levice -:-
18:00MBK Handlova - BK Svit -:-
18:00Spisska Nova Ves - MBK Komarno -:-

ESLOVÀQUIA: Extra Lliga Femenina

17:30Dubcek Bratislava W - Ruzomberok W -:-

ESLOVÈNIA: Liga Nova KBM - Fase de guanyadors

19:00Polzela - Helios Domzale -:-

ESLOVÈNIA: Liga Nova KBM - Fase de perdedors

19:00Sencur - Podcetrtek -:-
19:00Tajfun Sentjur - Zlatorog Lasko -:-

ESLOVÈNIA: 1. SKL Femenina - Fase de guanyadors

16:30Konjice W - Ledita W -:-
17:00Cinkarna Celje W - Grosuplje W -:-
20:15Triglav W - Jezica W -:-

ESPANYA: ACB

18:00Basket Zaragoza - Estudiantes -:-
18:00Tenerife - Joventut Badalona -:-
20:30Fuenlabrada - Baskonia -:-
20:30MoraBanc Andorra - Gran Canaria -:-

ESPANYA: LEB Or

18:30Granada - Mallorca Palma -:-
18:30Oviedo - Castello -:-

ESPANYA: LEB Plata - Fase de guanyadors

18:30Iraurgi SB - Vive Menorca -:-
18:30Ponferrada - Prat Joventut -:-
19:30Estela - Basquet Girona -:-
19:30Zamora - Barcelona B -:-
20:00Algeciras - Gran Canaria B -:-
20:00Tizona Burgos - Real Murcia -:-

ESPANYA: LEB Plata - Fase de perdedors

18:30Pardinyes - Moron -:-
18:30Taldea - Benicarlo -:-
19:00Clavijo - Albacete -:-
20:00Gijon - La Roda -:-
20:00Marbella - L'Hospitalet -:-

ESPANYA: Liga Femenina

18:30RPK Araski W - Perfumerias Avenida W -:-
19:00Ensino W - Gernika Bizkaia W -:-
19:15Valencia W - Clarinos Tenerife W -:-
20:00Cadi La Seu W - Bembibre W -:-

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: NBA

01:00Orlando Magic - Minnesota Timberwolves 136:125
01:30Atlanta Hawks - Brooklyn Nets 141:118
01:30Toronto Raptors - Charlotte Hornets 96:99
02:00Memphis Grizzlies - Sacramento Kings 101:104
02:00Miami Heat - Dallas Mavericks 126:118
02:00Milwaukee Bucks - Oklahoma City Thunder 133:86
02:00New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers 116:104
03:00Phoenix Suns - Detroit Pistons 111:113
03:00Utah Jazz - Washington Wizards 129:119
04:30Los Angeles Clippers - Denver Nuggets 132:103
23:00New York Knicks - Chicago Bulls -:-

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: NBA G League

01:00Greensboro Swarm - Windy City Bulls 107:110
02:00Memphis Hustle - Salt Lake City Stars 91:112
02:30Texas Legends - Sioux Falls Skyforce 125:117
04:00Santa Cruz Warriors - Rio Grande Valley Vipers 130:128
20:00Canton Charge - Capital City Go-Go -:-
23:00Westchester - Wisconsin Herd -:-

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: NCAA

00:30Ohio - Kent State 76:69
01:00Brown - Princeton 49:71
01:00Columbia - Harvard 69:77
01:00Cornell - Dartmouth 70:82
01:00Dayton - Davidson 82:67
01:00Fairfield - Quinnipiac 58:60
01:00Georgia State - Georgia Southern 70:79
01:00Marist - Siena 50:52
01:00Northern Kentucky - Wright State 62:64
01:00Yale - Penn 76:73
03:00Rider - Monmouth 79:67
03:00UT Arlington - Texas State 85:87prò.
03:00Washington - Washington State 74:78
18:00Boston University - Bucknell -:-
18:00Colgate - Army -:-
18:00Eastern Michigan - Central Michigan -:-
18:00Iowa - Penn State -:-
18:00IUPUI - Detroit -:-
18:00LSU - Texas A&M -:-
18:00NC State - Pittsburgh -:-
18:00Texas Tech - Texas -:-
18:00Villanova - Providence -:-
19:00Central Connecticut State - St. Francis Brooklyn -:-
19:00Florida Gulf Coast - North Alabama -:-
19:00Kennesaw State - NJIT -:-
19:00Maine Black Bears - UMBC Retrievers -:-
19:00New Hampshire - Binghamton -:-
19:00Niagara - Iona -:-
19:00Ole Miss - Vanderbilt -:-
19:00Robert Morris - St. Francis (PA) -:-
19:00Saint Josephs - Fordham -:-
19:00Stetson - Jacksonville -:-
19:00Winthrop - High Point -:-
19:30Kansas State - Kansas -:-
20:00Bradley - Loyola Chicago -:-
20:00Buffalo - Akron -:-
20:00Canisius - St. Peters -:-
20:00Clemson - Florida State -:-
20:00East Carolina - Uconn -:-
20:00Evansville - Illinois State -:-
20:00Indiana State - Valparaiso -:-
20:00Lafayette - Navy -:-
20:00La Salle - St. Bonaventure -:-
20:00Lipscomb - Liberty -:-
20:00TCU - Baylor -:-
20:00Tennessee - Florida -:-
20:00Toledo - Ball State -:-
20:00Wagner - Bryant University -:-
20:05Holy Cross - American University -:-
20:30Marquette - Seton Hall -:-
21:00Denver - Western Illinois -:-
21:00Siu Edwardsville - Eastern Illinois -:-
21:00UALR - Louisiana Lafayette -:-
21:30Miami (Ohio) - Bowling Green -:-
21:30Missouri - Mississippi St. -:-
21:30Sacred Heart - LIU Sharks -:-
21:45Kentucky - Auburn -:-
22:00Charleston - Drexel -:-
22:00Colorado State - Air Force -:-
22:00East Tennessee St - Western Carolina -:-
22:00Furman - Citadel -:-
22:00Hofstra - James Madison -:-
22:00Md.-East. Shore - Delaware State -:-
22:00Missouri State - Southern Illinois -:-
22:00Morgan State - Coppin State -:-
22:00Mount St. Mary's - Fairleigh Dickinson -:-
22:00Nicholls State - New Orleans -:-
22:00Oklahoma State - Iowa State -:-
22:00Presbyterian - Charleston Southern -:-
22:00Radford - Gardner Webb -:-
22:00Santa Clara - Portland -:-
22:00South Carolina St - N. Carolina Central -:-
22:00Syracuse - North Carolina -:-
22:00VCU Rams - George Washington -:-
22:00Wake Forest - Notre Dame -:-
22:00West Virginia - Oklahoma -:-
22:00William & Mary - Elon -:-
22:12Illinois (Chi.) - Oakland -:-
22:30Abilene Christian - Central Arkansas -:-
22:30Appalachian State - Coastal Carolina -:-
22:30Campbell - UNC Asheville -:-
22:30Hampton - USC Upstate -:-
22:30Mercer - Wofford -:-
22:30South Dakota Coyotes - North Dakota -:-
22:30UT Chattanooga - NC Greensboro -:-
22:30Western Michigan - Northern Illinois -:-
23:00Loyola Maryland - Lehigh -:-
23:00North Dakota St - Nebraska O. -:-
23:00Samford - VMI -:-
23:00San Jose State - UNLV -:-
23:00SE Louisiana - Northwestern St. -:-
23:00UT Martin - Southeast Missouri State -:-
23:30Stephen F. Austin - Lamar -:-
23:30UMass Lowell - Vermont -:-
00:00Brown - Penn -:-
00:00California - Utah Utes -:-
00:00Cornell - Harvard -:-
00:00Drake - Northern Iowa -:-
00:00Georgia - Arkansas -:-
00:00Northern Arizona - Montana State -:-
00:00Pepperdine - Brigham Young -:-
00:00Prairie View A&M - Alabama State -:-
00:00Richmond - UMass -:-
00:00Tulsa - UCF Knights -:-
00:00Virginia - Duke -:-
00:30Alcorn State - Southern Univ. -:-
00:30Butler - DePaul -:-
00:30Grambling St. - Arkansas-Pine Bluff -:-
00:30Jackson State - Miss. Valley St. -:-
00:30Norfolk State - Howard -:-
00:30Texas A&M-CC - Incarnate Word -:-

EUROPA: ABA League

18:00KK Krka Novo mesto - Partizan -:-
20:00Zadar - FMP Beograd -:-

EUROPA: Lliga de Letònia-Estònia

16:00Tallinna Kalev - Latvijas Universitate -:-
16:00Ventspils - Rapla -:-

EUROPA: EWBL Femenina - Play Offs

17:00Piestanske Cajky W - Rostov W -:-

EUROPA: WBBL Femenina - Play Offs

16:00TTT Riga W - Liepajas Papirs/LSSS W -:-
18:30Kibirkstis Vilnius W - Aistes LSU Kaunas W -:-

FINLÀNDIA: Korisliiga

14:00Salon Vilpas - Helsinki Seagulls -:-
16:00Kataja - BC Nokia -:-
16:00Ura Basket - Kouvot Kouvola -:-

FINLÀNDIA: Korisliiga Femenina

12:00Lappeenranta W - Forssan Alku W -:-
14:00Torpan Pojat Helsinki W - PeKa W -:-
14:00Vimpelin Veto W - HyPo W -:-
16:00Espoo Team W - Kouvottaret W -:-

FRANÇA: LNB

20:00Cholet - Chalon/Saone -:-
20:00Dijon - Orleans -:-
20:00Nanterre - Boulazac -:-
20:00Strasbourg - Le Portel -:-
20:30Le Mans - JL Bourg -:-

FRANÇA: Pro B

20:00Ada Blois - Evreux -:-
20:00Nancy - Poitiers -:-

FRANÇA: LFB Femenina

18:30Lattes Montpellier W - Union Hainaut W -:-
20:00Bourges W - Charnay Bourgogne Sud W -:-
20:00Flammes Carolo W - ESB Villeneuve W -:-
20:00Lyon W - Landerneau Bretagne W -:-
20:00Nantes W - Tarbes GB W -:-

GEÒRGIA: Super Lliga

10:45TSU Hyunda - Olimpi Tbilisi -:-
13:00Mgzavrebi Tbilisi - Titebi -:-
15:15Dinamo Tbilisi - Vera Tbilisi -:-

GRÈCIA: Basket League

14:30Ifaistos Limnou - PAOK -:-
14:30Kolossos Rhodes - Aris -:-
14:30Panionios - AEK Athens -:-
16:00Panathinaikos - Larisa -:-
16:45Peristeri - Promitheas -:-

GRÈCIA: A2

16:00Amyntas - Olympiacos B -:-
16:00AO Triton - Anatolia -:-
16:00Apollon Patras - Eleftheroupoli -:-
16:00Dafni Dafniou - Pagrati -:-
16:00Filippos Veroi - Agriniou -:-
16:00Harilaos Trikoupis - AS Karditsas -:-
16:00Oiakas Nafpliou - Diagoras Driopideon -:-
16:00Psychikou - Koroivos -:-

GRÈCIA: A1 Femenina

14:00Olympiacos W - Lefkadas W -:-

HONGRIA: NB I. A

18:00Szedeak - Kaposvari -:-

HONGRIA: NB I. A Women

17:00NKE-Csata W - UNI Gyor W -:-
17:00Vasas Csata W - TFSE-MTK W -:-
17:00ZTE NKK W - Ujbuda BEAC W -:-
18:00Cegledi W - Atomeromu Szekszard W -:-

INDONÈSIA: IBL

1r QuartNSH Jakarta - Hangtuah 10:20
09:00Bima Perkasa Yogyakarta - Satria Muda -:-
11:00Satya Wacana - Pacific Caesar Surabaya -:-
13:00Indonesia Patriots - Prawira Bandung -:-

IRLANDA: Super Lliga

18:30Dublin - Belfast -:-
20:00Eanna - UCD Marian -:-
20:00Killester - KCYMS -:-
20:00Neptune - DCU Saints -:-
20:00Templeogue - Moycullen -:-
20:30Tralee Warriors - Maree -:-

ISRAEL: Super League

17:30Hapoel Beer Sheva - Maccabi Ashdod -:-
19:00Maccabi Tel Aviv - Gilboa Galil -:-

ISRAEL: Lliga Leumit

18:30Hapoel Haifa - Galil Elyon -:-
19:30Maccabi Raanana - H. Hevel Modiin -:-

ITÀLIA: Lega A

20:30AjornatSassari - Cantu -:-
20:45AjornatReggiana - Pesaro -:-

ITÀLIA: Serie A1 Women

17:00AjornatPalermo W - BK Costa W -:-
21:00AjornatEmpoli W - Vigarano W -:-

JAPÓ: B.League

06:05AjornatShiga - Chiba -:-
06:05AjornatSun Rockers - Toyama -:-
07:05AjornatDiamond Dolphins - Alvark -:-
09:05AjornatNeoPhoenix - Akita -:-
10:05AjornatBrave Thunders - Osaka -:-
10:05AjornatKyoto - Hokkaido -:-
10:05AjornatNiigata - SeaHorses Mikawa -:-
10:25AjornatUtsunomiya Brex - Yokohama -:-
10:35AjornatShimane - Ryukyu -:-

KAZAKHSTAN: Premier League

08:00Kazygurt - Atyrau 2 -:-
10:00BC Almaty 2 - Bars Petropavlovsk -:-
12:00Pavlodar - BC Almaty -:-

KOSOVO: Super Lliga

17:00Trepca - Feronikeli -:-
19:00Bashkimi - Z-Mobile Prishtina -:-

LITUÀNIA: LKL

15:30Pieno Zvaigzdes - Alytaus Dzukija -:-
16:00Juventus - Rytas -:-
16:00Neptunas - Lietkabelis -:-

LITUÀNIA: NKL - Fase de guanyadors

15:00Delikatesas Joniskis - Suduva-Mantinga -:-
15:00Perlas - Klaipedos Neptunas -:-
15:00Sakiai Vytis - Silute -:-
15:00Zalgiris Kaunas 2 - Telsiai -:-

LITUÀNIA: NKL - Fase de perdedors

15:00Ezerunas - Mazeikiai -:-
15:00Taurages Krepsinio - Gargzdu -:-
18:30Palanga - Jonavos Sintek -:-

LITUÀNIA: Moteru Lyga Femenina

17:30Kibirkstis Vilnius 2 W - Siauliai-Universitetas W -:-

MACEDÒNIA DEL NORD: Super Lliga

18:00Kozuv - Pelister -:-
19:00Euro Nickel - Gostivar -:-

MONTENEGRO: Prva A Lliga

15:00Ibar Rozaje - Danilovgrad -:-
17:00Lovcen Cetinje - Primorje -:-
17:30Sutjeska - Zeta -:-
18:00Studentski Centar - Jedinstvo -:-
18:05Tivat - All Stars -:-

NORUEGA: BLNO

15:00Nidaros Jets - Baerum -:-
17:00Asker - Fyllingen -:-
17:00Froya - Gimle -:-

NORUEGA: Kvinneligaen Women

16:00Baerum W - Tromso W -:-

PAÏSOS BAIXOS: DBL

19:30Amsterdam - BAL Weert -:-
20:00Leeuwarden - Zwolle -:-
20:00Leiden - Den Bosch -:-

POLÒNIA: Energa Basket Liga

15:00Legia - Dabrowa Gornicza -:-
17:30Slask Wroclaw - Spojnia Stargard -:-
19:30Lublin - Polpharma Starogard -:-

POLÒNIA: 1. Lliga

17:30Pogon Prudnik - Poznan -:-
18:00Kotwica Kolobrzeg - Ksiezak Lowicz -:-
18:00Krosno - Nysa Klodzko -:-
18:00Leszno - Lancut -:-
19:00GKS Tychy - Pruszkow -:-

POLÒNIA: Lliga Energa Basket Femenina

17:00Artego Bydgoszcz W - Gorzow W -:-
17:00Sleza Wroclaw W - Uniw. Gdanski W -:-
17:00Wisla Can-Pack W - Arka Gdynia W -:-
18:00Politech. Gdanska W - Lublin W -:-
18:00Torun W - Widzew Lodz W -:-
19:00AZS Poznan W - Polkowice W -:-

PORTUGAL: LPB

16:00Vitoria - Sporting CP -:-
17:00CAB Madeira - Oliveirense -:-
17:30Maia - Ovarense -:-
18:00Lusitania - Terceira -:-
22:30Esgueira - Illiabum -:-

PORTUGAL: LFB Femenina

17:30AD Vagos W - Ovarense W -:-
19:30Quinta Dos Lombos W - Natacao W -:-

PUERTO RICO: BSN

00:30Aguada Santeros - Piratas de Quebradillas 69:74
00:30Brujos de Guayama - San German -:-
00:30Cariduros Fajardo - Indios de Mayaguez -:-

QATAR: QBL - Play Offs

15:00Al Arabi - Al Gharafa -:-
17:00Al Shamal - Al Wakrah -:-

REGNE UNIT: BBL

20:30Bristol Flyers - Manchester Giants -:-
20:30Leicester Riders - Sheffield Sharks -:-

REGNE UNIT: WBBL Femenina

14:00Durham Palatinates W - Leicester Riders W -:-
17:00Manchester Mystics W - Caledonia Pride W -:-
18:00Essex Rebels W - Newcastle Eagles W -:-
18:45Oaklands Wolves W - Nottingham Wildcats W -:-

REPÚBLICA POPULAR DE LA XINA: CBA

12:35AjornatZhejiang Chouzhou - Beijing -:-

REPÚBLICA POPULAR DE LA XINA: WCBA Femenina

12:30AjornatGuangdong W - Bayi Kilin W -:-
12:30AjornatHeilongjiang W - Hebei W -:-
12:30AjornatHenan W - Wuhan W -:-
12:30AjornatJiangsu Phoenix W - Shanxi Xing Rui W -:-
12:30AjornatShaanxi Tianze W - Sichuan W -:-
12:30AjornatShanghai W - Beijing W -:-
12:30AjornatTianjin W - Inner Mongolia W -:-
12:30AjornatZhejiang Golden Bulls W - Shandong W -:-
13:00AjornatXinjiang W - Fujian W -:-

REPÚBLICA TXECA: NBL - Fase de guanyadors

17:00Opava - USK Prague -:-
17:30Pardubice - Olomoucko -:-

REPÚBLICA TXECA: NBL - Fase de perdedors

17:30NH Ostrava - Hradec Kralove -:-
17:45Kolin - Brno -:-

REPÚBLICA TXECA: ZBL Femenina - Fase de guanyadors

16:00Hradec Kralove W - KP Brno W -:-
19:00Slavia Prague W - Zabiny Brno W -:-

ROMANIA: Divizia A - Fase de guanyadors

18:00Cluj Napoca - BC Steaua Bucuresti -:-

ROMANIA: Divizia A - Fase de perdedors

15:00Miercurea Ciuc - Athletic Constanta -:-
16:00Sighetu Marmatiei - ASC Targu Jiu -:-

ROMANIA: Divizia A - Llocs 7-12

16:00Municipal Galati - CSM Focsani -:-

ROMANIA: Lliga Nacional Femenina - Fase de guanyadors

15:00Cluj Napoca W - FCC ICIM Arad W -:-
16:00Satu Mare W - Olimpia Brasov W -:-
18:00Sfantu Gheorghe W - Municipal Targoviste W -:-

ROMANIA: Lliga Nacional Femenina - Fase de perdedors

15:00Targu Mures W - Rapid Bucuresti W -:-
16:00Targu Secuiesc W - Agronomia Bucuresti W -:-

RÚSSIA: VTB United League

14:00Nizhny Novgorod - Lokomotiv Kuban -:-
14:00Saratov - Tsmoki Minsk -:-
16:00Unics Kazan - BC Kalev/Cramo -:-

RÚSSIA: Russian Cup - Play Offs

11:00Uralmash Ekaterinburg - Vostok 65 -:-

SÈRBIA: First League

19:00Borac - OKK Beograd -:-
19:00Sloboda - Vojvodina Novi Sad -:-
20:00Tamis - Napredak Aleksinac -:-

SUÈCIA: Basketligan

16:04Koping Stars - Djurgarden -:-

SUÈCIA: Superettan

16:00AIK Basket - Helsingborg -:-
17:30IK Eos - Hogsbo -:-

SUÈCIA: Basketligan Femenina

14:30Lund W - Norrkoping W -:-
15:00Wetterbygden Sparks W - Umea W -:-
15:30Hogsbo W - Lulea W -:-

SUÈCIA: Basketettan Femenina

14:00Blackeberg W - Vasteras W -:-
14:30Helsingborg W - Huddinge W -:-
15:00Ostersund W - Djurgarden W -:-
16:00Lulea Stars W - Lidingo W -:-
16:00Marbo W - Brahe W -:-
16:00Oskarshamn W - SBBK Utveckling W -:-

SUÏSSA: SB League

17:30Geneva Lions - Lausanne Basket -:-
18:00Neuchatel - Sdent BBC Nyon -:-
18:00Swiss Central Basket - BC Boncourt -:-

SUÏSSA: SB League Femenina - Fase de guanyadors

16:30Geneve W - Fribourg W -:-
16:30Winterthur W - BBC Troistorrents W -:-

SUÏSSA: SB League Femenina - Fase de perdedors

17:30Nyon W - Riva Basket W -:-

TURQUIA: Super Ligi

11:00Bahcesehir Kol. - Darussafaka -:-
13:15Galatasaray - Tofas -:-
15:30Bursaspor - Bandirma -:-

TURQUIA: TBL

12:30Final Spor - Anadolu Basket -:-
13:00Manisa - Fethiye Bld. -:-
14:00Balikesir - Socar Spor -:-
15:00Duzce Belediye - Gemlik -:-
15:00Samsun - Akhisar Belediye -:-
15:00Yalova Bld. - Konyaspor -:-

TURQUIA: TB2L - Primera fase

12:00Murat Pasaoglu - Karsiyaka Belediyespor -:-
16:00Ankara Kayi Genclik - Gecit Spor -:-
16:00Kocaeli - Bossan -:-

TURQUIA: KBSL Femenina

12:00Ormanspor W - Cankaya W -:-
13:00Adana BK W - Elazig Il Ozel Idare W -:-
14:00Botas W - Bellona Kayseri W -:-
14:30Besiktas W - Galatasaray W -:-

UCRAÏNA: Super Lliga FBU

15:00Mykolaiv - Cherkaski Mavpy -:-

UCRAÏNA: Super Lliga Femenina

12:30Rivne W - Dynamo Kyiv W -:-
13:00Frankivsk Halichina W - Odessa W -:-

URUGUAI: Lliga de l'Uruguai - Fase de guanyadors

00:10Malvin - Defensor 91:72
00:10Nacional - Olimpia 102:105prò.
00:10Trouville - Hebraica y Macabi 89:76

URUGUAI: Lliga de l'Uruguai - Fase de perdedors

00:10Bigua - Goes 88:67

XILE: LNB - Play Offs

00:00Las Animas - Ancud -:-
00:00Puente Alto - Catolica -:-
00:00U. De Concepcion - Temuco -:-

XILE: LNB - Play Out

00:00CD Puerto Varas - Deportes Castro -:-
00:00Leones Quilpue - Quilicura -:-

XIPRE: Division A

15:00AEK Larnaca - Apollon -:-
15:00Keravnos - Paralimni -:-

Actualitza

Futbol | Bàsquet | Tennis | Handbol | Hoquei gel | Futbol Sala | Waterpolo | Més esports »

Dalt

m.FlashScore.cat ofereix resultats d'esports en directe - livescore mòbil. Aquesta versió mòbil presenta diferències respecte a FlashScore.cat per raons tècniques