Actualitza

Futbol » Avui » Finalitzats

ÀFRICA: Africa Cup of Nations - Classificació

14:00Central Africa - Burundi 2:0
14:00Malawi - South Sudan 1:0
17:00Cameroon - Cape Verde 0:0
17:00Guinea Bissau - Eswatini 3:0
17:00Namibia - Chad 2:1
17:00Nigeria - Benin 2:1
17:00Sierra Leone - Lesotho 1:1

ANGLATERRA: Isthmian League Premier Division

20:45AjornatKingstonian - Cheshunt -:-

ARÀBIA SAUDITA: Division 1

13:05Al-Kawkab - Al Najoom 0:0
13:15Al-Taqadom - Ohod 0:5
13:20Al Jabalain - Al-Nahda 0:0
16:15Al Ansar - Hottain 0:1

ARÀBIA SAUDITA: King Cup

13:30Tabarjal - Al-Shabab 0:6

BRASIL: Serie B

23:15Brasil de Pelotas - Coritiba 0:2
23:15Oeste - Atletico GO 0:4
23:15Vitoria - CRB 2:2
00:30Criciuma - Londrina 2:0
00:30Ponte Preta - Figueirense 1:3
01:30Operario - Bragantino 0:2
01:30Parana - Sao Bento 2:1

COLÒMBIA: Torneo Aguila - Clausura - Quadrangular

02:00Bogota - Fortaleza 0:3
02:00Chico - Cartagena 2:1

EUROPA: Eurocopa Sub-19 - Classificació - Primera fase

11:00Montenegro U19 - Bulgaria U19 1:3
11:00AjornatSwitzerland U19 - Ireland U19 -:-
12:00Cyprus U19 - Slovakia U19 1:2
13:00England U19 - Luxembourg U19 4:0
13:00Macedònia del Nord U19 - Bosnia & Herzegovina U19 0:0
13:00Ukraine U19 - Estonia U19 4:0
14:00Russia U19 - Kosovo U19 1:1
14:00Turkey U19 - Armenia U19 4:1
14:00Wales U19 - Poland U19 3:0
14:30France U19 - Faroe Islands U19 5:0
14:30Iceland U19 - Belgium U19 0:3
15:00Italy U19 - Malta U19 2:0
18:00Slovenia U19 - Sweden U19 2:2

EUROPA: Eurocopa Sub-17 - Classificació - Primera fase

13:00Germany U17 - Kazakhstan U17 5:0
14:00Azerbaijan U17 - Greece U17 1:6
16:00Georgia U17 - Ukraine U17 0:2
16:00Portugal U17 - Albania U17 4:0

INDONÈSIA: Liga 2 - Fase de guanyadors

09:30Mitra Kukar - Sriwijaya 1:1
13:00Persewar Waropen - Persiraja Aceh 2:2

ITÀLIA: Coppa Italia Serie C - Play Offs

17:00Triestina - Virtus Verona 1:0

ITÀLIA: Coppa Italia Serie D

14:30Folgore Caratese - Seregno 3:2pen.
14:30San Donato - Seravezza Pozzi 2:3pen.
15:00Inveruno - Sanremese 2:3pen.
15:30US Tolentino - Mezzolara 4:2
16:00Savoia - Citta di Fasano 0:1pen.

LETÒNIA: Optibet Virsliga - Descens

17:30Metta/LU - Super Nova 0:0

MÓN: Amistós entre clubs

11:00Waregem (Bel) - Cercle Brugge KSV (Bel) 3:2
13:00Almere City (Ned) - Groningen (Ned) 2:2
13:30Ol. Nicosia (Cyp) - Sotiras (Cyp) 0:2
16:00Dramas (Gre) - PAOK (Gre) 1:3
17:30Union Berlin (Ger) - Holstein Kiel (Ger) 3:0

MÓN: Amistós Internacional

12:00Thailand U23 - Myanmar U23 3:2
12:45Iraq U23 - Uzbekistan U23 3:3
12:45South Korea U23 - Saudi Arabia U23 2:0
14:00Portugal U19 - Germany U19 1:2
16:00Jordan U23 - Bahrain U23 2:1
16:00United Arab Emirates U23 - Syria U23 2:1
18:00Norway U18 - Czech Republic U18 2:2

MÓN: Amistós Internacional Femení

18:00Nicaragua U20 W - Panama U20 W 1:0

NORUEGA: OBOS-ligaen - Descens

18:00AjornatNotodden - Asane -:-

PARAGUAI: Primera Division - Clausura

00:00Dep. Capiata - Sol de America 0:4

POLÒNIA: Polish Cup Women

11:00KKP Olsztyn W - Tarnovia Tarnow W 2:3pen.
12:30Kolbuszowa Dolna W - Praga W 9:1
12:30Sleza Wroclaw W - LUKS Sportowa Czworka Radom W 1:4
13:00AZS Wroclaw II W - Bukowina Tatrzanska W 1:8
13:00KSP Kielce W - Polonia Poznan W 4:0
13:30Naprzod Sobolow W - Gol Czestochowa W 0:3
13:30Trojka Staszowka W - R. Rzeszow W 2:4
14:00Olsztyn W - Kotwica Kolobrzeg W 2:3
16:00Tomaszow W - Daleszyce W 4:0
16:00Wloclawek W - KS Raszyn W 7:1
16:30Ostrovia W - ROW Rybnik W 2:8
18:00Pogon Zdunska Wola W - Medyk Konin 2 W 1:0
18:00Wodzislaw W - UKS SMS Lodz II W 3:5

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

13:00Sporting Ideal - Anadia 2:3

ROMANIA: Liga 2

13:00Calarasi - FC Arges 1:2
13:00Csikszereda M. Ciuc - CSM Resita 1:0
13:00Metaloglobus - F. Constanta 1:0
13:00Anul·latPandurii - Daco-Getica Bucuresti -:-
13:00Ripensia Timisoara - Politehnica Timisoara 1:1
13:00Sportul Snagov - Turnu Magurele 2:3
13:00UTA Arad - SCM Gloria 3:0
16:30U. Cluj - Concordia 2:1

RÚSSIA: FNL

10:30Spartak Moscow 2 - Armavir 1:3
12:00Neftekhimik - Kursk 1:1
13:00Krasnodar 2 - Yenisey 4:0
16:30FC Khimki - R. Volgograd 0:2
16:30FK Chayka - M. Saransk 3:1
16:30F. Voronezh - SKA Khabarovsk 0:2
16:30Shinnik Yaroslavl - Luch 3:1
16:30Tekstilshtik - Tomsk 0:2
17:00Chertanovo M. - Baltika 3:1
17:30T. Moscow - Nizhny Novgorod 0:2

SÈRBIA: Prva Liga

13:30Buducnost Dobanovci - Smederevo 3:1
13:30Radnicki 1923 - Backa 2:1
13:30Sindjelic Beograd - Kabel Novi Sad 1:1
13:30Zarkovo - Zemun 0:1
13:30Zlatibor Cajetina - Radnicki Pirot 1:1
15:30Metalac - Din. Vranje 3:2
16:00Kolubara - Graficar Beograd 3:1
18:00Trayal Krusevac - Novi Pazar 1:0

UCRAÏNA: Druha Liga

12:00VPK-Agro - Nova Kakhovka 2:2

UGANDA: Premier League

14:00Express - Kampala City 1:3
14:30Police - Tooro United 4:0
14:30Villa - BUL 1:1

XILE: Primera B

16:00AjornatMelipilla - Copiapo -:-
16:30AjornatSan Luis - S. Morning -:-

ZIMBÀBUE: Premier Soccer League

14:00Black Rhinos - Yadah 0:1
14:00Bulawayo Chiefs - Hwange 0:0
14:00Chapungu Utd - Dynamos 1:2
14:00Harare City - TelOne 2:2
14:00Highlanders - Ngezi Platinum 1:1
14:00Manica - Platinum 0:2
14:00Mushowani Stars - Chicken Inn 0:1
14:00Triangle - Herentals 1:1

Actualitza

Futbol | Bàsquet | Tennis | Handbol | Hoquei gel | Futbol Sala | Waterpolo | Més esports »

Dalt

m.FlashScore.cat ofereix resultats d'esports en directe - livescore mòbil. Aquesta versió mòbil presenta diferències respecte a FlashScore.cat per raons tècniques