Actualitza

Futbol » Avui » Finalitzats

AUSTRÀLIA: NPL ACT

06:35Tuggeranong Utd - Belconnen United 0:0
07:00AjornatGungahlin - Tigers FC -:-
07:00Anul·latGungahlin - Belconnen United -:-
07:00Anul·latTigers FC - Woden Weston -:-
07:15AjornatCanberra FC - Canberra Olympic -:-

AUSTRÀLIA: NPL Northern NSW

05:45Lake Macquarie - Edgeworth E. 0:3
06:30AjornatValentine - Adamstown Rosebud -:-
06:30Weston Workers - Charlestown Azzurri 1:2

AUSTRÀLIA: NPL NSW

07:00Sydney Utd - North Shore Mariners 1:0

BÈLGICA: Copa de Bèlgica - Classificació

16:00AjornatAdegem - Excelsior Mariakerke -:-
16:00AjornatAFC Evere - Hoboken -:-
16:00AjornatAndenne-Seilles - Royal Marloie Sport -:-
16:00AjornatAnzegem - Meetjesland -:-
16:00AjornatArquet - Walhain -:-
16:00AjornatAubel - Waltwilder -:-
16:00AjornatBambrugge - Luignois -:-
16:00AjornatBeloeil - Entente Mons -:-
16:00AjornatBercheux - RUS Gouvy -:-
16:00AjornatBerlaar-Heikant - Stockel -:-
16:00AjornatBerlare - Sint Niklaas -:-
16:00AjornatBierbeek - Zwarte Leeuw -:-
16:00AjornatBievene - SG-Tertre Hautrage -:-
16:00AjornatBinche - Ransartoise -:-
16:00AjornatBlegny - Herderen-Millen -:-
16:00AjornatBoezinge - Dadizele -:-
16:00AjornatBraine - Bossierois -:-
16:00AjornatBX Brussels - Bertem-Leefdaal -:-
16:00AjornatElene-Grotenberge - Houdinois -:-
16:00AjornatElsautoise - Chaudfontaine -:-
16:00AjornatEppegem - Rupelmonde -:-
16:00AjornatGalmaarden - Rapid Symphorinois -:-
16:00AjornatGembloux - Royal Gosselies -:-
16:00AjornatGerpinnes - Entite Manageoise -:-
16:00AjornatHaasdonk - Eendracht Zele -:-
16:00AjornatHerent - Broechem -:-
16:00AjornatHerstal - Schoonbeek-Beverst -:-
16:00AjornatHoeilaart - Aische -:-
16:00AjornatHornu - Templeuve -:-
16:00AjornatHuy - Ster-Francorchamps II -:-
16:00AjornatJeunesse Tamines - Ways Genappe -:-
16:00AjornatJodoigne - Hasselt -:-
16:00AjornatJong Lede - Kruibeke -:-
16:00AjornatKRC Mechelen - Kalken -:-
16:00AjornatLa Roche - Messancy -:-
16:00AjornatLinden - Mariaburg -:-
16:00AjornatLochristi - Dendermonde -:-
16:00AjornatMeerbeek - Saint-Josse -:-
16:00AjornatMeix-Devant-Virton - Aywaille -:-
16:00AjornatMelsele - Rapid Leest -:-
16:00AjornatMonceau - Namur -:-
16:00AjornatMunkzwalm - Eendracht A. -:-
16:00AjornatNivelles - Denderhoutem -:-
16:00AjornatOostkamp - Houthulst -:-
16:00AjornatOpitter - Fizoise -:-
16:00AjornatPays Vert - Burst -:-
16:00AjornatRac. Waregem - Proven -:-
16:00AjornatRanst - Lenaarts -:-
16:00AjornatRechaintoise - Hombourg -:-
16:00AjornatRenaissance Mons - Mesvinois -:-
16:00AjornatRFC Raeren - Trois-Frontieres -:-
16:00AjornatRhisnois - Malonne -:-
16:00AjornatRhodienne-De Hoek - Walcourt -:-
16:00AjornatRichelle Utd. - Calcio Genk -:-
16:00AjornatRochefort - Saint Leger -:-
16:00AjornatSchaerbeek-Evere - FC Schaerbeek -:-
16:00AjornatSint-Job - Betekom -:-
16:00AjornatSpa - Mormont -:-
16:00AjornatSporting Bruxelles - St. Jozef -:-
16:00AjornatStade Brainois - Naastois -:-
16:00AjornatStade Everois - K. Berchem Sport -:-
16:00AjornatStandard Elen - Eendr. Termien -:-
16:00AjornatTenneville - Huccorgne -:-
16:00AjornatTollembeek - Tournai -:-
16:00AjornatTorhout - Lauwe -:-
16:00AjornatVacresse - Ardennen -:-
16:00AjornatVaux - Sprimont-Comblain II -:-
16:00AjornatVissenaken - De Kempen -:-
16:00AjornatVliermaal - Tilleur -:-
16:00AjornatVoorde Appelterre - Meslin-Grand-Marais -:-
16:00AjornatWanze - Chevetogne -:-
16:00AjornatWellen - Minerois -:-
16:00AjornatWetteren - Wemmel -:-
16:00AjornatWevelgem - KE Wervik -:-
16:00AjornatWhite Star Lauwe - Latem -:-
16:00AjornatWillebroekse - Grimbergen -:-
16:00AjornatWitgoor Sport - Kadijk Overpelt -:-
16:00AjornatWolvertem Merchtem - Ternat -:-
16:00AjornatZedelgem - Wielsbeke -:-
16:00AjornatZwevezele - Sint-Denijssport -:-
18:00AjornatDilbeek - Sint-Jozef L. -:-
18:00AjornatLille - Helchteren -:-
18:00AjornatPunt Larum - Sint-Dymphna -:-
19:00AjornatAlken - Torpedo Hasselt -:-

BRASIL: Serie A

00:00Fortaleza - Athletico-PR 0:2
00:30Coritiba - Internacional 0:1
02:00Sport Recife - Ceara 3:2
16:00AjornatBotafogo RJ - Bahía -:-
21:00AjornatCorinthians - Atlético Goianiense -:-
00:45AjornatPalmeiras - Vasco -:-

BRASIL: Serie B

00:00Avaí - Náutico 3:1
00:00Cruzeiro - Botafogo SP 2:1
00:00Vitória - Sampaio Correa 1:0
02:00CSA - Guarani 1:0
02:00Ponte Preta - America MG 0:1

BRASIL: Serie C

00:00Manaus - Vila Nova FC 1:1

BRASIL: Campionat Catarinense - Play Offs

00:00AjornatChapecoense-SC - Brusque -:-

BULGÀRIA: Lliga Tercera - Nord-Est

17:00AjornatBenkovski Byala - Ludogorets III -:-

CANADÀ: Canadian Premier League

20:00AjornatValour - Cavalry -:-
22:00AjornatEdmonton - Pacific FC -:-

COLÒMBIA: Primera A - Clausura

22:00AjornatBucaramanga - Envigado -:-
22:00AjornatChico - Millonarios -:-
22:00AjornatDeportes Tolima - Aguilas -:-
22:00AjornatDeportivo Cali - Atlético Nacional -:-
22:00AjornatIndependiente de Medellín - America De Cali -:-
22:00AjornatJaguares de Cordoba - Pereira -:-
22:00AjornatLa Equidad - Petrolera -:-
22:00AjornatOnce Caldas - Junior -:-
22:00AjornatPasto - Cucuta -:-
22:00AjornatSanta Fe - Patriotas -:-

EQUADOR: Lliga Pro - Segona fase

21:00AjornatAucas - Técnico Universitario -:-
21:00AjornatBarcelona SC - Delfin -:-
21:00AjornatCuenca - LDU Portoviejo -:-
21:00AjornatEL Nacional - Mushuc Runa -:-
21:00AjornatGuayaquil City - Emelec -:-
21:00AjornatInd. del Valle - LDU Quito -:-
21:00AjornatMacara - Olmedo -:-
21:00AjornatOrense - Universidad Católica -:-

EQUADOR: Serie B

22:00AjornatInd. Juniors - Gualaceo -:-
22:00AjornatManta - Atl. Porteno -:-
22:00AjornatNueve de Octubre - Chacaritas -:-
22:00AjornatSanta Rita - Fuerza A. -:-
22:00AjornatSanto Domingo - America de Quito -:-

ESCÒCIA: SWPL 1 Femenina

15:00Anul·latForfar Farmington W - Celtic W -:-
15:00Anul·latGlasgow City W - Spartans W -:-
15:00Anul·latHibernian W - Hearts W -:-
15:00Anul·latMotherwell W - Rangers W -:-

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: USL Championship

23:00Memphis - North Carolina 0:1
01:00Anul·latCharlotte Independ. - Atlanta United 2 -:-
01:00Charlotte Independ. - Charleston 1:1
01:00Pittsburgh - New York Red Bulls 2 4:1
01:30Birmingham - Atlanta United 2 1:0
02:00Anul·latFC Tulsa - Reno -:-
02:00Louisville City - Indy Eleven 1:1
02:00Oklahoma City Energy - San Antonio 0:3
02:00Saint Louis FC - FC Tulsa 0:2
02:00Anul·latSporting Kansas City 2 - Philadelphia Union 2 -:-
02:30Anul·latMemphis - Hartford Athletic -:-
03:00Austin Bold - Rio Grande 4:1
03:30El Paso - Colorado Springs 4:2
03:30Anul·latEl Paso - Phoenix Rising -:-
04:00Anul·latLA Galaxy 2 - Tacoma Defiance -:-
04:00Portland 2 - Sacramento Republic 0:1
04:00Anul·latSan Diego Loyal - Oklahoma City Energy -:-
04:30AjornatLas Vegas Lights - San Diego Loyal -:-
04:30Phoenix Rising - New Mexico 5:2
04:30Reno - Tacoma Defiance 2:1
05:00Anul·latSacramento Republic - Austin Bold -:-

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Forward Madison 1:0
02:00Tormenta - Fort Lauderdale 1:2
03:00North Texas - Chattanooga Red Wolves 2:2
04:30Tucson - Union Omaha 1:2

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: NISA - Temporada de Tardor

01:00Michigan Stars - Chattanooga 2:1

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: NWSL Femenina

01:00Anul·latUtah Royals W - Reign W -:-
01:00Anul·latWashington Spirit W - North Carolina Courage W -:-

FINLÀNDIA: Kakkonen Grup A

17:30Anul·latKeski-Uusimaa - MiPK -:-
17:30Anul·latKultsu - Viikingit -:-

FINLÀNDIA: Kakkonen Grup B

17:30Anul·latJazz Pori - GrIFK -:-
17:30Anul·latKlubi 04 - SalPa -:-
17:30Anul·latP-Iirot Rauma - HJS Akatemia -:-

GUATEMALA: Lliga Nacional - Obertura

22:00AjornatCoban Imperial - Antigua -:-
22:00AjornatComunicaciones - Guastatoya -:-
22:00AjornatIztapa - Xelajú -:-
22:00AjornatSanarate - Municipal -:-

INDONÈSIA: Lliga 1

10:30AjornatPusamania Borneo - Arema FC -:-
13:30AjornatPersib Bandung - Persita -:-

INDONÈSIA: Lliga 2

10:30AjornatBadak Lampung - PSMS Medan -:-
10:30AjornatMuba United - PSKC Cimahi -:-
10:30AjornatPersekat Tegal - Tiga Naga -:-
10:30AjornatPerserang Serang - PSPS Riau -:-
10:30AjornatPSIM Yogyakarta - Semen Padang -:-
10:30AjornatSriwijaya - Cilegon United -:-

ISLÀNDIA: Pepsideild

19:00AjornatVikingur Reykjavik - KA Akureyri -:-
21:15AjornatAkranes - Hafnarfjordur -:-
21:15AjornatKopavogur - KR Reykjavik -:-
21:15AjornatStjarnan - Fjolnir -:-
21:15AjornatValur - Grotta -:-

ISLÀNDIA: Inkasso-deildin

16:00AjornatVestri - Magni -:-

JAPÓ: J3 League

06:00Vanraure - Gainare Tottori 1:0

KAZAKHSTAN: Premier League

15:00AjornatFC Astana - Zhetysu Taldykorgan -:-
15:00AjornatKyzylzhar - Shakhtar Karagandy -:-
15:00AjornatKyzylzhar - Kaisar Kyzylorda -:-
15:00AjornatOkzhetpes - K. Almaty -:-
15:00AjornatShakhtar Karagandy - Kaspij Aktau -:-
15:00AjornatTaraz - Tobol -:-

KIRGUIZISTAN: Premier Liga

14:00AjornatKaganat - Ilbirs -:-

MÈXIC: Lliga MX - Obertura

02:00Cruz Azul - Club Leon 2:0
02:06Monterrey - Santos Laguna 2:2
04:00Chivas - Puebla 0:1

MYANMAR: Lliga nacional

11:00AjornatAyeyawady - Ispe FC -:-
11:00AjornatYangon Utd - Southern Myanmar -:-

NICARAGUA: Lliga Primera - Obertura

01:00Real Madriz - Diriangen 1:1
04:00CD Junior - Jalapa 1:0
04:00Juventus Managua - Ferretti 1:3

NICARAGUA: Lliga Primera Sots-20 - Obertura

01:00CD Junior U20 - Jalapa U20 0:3
01:00Juventus Managua U20 - Ferretti U20 3:1

NORUEGA: Eliteserien

18:00AjornatKristiansund - Rosenborg -:-
18:00AjornatViking - Haugesund -:-

NORUEGA: Divisió 2 - Grup 2

15:00Anul·latLevanger - Egersunds -:-
15:00Anul·latNardo - Arendal -:-

NORUEGA: Divisió 3 - Grup 2

15:00AjornatFredrikstad 2 - Orn -:-

NORUEGA: Divisió 3 - Grup 4

13:00AjornatStord - Fjora -:-

NORUEGA: Divisió 3 - Grup 6

13:00Anul·latMjolner - Rana -:-
15:00AjornatMelbo - Lokomotiv Oslo -:-
15:00Anul·latMelbo - Lokomotiv Oslo -:-
16:00AjornatSkeid 2 - Ullern -:-

PARAGUAI: Primera Divisió - Obertura

00:30Libertad Asunción - 12 de Octubre 1:1

PERÚ: Lliga 1 - Clausura

22:00AjornatAD Cantolao - Carlos Mannucci -:-
22:00AjornatAlianza Lima - Ayacucho -:-
22:00AjornatCajamarca - Binacional -:-
22:00AjornatCarlos Stein - Deportivo Municipal -:-
22:00AjornatCésar Vallejo - U. de Deportes -:-
22:00AjornatCienciano - Alianza Huanuco -:-
22:00AjornatFBC Melgar - Cusco -:-
22:00AjornatSport Boys - Grau -:-
22:00AjornatSport Huancayo - Sporting Cristal -:-
22:00AjornatU. San Martin - Llacuabamba -:-

PERÚ: Lliga 1 - Obertura

01:00AjornatSport Boys - Sporting Cristal -:-
18:00AjornatCienciano - Grau -:-
20:15AjornatAlianza Huanuco - Carlos Mannucci -:-
22:30AjornatCésar Vallejo - FBC Melgar -:-

POLÒNIA: III Lliga - Grup I

11:00AjornatT. Mazowiecki - Sokol Aleksandrow L. -:-

POLÒNIA: Supercopa

20:00Anul·latLegia - Cracòvia -:-

TAILÀNDIA: Lliga de Tailàndia 1

13:00AjornatMuang Thong Utd - Port MTI FC -:-
13:00AjornatNakhon Ratchasima - Samut Prakan City -:-
14:00AjornatBuriram - Chiangrai Utd -:-
14:00AjornatPolice Tero - Sukhothai -:-

TAILÀNDIA: Lliga de Tailàndia 2

13:00AjornatCustoms Utd - Khonkaen Utd. -:-
13:00AjornatNong Bua Pitchaya - Samut Sakhon -:-
14:00AjornatChiangmai Utd - Uthai Thani -:-
14:00AjornatRanong - Udon Thani -:-

URUGUAI: Primera Divisió - Obertura

01:00Fenix - Progreso 1:1
01:00Maldonado - Cerro Largo 1:1

ZÀMBIA: Superlliga

15:00Anul·latGreen Buffaloes FC - Forest Rangers -:-
15:00Anul·latKansanshi - Kabwe Youth Academy -:-
15:00Anul·latLusaka Dynamos - Nkwazi -:-
15:00Anul·latMufulira - Buildcon -:-
15:00Anul·latPower Dynamos - Zanaco -:-
15:00Anul·latRed Arrows - Green Eagles -:-
15:00Anul·latZESCO - Nkana -:-

Actualitza

Futbol | Bàsquet | Tennis | Handbol | Hoquei gel | Futbol Sala | Waterpolo | Més esports »

Dalt

m.FlashScore.cat ofereix resultats d'esports en directe - livescore mòbil. Aquesta versió mòbil presenta diferències respecte a FlashScore.cat per raons tècniques