Actualitza

Futbol » Avui » Finalitzats

AMÈRICA DEL SUD: Copa Libertadores Women

00:00Nanas W - America de Cali W 1:6
00:00Sportivo Limpeno W - Corinthians W 2:2
02:30Ind. Medellin W - S. Morning W 1:1
02:30UAI Urquiza W - Majes W 6:0

ARGENTINA: Superliga

01:00Talleres Cordoba - Lanus 2:4

ARGENTINA: Torneo Federal A

00:00Defensores Belgrano VR - Chaco For Ever 2:0
00:00Sportivo Belgrano - Union Sunchales 2:2
02:00Sarmiento Resistencia - Def. Pronunciamiento 3:1
02:30Central Norte - Boca Unidos 6:2

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

23:15Sport Boys - Blooming 2:3
01:30Royal Pari - Destroyers 1:1

BRASIL: Serie A

00:00Corinthians - Cruzeiro 1:2

BRASIL: Serie B

00:00Operario - Sao Bento 2:1
00:00Parana - Figueirense 0:1

CANADÀ: Canadian Premier League - Temporada de Tardor

00:30Pacific FC - Valour 2:0

CANADÀ: U Sports

00:15Saint Marys - UPEI 2:2
02:00Laurier - Algoma 2:0

COLÒMBIA: Liga Aguila - Clausura

23:00Once Caldas - Huila 1:1
00:00America De Cali - Atl. Nacional 2:1
01:00Deportes Tolima - Cucuta 2:1

EL SALVADOR: Primera Division - Obertura

01:00Santa Tecla - Sonsonate 3:1
02:30Chalatenango - Alianza FC 0:2

EQUADOR: Liga Pro

00:30Macara - Dep. Cuenca 1:1
19:00America de Quito - Fuerza A. 3:0

EQUADOR: Serie B

23:00Gualaceo - Atl. Porteno 2:1
23:00LDU Portoviejo - Santo Domingo 2:0

ESPANYA: Tercera Division - Group 5

17:00Reus Deportiu - Sant Andreu 0:3

ESPANYA: Tercera Division - Group 10

18:00Ecija - Puente Genil 0:3

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: MLS - Play Offs

00:00Toronto FC - DC United 5:1prò.

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: USL Championship

01:00Charlotte Independ. - Ottawa Fury 3:1
01:00Hartford Athletic - Tampa Bay 2:1
01:00North Carolina - Saint Louis FC 1:0
01:30Loudoun - New York Red Bulls 2 7:3
02:00Memphis - Louisville City 1:2
02:00Nashville SC - Atlanta United 2 3:0
02:30San Antonio - Colorado Springs 2:2

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: USL League One - Play Offs

01:00North Texas - Greenville 1:0

GRÈCIA: Super League 2

18:00AjornatApollon Larissa - Panachaiki -:-
18:00AjornatApollon Pontou - Platanias FC -:-
18:00AjornatErgotelis - Kerkyra -:-
18:00AjornatKaraiskakis - Levadiakos -:-
18:00AjornatPAE Chania - Giannina -:-
18:00AjornatSmyrnis - Dramas -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Group 2

15:00Anul·latFlorina - Aris Palaiochori -:-

HAITÍ: Championnat National - Sèrie de Clausura

22:00AjornatAmerica des Cayes - Baltimore -:-
22:00AjornatCavaly - Capoise -:-
22:00AjornatDon Bosco - Mirebalais -:-
22:00AjornatFica - Triomphe Liancourt -:-
22:00AjornatRacing des Gonaives - Violette -:-
22:00AjornatRacing Haitien - Arcahaie -:-
22:00AjornatTempete - Ouanaminthe -:-

HONGRIA: Merkantil Bank Liga

14:30Anul·latNyiregyhaza - Balmazujvaros Sport -:-

LÍBAN: Premier League

14:30AjornatAl Ahed - Al Ghazieh -:-
14:30AjornatTripoli - Al Ansar -:-
15:00AjornatShabab El Bourj SC - Nejmeh SC -:-

MALAWI: Super League

14:30AjornatDwangwa United - TN Stars -:-

MÈXIC: Liga MX - Obertura

00:00Cruz Azul - Monarcas 2:3
02:00Pachuca - Juarez 0:1

MÈXIC: Ascenso MX - Obertura

02:00Correcaminos - Alebrijes Oaxaca 2:3
02:00Zacatepec - Cimarrones de Sonora 0:0

MÈXIC: Liga Premier Serie A

23:00U.N.A.M.- Pumas 2 - Inter Playa Del Carmen 1:1
00:00Atl. Bahia - UA Zacatecas 1:0
00:00Reboceros de La Piedad - Canamy 2:1
00:00Yalmakan - Cafessa 1:4
02:00Canoneros Marina - Tlaxcala 0:1
02:00Mineros de Fresnillo - UA Chihuahua 0:1
02:00Tepatitlan de Morelos - Cimarrones de Sonora 2 1:0

MÈXIC: Liga MX Women - Obertura

23:00Monarcas Morelia W - Queretaro W 2:0

NICARAGUA: Liga Primera - Obertura

23:30Juventus Managua - Jalapa 1:0
00:00Diriangen - Managua FC 2:2

PANAMÀ: LPF - Obertura

23:00Miguelito - Chiriqui 2:0
01:00Tauro - Plaza Amador 1:0

PARAGUAI: Primera Division - Clausura

23:10Libertad Asuncion - Sol de America 1:0
01:15River Plate - Olimpia Asuncion 0:1

PERÚ: Liga 1 - Clausura

00:45AD Cantolao - Garcilaso 1:2

QATAR: QSL

18:35AjornatAl Khor - Al-Sadd -:-

SÍRIA: Premier League

15:00AjornatAl Karamah - Al Jazira -:-

URUGUAI: Primera Division - Clausura

00:00Nacional - CA Cerro 2:0

VENEÇUELA: Primera Division - Clausura

23:00Aragua - Lara 2:2
23:00Monagas - Estudiantes Caracas 0:1

XILE: Primera Division

17:00AjornatU. Catolica - Colo Colo -:-

XILE: Primera B

00:00CD Santa Cruz - Valdivia 1:1
00:00AjornatSan Luis - S. Morning -:-

Actualitza

Futbol | Bàsquet | Tennis | Handbol | Hoquei gel | Futbol Sala | Waterpolo | Més esports »

Dalt

m.FlashScore.cat ofereix resultats d'esports en directe - livescore mòbil. Aquesta versió mòbil presenta diferències respecte a FlashScore.cat per raons tècniques