m.FlashScore.cat

Actualitza

Futbol » Avui » Quotes

ÀFRICA: CAF Champions League - Classificació

7'Kampala City (Uga) - African Stars (Nam) 0:0 [ 1.28 | 4.50 | 9.50 ]
18:00Cote d'Or (Sey) - Fomboni (Com) -:-
20:00Al Ahly (Egy) - Atlabara (Ssu) -:- [ 1.02 | 17.00 | 21.00 ]
21:00USM Alger (Alg) - SONIDEP (Nig) -:-

ÀFRICA: CAF Confederations Cup - Classificació

18:00Santoba (Gui) - Niger Tornadoes (Nga) -:-
19:00Ahli Shendi (Sud) - Bandari (Ken) -:-

ALBÀNIA: Super League

19:00Kukesi - Partizani -:-

ALEMANYA: Bundesliga

20:30FC Koln - Dortmund -:- [ 6.50 | 4.75 | 1.45 ]

ALEMANYA: 2. Bundesliga

18:30Aue - Stuttgart -:- [ 4.33 | 4.00 | 1.72 ]
18:30Darmstadt - SG Dynamo Dresden -:- [ 2.40 | 3.25 | 2.87 ]

ALEMANYA: 3. Liga

19:00Ingolstadt - Hansa Rostock -:- [ 1.57 | 4.33 | 5.00 ]

ALEMANYA: Regionalliga Nord

18:15Heider SV - Drochtersen/Assel -:- [ 5.75 | 4.75 | 1.44 ]
18:15SC Weiche-08 - Hamburger SV II -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.50 ]

ALEMANYA: Regionalliga Nordost

19:00Hertha Berlin II - Berliner AK 07 -:-
19:00Lokomotive Leipzig - Rathenow -:-
19:30Energie Cottbus - Auerbach -:-

ALEMANYA: Regionalliga West

18:45TuS Haltern - Dortmund II -:- [ 4.50 | 4.20 | 1.53 ]
19:00Verl - Bonner -:- [ 1.72 | 3.75 | 4.00 ]
19:30RW Essen - Wattenscheid -:- [ 1.40 | 4.50 | 6.50 ]
19:30Wuppertaler - Koln II -:- [ 2.75 | 3.60 | 2.20 ]

ALEMANYA: Regionalliga Bayern

18:15SpVgg Bayreuth - Rosenheim -:-
19:00Heimstetten - Schalding -:-

ALEMANYA: Oberliga NOFV-Nord

18:00Hansa Rostock II - TB Berlin -:-

ALEMANYA: Oberliga NOFV- Süd

19:00Sandersdorf - Eilenburg -:-

ALEMANYA: Oberliga Hamburg

19:00Curslack-Neuengamme - Dassendorf -:-
19:30Barmbek-Uhlenhorst - Suderelbe -:-
20:00Hamburger SV III - TuS Osdorf -:-

ALEMANYA: Oberliga Bremen

18:30Schwachhausen - Bremer -:-
19:30Borgfeld - Aumund-Vegesack -:-

ALEMANYA: Oberliga Hessen

19:00Waldgirmes - Fernwald -:-
20:00Bad Vilbel - TUS Dietkirchen -:-

ALEMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:00Hertha Wiesbach - Diefflen -:-
19:30Hassia Bingen - Eisbachtal -:-
19:30Mechtersheim - Schott Mainz -:-

ALEMANYA: Oberliga Bayern Nord

18:30Bamberg - Sand -:-
18:30Bayern Hof - Eltersdorf -:-

ALEMANYA: Oberliga Bayern Süd

18:00Pipinsried - Kottern-St. Mang -:-
18:00Schwabmunchen - Ingolstadt II -:-
19:30Landsberg - TSV 1880 Wasserburg -:-

ALEMANYA: Oberliga Baden-Württemberg

19:00Stutt. Kickers - Sandhausen II -:-

ALEMANYA: Oberliga Mittelrhein

19:30Breinig - Eilendorf -:-

ALEMANYA: Bundesliga Women

19:15Bayern Munich W - Frankfurt W -:-

ALGÈRIA: Ligue 2

18:00Arba - Skikda -:-
18:00Arzew - Amal Bou Saada -:-
18:00Medea - Harrach -:-
18:00Relizane - Saida -:-
21:00Eulma - ASM Oran -:-

AMÈRICA DEL NORD I CENTRAL: CONCACAF League

00:00Waterhouse - Herediano 1:1
02:00Forge - Olimpia 1:0
04:00Alianza FC - Tauro 2:0

AMÈRICA DEL SUD: Copa Libertadores - Play Offs

00:15River Plate (Arg) - Cerro Porteno (Par) 2:0 [ 1.36 | 4.75 | 8.00 ]

AMÈRICA DEL SUD: Copa Sudamericana

02:30Corinthians (Bra) - Fluminense (Bra) 0:0 [ 1.65 | 3.40 | 6.00 ]

ANGLATERRA: Premier League

21:00Aston Villa - Everton -:- [ 3.25 | 3.50 | 2.15 ]

ANGLATERRA: Professional Development League

DescansIpswich U23 - Leeds U23 0:0
50'Watford U23 - Sheffield Wed U23 0:0

ANGLATERRA: Premier League Cup - Classificació

13:00Southend U23 - Fleetwood U23 -:-

ANGLATERRA: Premier League 2

13:00Tottenham U23 - Derby U23 1:2
46'Middlesbrough U23 - Swansea U23 2:0
20:00Arsenal U23 - Everton U23 -:-
20:00Blackburn U23 - Wolves U23 -:-
20:00Leicester U23 - Brighton U23 -:-
20:00Manchester City U23 - Chelsea U23 -:-
20:00Newcastle Utd U23 - Manchester Utd U23 -:-
20:00West Brom U23 - Sunderland U23 -:-
20:00West Ham U23 - Reading U23 -:-

ANGOLA: Girabola

16:00AjornatPetro Atletico - Progresso -:-

ARÀBIA SAUDITA: Saudi Professional League

18:00Al-Hilal - Abha -:- [ 1.11 | 9.00 | 13.00 ]
18:10Al-Taawon - Al-Hazem -:- [ 1.40 | 4.50 | 6.50 ]
19:50Al-Ittihad FC - Al-Raed -:- [ 1.33 | 4.33 | 8.50 ]

ARGENTINA: Primera Nacional

00:15Instituto - Sarmiento Junin 2:3 [ 2.50 | 2.90 | 2.80 ]
00:05Atl. Rafaela - Tigre -:- [ 2.62 | 3.00 | 2.62 ]

ARGENTINA: Primera B Metropolitana - Obertura

01:00Los Andes - Villa San Carlos 1:0
20:30Tristan Suarez - Fenix -:-

ARGENTINA: Primera C Metropolitana - Obertura

20:30El Porvenir - Laferrere -:-
20:30Leandro N. Alem - Dep. Merlo -:-
20:30Sportivo Italiano - San Martin Burzaco -:-

ÀUSTRIA: 2. Liga

19:10Austria Vienna II - Lafnitz -:- [ 4.20 | 4.33 | 1.72 ]
19:10FC Juniors - A. Lustenau -:- [ 4.00 | 3.80 | 1.80 ]
19:10Floridsdorfer AC - Liefering -:- [ 2.50 | 3.60 | 2.60 ]
19:10Horn - Vorwarts Steyr -:- [ 2.15 | 3.60 | 3.10 ]
19:10Ried - Grazer -:- [ 1.36 | 4.50 | 9.00 ]
19:10Wacker Innsbruck - Amstetten -:- [ 2.15 | 3.60 | 3.10 ]

ÀUSTRIA: Regionalliga East

18:30Traiskirchen - Drassburg -:-
19:00Mattersburg (Am) - Neustadt -:-
19:00Neusiedl - Marchfeld -:-
19:00SK Rapid Vienna (Am) - Wiener Viktoria -:-
19:30Admira (Am) - Mauerwerk -:-
19:30Wiener Sportklub - Bruck Leitha -:-

ÀUSTRIA: Regionalliga Central

19:00Bad Gleichenberg - St. Anna -:-
19:00Gleisdorf - Deutschlandsberger -:-
19:00SC Weiz - WSC Wels -:-
19:00Vocklamarkt - Allerheiligen -:-
19:00Wels - Sturm Graz (Am) -:-

ÀUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

19:30FC Zirl - Reichenau -:- [ 2.87 | 3.75 | 2.00 ]
19:30Kufstein - Telfs -:-
20:00Schwaz - Kitzbuhel -:-

ÀUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

19:00Bischofshofen - USK Anif -:- [ 15.00 | 8.50 | 1.07 ]

BÈLGICA: Jupiler League

20:30Genk - Anderlecht -:- [ 1.90 | 4.00 | 3.50 ]

BÈLGICA: Belgian Cup - Classificació

20:00Verlaine - Bambrugge -:- [ 1.20 | 6.50 | 9.00 ]
20:30Leuven - Wetteren -:- [ 1.08 | 11.00 | 13.00 ]

BÈLGICA: Super League Women

20:30Gent W - St. Liege W -:-
20:30Leuven W - Genk W -:-

BIELORÚSSIA: Vysshaya Liga

17:00Isloch Minsk - Slutsk -:- [ 1.60 | 3.50 | 5.25 ]
18:45Dnyapro - FC Minsk -:- [ 2.45 | 3.20 | 2.70 ]

BOLÍVIA: Nacional B

01:30Universitario Beni - Torre Fuerte -:-

BRASIL: Serie B

02:30Bragantino - Coritiba 1:1 [ 1.72 | 3.50 | 5.00 ]
00:15Atletico GO - Brasil de Pelotas -:- [ 1.61 | 3.60 | 6.00 ]

BRASIL: Serie C

00:00Boa - Tombense 0:1

BRASIL: Brasileiro U20

00:00Corinthians U20 - Sao Paulo U20 2:0

BULGÀRIA: Parva Liga

17:00Tsarsko Selo - Beroe -:- [ 6.50 | 3.50 | 1.60 ]
19:30Arda - Cherno More -:- [ 3.75 | 3.25 | 2.05 ]

BURKINA FASO: Premier League

17:30AjornatAS Police - ASF Dioulasso -:-
17:30AjornatRoyal - Kozaf -:-
19:45AjornatKadiogo - USFA -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Vital'O - Aigle Noir -:-
16:00Kayanza - Inter Star -:-

COLÒMBIA: Liga Aguila - Clausura

23:00Jaguares de Cordoba - Petrolera 0:0 [ 2.30 | 2.90 | 3.20 ]
01:00Ind. Medellin - Aguilas 1:2 [ 1.45 | 4.00 | 7.00 ]
03:00Santa Fe - America De Cali 1:2 [ 2.00 | 3.20 | 4.00 ]

COLÒMBIA: Torneo Aguila - Clausura

01:00Cartagena - Barranquilla 2:1

COREA DEL SUD: K League 1

12:30Gyeongnam - Suwon Bluewings 2:0 [ 2.80 | 3.50 | 2.37 ]

COREA DEL SUD: National League

10:00Daejeon Korail - Cheonan City 3:2
12:00Gangneung - Changwon 3:0
12:00Mokpo City - Busan Kyotong 1:2

CROÀCIA: 2. HNL

17:30Dragovoljac - Medjimurje Cakovec -:-
17:30Sesvete - Solin -:-

DINAMARCA: Superliga

19:00Hobro - Odense -:- [ 4.20 | 3.75 | 1.80 ]

EMIRATS ÀRABS UNITS: Arabian Gulf Cup

17:15Al Nasr - Ittihad Kalba -:- [ 1.55 | 4.20 | 4.33 ]
17:15Al Wahda - Al Fujairah -:- [ 1.60 | 4.00 | 4.33 ]
19:30Al Ain - Shabab Al-Ahli Dubai -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.10 ]

ESCÒCIA: Championship

20:05Morton - Partick Thistle -:- [ 3.10 | 3.60 | 2.15 ]

ESCÒCIA: Lowland League

20:45Cumbernauld Colts - Bonnyrigg Rose -:-

ESLOVÀQUIA: 2. liga

19:00Podbrezova - Banska Bystrica -:-

ESLOVÀQUIA: Fortuna liga

19:00Senica - Z. Moravce -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.80 ]

ESPANYA: LaLiga Santander

20:00Granada CF - Sevilla -:- [ 4.00 | 3.60 | 1.90 ]
22:00Levante - Villarreal -:- [ 2.65 | 3.50 | 2.62 ]

ESPANYA: LaLiga SmartBank

22:00Albacete - Girona -:- [ 2.87 | 3.00 | 2.60 ]

ESPANYA: Tercera Division - Group 2

18:45Real Aviles - Covadonga -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 3

20:45Bezana - Torrelavega -:-

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: MLS

03:30Sporting Kansas City - Minnesota United 1:0 [ 1.66 | 4.20 | 4.50 ]

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: USL League One

01:00Lansing - North Texas 4:1
22:00Toronto FC II - Greenville -:-

ESTÒNIA: Meistriliiga

17:45Kuressaare - Tammeka -:-

ESTÒNIA: Esiliiga

17:30Flora U21 - Parnu JK Vaprus -:-
17:30JK Jarve - Legion -:-
17:30Rakvere - Elva -:-

FINLÀNDIA: Veikkausliiga

17:30HIFK - Ilves -:- [ 3.80 | 3.20 | 2.05 ]

FINLÀNDIA: Ykkonen

17:30Haka - KTP -:- [ 1.28 | 5.75 | 8.50 ]

FINLÀNDIA: Kakkonen Group B

17:30Jazz Pori - Honka Akatemia -:- [ 2.30 | 3.75 | 2.60 ]
17:30SalPa - P-Iirot Rauma -:- [ 1.45 | 4.33 | 5.50 ]

FRANÇA: Ligue 2

20:00AC Ajaccio - Paris FC -:- [ 2.30 | 3.00 | 3.50 ]
20:00Chambly - Chateauroux -:- [ 1.85 | 3.30 | 4.50 ]
20:00Clermont - Auxerre -:- [ 2.00 | 3.10 | 3.75 ]
20:00Le Havre - Grenoble -:- [ 1.80 | 3.25 | 5.00 ]
20:00Le Mans - Lorient -:- [ 4.00 | 3.25 | 2.00 ]
20:00Niort - Caen -:- [ 2.37 | 3.10 | 3.10 ]
20:00Rodez - Orleans -:- [ 2.30 | 3.10 | 3.30 ]
20:00Sochaux - Nancy -:- [ 2.50 | 3.00 | 3.00 ]

FRANÇA: National

20:00Beziers - Pau -:-
20:00Boulogne - Concarneau -:-
20:00Cholet - Creteil -:-
20:00GFC Ajaccio - Bastia-Borgo -:-
20:00Le Puy - Avranches -:-
20:00Lyon Duchere - Laval -:-
20:00Quevilly Rouen - Villefranche -:-
20:00Red Star - Dunkerque -:-
20:00Toulon - Bourg Peronnas -:-

GAL·LES: Premier League

20:45Bala - TNS -:- [ 7.50 | 5.00 | 1.33 ]
20:45Barry - Aberystwyth -:- [ 1.61 | 3.80 | 4.33 ]
20:45Caernarfon - Connahs Q. -:- [ 4.00 | 4.00 | 1.61 ]
20:45Druids - Airbus -:- [ 1.80 | 3.80 | 3.60 ]
20:45Penybont - Cardiff Metropolitan -:- [ 2.70 | 3.75 | 2.20 ]
21:00Carmarthen Town - Newtown -:- [ 2.10 | 3.75 | 2.87 ]

GAL·LES: FAW Championship North & Mid

19:30Corwen - Prestatyn -:-
20:45Colwyn Bay - Flint -:-

GAL·LES: FAW Championship South & Mid

20:30Briton Ferry - Ammanford -:-
20:30Cwmamman United - Cwmbran Celtic -:-
20:30Taffs Well - Swansea University -:-

GEÒRGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

7'Bolnisi - Dinamo Batumi 0:0

GIBRALTAR: National League

20:30Magpies - Lions Gibraltar -:- [ 1.08 | 10.00 | 13.00 ]

INDONÈSIA: Liga 1

10:30Barito Putera - Persipura Jayapura 0:4
79'PSS Sleman - PSM Makassar 1:2

INDONÈSIA: Liga 2

09:15PSBS Biak Numfor - Persik Kediri -:-
09:30Sulut Utd - Madura FC 0:0
10:30BaBel United - Cilegon United 3:0
10:30Blitar United - PSCS Cilacap 0:1
10:30Persis Solo - Mitra Kukar 1:1

IRAN: Persian Gulf Pro League

15:30Machine Sazi - Esteghlal F.C. -:-
16:40Paykan - Padideh Khorasan -:-
17:45Foolad - Sanat Naft -:-

IRLANDA: FAI Cup

20:45Bohemians - Longford -:- [ 1.20 | 6.00 | 11.00 ]
20:45Derry City - Dundalk -:- [ 4.50 | 3.60 | 1.66 ]
20:45Galway - Cork City -:- [ 6.00 | 4.20 | 1.45 ]
20:45UC Dublin - St. Patricks -:- [ 9.00 | 6.00 | 1.22 ]
21:00Shamrock Rovers - Drogheda -:- [ 1.18 | 6.50 | 11.00 ]

ISLÀNDIA: Inkasso-deildin

20:00Olafsvik - Fjolnir -:-
21:15Grotta - Fram -:-
22:00Throttur - Keflavik -:-

ITÀLIA: Serie B

21:00Pisa - Benevento -:- [ 3.80 | 3.20 | 2.05 ]

JAPÓ: J-League

12:00Kashima - G-Osaka 2:2 [ 2.10 | 3.60 | 3.30 ]
12:30Sagan Tosu - Kobe 1:6 [ 3.50 | 3.50 | 1.95 ]
12:30Urawa - Yamaga 1:2 [ 2.30 | 3.20 | 3.20 ]

KOSOVO: Superliga

17:00Drenica - KF Llapi -:-

LITUÀNIA: A Lyga

17:00FK Panevezys - Riteriai -:- [ 3.60 | 3.30 | 1.95 ]
19:00AjornatZalgiris - Suduva -:-

LITUÀNIA: I Lyga

17:00Kretinga - Nevezis Kedainiai -:-
17:00Siauliai FA - Jonava -:-
18:00FK Atmosfera - Kupiskis -:-

MALÀISIA: Malaysia Cup

7'Johor DT - PKNP 0:0
7'Negeri Sembilan - Terengganu 2:0

MALI: Premiere Division

16:30Soni - Real Bamako -:-
18:00AS Bamako - Tombouctou -:-
20:00ASOM - USFAS Bamako -:-

MALTA: Premier League

18:30Gzira - Hamrun -:-
18:30Sirens - Senglea Athletics -:-
20:30Birkirkara - Floriana -:-
20:45Valletta - Santa Lucia -:-

MÈXIC: Ascenso MX - Obertura

03:30Leones Negros - Zacatepec 1:3

MÈXIC: Liga Premier Serie A

23:00Cruz Azul Hidalgo - Canamy -:-

MÈXIC: Liga MX Women - Obertura

23:00Cruz Azul W - U.A.N.L.- Tigres W 0:2
23:00Monarcas Morelia W - Atl. San Luis W 2:0
23:00Queretaro W - Puebla W 1:2
01:00Club Tijuana W - Santos Laguna W 4:2
01:00Toluca W - Club America W 1:2
02:00Club Leon W - Pachuca W 1:1
04:00Monterrey W - Juarez W 2:1

MÓN: Amistós entre clubs

08:00Mathare Utd. (Ken) - Leopards (Ken) 4:1 [ 2.10 | 3.00 | 3.25 ]
10:00Wazito (Ken) - Kenya CB (Ken) 1:1 [ 2.50 | 3.20 | 2.50 ]
15:00Kabale Sharp (Uga) - Mbarara City (Uga) -:- [ 5.00 | 3.60 | 1.57 ]

MÓN: Amistós Internacional Femení

13:00Thailand W - Malaysia W 7:0 [ 1.02 | 17.00 | 26.00 ]

MÓN: Amistós entre clubs femení

18:30Madrid C. W (Esp) - Rayo Vallecano W (Esp) -:-

NORUEGA: Division 3 - Group 6

19:15Floya - Skjervoy -:-

NORUEGA: Junior U19

19:00Start U19 - Rosenborg U19 -:-

PAÏSOS BAIXOS: Eerste Divisie

20:00Breda - Cambuur -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.40 ]
20:00Den Bosch - Eindhoven FC -:- [ 2.70 | 3.60 | 2.37 ]
20:00Dordrecht - Jong Ajax -:- [ 5.00 | 4.50 | 1.55 ]
20:00G.A. Eagles - Jong Utrecht -:- [ 1.28 | 5.25 | 11.00 ]
20:00Graafschap - FC Volendam -:- [ 1.66 | 3.80 | 4.50 ]
20:00Helmond - Almere City -:- [ 3.80 | 3.80 | 1.85 ]
20:00Oss - Jong AZ -:- [ 2.15 | 3.50 | 3.20 ]
20:00Roda - Nijmegen -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.15 ]
20:00Telstar - Excelsior -:- [ 2.62 | 3.60 | 2.45 ]

PAÏSOS BAIXOS: Eredivisie Women

19:30Heerenveen W - PSV W -:-
19:30PEC Zwolle W - Den Haag W -:-
19:30Twente W - Excelsior/Barendrecht W -:-

PERÚ: Liga 2

22:30Comerciantes Unidos - Alianza Atl. -:-

POLÒNIA: Ekstraklasa

20:30Jagiellonia - Wisla -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.80 ]

PORTUGAL: Primeira Liga

20:00Setubal - Moreirense -:- [ 2.45 | 3.20 | 2.90 ]
22:15Rio Ave - Aves -:- [ 1.83 | 3.60 | 4.33 ]

PORTUGAL: LigaPro

20:00Benfica B - Oliveirense -:- [ 1.66 | 3.60 | 4.75 ]

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:00Maritimo U23 - Aves U23 3:1
17:00Belenenses U23 - Estoril U23 -:-
19:00Guimaraes U23 - Sporting U23 -:-
21:15Famalicao U23 - Braga U23 -:-

QATAR: Premier League

16:20Al Arabi - Al Ahli Doha -:- [ 2.87 | 3.40 | 2.20 ]
18:30Al Rayyan - Umm-Salal -:- [ 1.45 | 4.50 | 5.75 ]

REPÚBLICA POPULAR DE LA XINA: Yi League

13:30Suzhou Dongwu - Hubei Chufeng Heli -:-

REPÚBLICA TXECA: 1. Liga

18:00Ostrava - Slovacko -:- [ 2.20 | 3.20 | 3.40 ]
18:00Sigma Olomouc - Teplice -:- [ 1.72 | 3.60 | 5.00 ]

REPÚBLICA TXECA: Division 2

18:00Hradec Kralove - Chrudim -:- [ 1.61 | 3.60 | 5.00 ]
18:00Jihlava - Lisen -:- [ 1.40 | 4.20 | 6.50 ]
19:00Brno - Vitkovice -:- [ 1.12 | 7.00 | 15.00 ]

REPÚBLICA TXECA: CFL - Group A

18:00Kraluv Dvur - Pisek -:-

REPÚBLICA TXECA: MSFL

16:30Otrokovice - Ostrava B -:-
17:00Velke Mezirici - Vrchovina -:-
17:30Kromeriz - Unicov -:-

REPÚBLICA TXECA: Division A

18:00Rokycany - Katovice -:-

REPÚBLICA TXECA: Karlovarsky KP

18:00Loko K. Vary - Karlovy Vary B -:-
18:15Nove Sedlo - Kralovske Porici -:-

REPÚBLICA TXECA: U19 League

10:30Opava U19 - Mlada Boleslav U19 2:0
12:00Pribram U19 - FK Pardubice U19 2:3pen.

ROMANIA: Liga 1

17:00Poli Iasi - Chindia Targoviste -:- [ 1.65 | 3.50 | 5.00 ]
20:00U Craiova - Astra -:- [ 1.75 | 3.40 | 5.00 ]

RÚSSIA: PFL - Center

17:00D. Bryansk - Khimki 2 -:-
17:00Krasnogorsk - Kvant -:-
17:00Saratov - R. Volgograd 2 -:-
18:00Saturn Ramenskoye - Lipetsk -:-

RÚSSIA: PFL - South

18:00SKA Rostov - Dynamo Stavropol -:-

RÚSSIA: PFL - Ural-Povolzhye

12:00Ural 2 - Tyumen 3:3
7'Chelyabinsk - Ulyanovsk 0:0
7'Lada SOK - Lada Togliatti 0:0
7'Nosta - Zenit-Izhevsk 0:0
7'Zvezda Perm - Ufa 2 0:0

RÚSSIA: PFL - West

7'Rodina Moscow - Vladimir 0:0
16:00Olimp Khimki - Dolgoprudny -:-
16:00Pskov 747 - Zenit Petersburg 2 -:-
17:30Luki-Energiya - Zvezda St. Peterburg -:-
20:00Lokomotiv-Kazanka - Znamya Truda -:-

RÚSSIA: Youth League

11:00Ufa U19 - Zenit Petersburg U19 0:2
13:00Tambov U19 - Dynamo Moscow U19 0:1

SÈRBIA: Prva Liga

20:00Kolubara - Novi Pazar -:-

SUD-ÀFRICA: GladAfrica Championship

7'Cape Umoya United - Swallows 0:0

SUÈCIA: Division 2 - Västra Götaland

19:15Hittarps - Stafsinge -:- [ 1.45 | 4.50 | 5.00 ]

SUÈCIA: Elitettan Women

16:30Lidkopings FK W - Umea W -:-

SUÏSSA: Challenge League

20:00Grasshoppers - Winterthur -:- [ 1.85 | 3.60 | 3.75 ]

SUÏSSA: 1.Liga Classic Group 2

20:00Schotz - Baden -:-

TURQUIA: 1. Lig

19:00Boluspor - Adana Demirspor -:- [ 2.45 | 3.30 | 2.60 ]

TURQUIA: Super Lig

19:30Besiktas - Goztepe -:- [ 1.53 | 4.00 | 6.00 ]

UCRAÏNA: Persha Liga

7'Hirnyk-Sport - Inhulets 0:0
16:00Ahrobiznes Volochysk - Rukh Lviv -:-
16:00Minaj - Kremin -:-
17:00MFC Metalurh - Metalist 1925 -:-
17:30Prykarpattya - Mykolaiv -:-

UCRAÏNA: Druha Liga

16:00Alliance - Tavriya -:-

UCRAÏNA: Youth League

11:00Oleksandriya U21 - Desna U21 5:0
16:00Kolos Kovalivka U21 - Vorskla Poltava U21 -:-

URUGUAI: Segunda Division

00:00Atenas - Bella Vista -:-

VENEÇUELA: Primera Division - Clausura

22:00Aragua - Monagas -:-

VENEÇUELA: Segunda Division - Clausura

21:30Universidad Central - Ciudad Vinotinto -:-

VIETNAM: V.League 1

12:00BHTS Quang Nam - Khanh Hoa 4:2

VIETNAM: V.League 2

12:00Pho Hien - Dak Lak 2:0

XIPRE: First Division

18:00Nea Salamis - Paphos -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.40 ]

Actualitza

Futbol | Bàsquet | Tennis | Handbol | Hoquei gel | Futbol Sala | Waterpolo | Més esports »

Dalt

m.FlashScore.cat ofereix resultats d'esports en directe - livescore mòbil. Aquesta versió mòbil presenta diferències respecte a FlashScore.cat per raons tècniques