Actualitza

Futbol » Avui » Tots

ÀFRICA: African Nations Championship - Classificació

15:00Lesotho - Zimbabwe -:-
17:00Congo - Equatorial Guinea -:-
17:00D.R. Congo - Central Africa -:-
17:00Ivory Coast - Niger -:-
17:00Libya - Tunisia -:-
18:00Burkina Faso - Ghana -:-
18:00Guinea - Senegal -:-
18:00Mali - Mauritania -:-

ALBÀNIA: First Division

13:00Lushnja - Oriku -:-
14:00Elbasani - Pogradeci -:-

ALEMANYA: Bundesliga

15:30FC Koln - Paderborn -:-
18:00Hoffenheim - Schalke -:-

ALEMANYA: 2. Bundesliga

13:30Bochum - Karlsruher -:-
13:30Hannover - VfL Osnabruck -:-
13:30Stuttgart - Holstein Kiel -:-

ALEMANYA: 3. Liga

13:00Zwickau - Bayern II -:-
14:00Jena - Wurzburger Kickers -:-

ALEMANYA: Regionalliga Nord

14:00Altona - Oldenburg -:-
14:00Holstein Kiel II - Wolfsburg II -:-
14:00St. Pauli II - Hannoverscher SC -:-
14:00TSV Havelse - Lubeck -:-
15:00Luneburger Hansa - BSV Rehden -:-

ALEMANYA: Regionalliga Nordost

13:30Energie Cottbus - Chemie Leipzig -:-
13:30Hertha Berlin II - Furstenwalde -:-

ALEMANYA: Oberliga NOFV-Nord

13:30Neustrelitz - TB Berlin -:-
14:00Brandenburger - Tasmania Berlin -:-
14:00CFC Hertha - Seelow -:-
14:00Staaken - Strausberg -:-
14:00Stendal - Greifswald -:-

ALEMANYA: Oberliga NOFV- Süd

14:00Inter Leipzig - Einheit Rudolstadt -:-
14:00Nordhausen II - Hohenstein-Ernstthal -:-
14:00Oberlausitz - Jena II -:-

ALEMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Eckernforder SV - Todesfelde -:-
15:00Frisia Risum-Lindholm - Phonix Lubeck -:-
15:00Preussen Reinfeld - Husumer -:-

ALEMANYA: Oberliga Hamburg

13:30Dassendorf - SC Victoria Hamburg -:-
14:00Barmbek-Uhlenhorst - Meiendorfer SV -:-
14:00Niendorfer TSV - Teutonia Ottensen -:-
15:00Tornesch - Rugenbergen -:-

ALEMANYA: Oberliga Bremen

11:00Geestemunde - Brinkumer -:-
14:30Hemelingen - Schwachhausen -:-
15:00Union 60 Bremen - Bremer -:-
15:30Habenhauser - Oberneuland -:-
15:30Leher - Hastedt -:-
15:30SFL Bremerhaven - Blumenthaler -:-

ALEMANYA: Oberliga Niedersachsen

15:00Bersenbruck - Spelle-Venhaus -:-
15:00Egestorf-Langreder - Uphusen -:-
15:00FT Braunschweig - Hildesheim -:-
15:00Gifhorn - Tundern -:-
15:00Hagen/Uthlede - Wolfenbuttel -:-
15:00VfL Oldenburg - Eintracht Northeim -:-

ALEMANYA: Oberliga Westfalen

15:00Ennepetal - Westfalia Rhynern -:-
15:00Hammer SpVgg. - Erndtebruck -:-
15:00Paderborn II - Ahlen -:-
15:00Schermbeck - Sprockhovel -:-
15:00Siegen - RSV Meinerzhagen -:-
15:15Westfalia Herne - FC Gutersloh -:-
15:30Preussen Munster 2 - Wiedenbruck -:-

ALEMANYA: Oberliga Hessen

14:00Baunatal - Fulda-Lehnerz -:-
15:00Bad Vilbel - Hadamar -:-

ALEMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Gonsenheim - Eisbachtal -:-
15:00Rochling - Worms -:-

ALEMANYA: Oberliga Bayern Nord

15:00DJK Bamberg - ATSV -:-

ALEMANYA: Oberliga Bayern Süd

14:00Schwaben Augsburg - Turkspor Augsburg -:-
14:00Schwabmunchen - Nordlingen -:-
16:00Munich 1860 II - Regensburg II -:-

ALEMANYA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Rielasingen-Arlen - Pforzheim -:-

ALEMANYA: Oberliga Mittelrhein

15:00Eilendorf - VfL Vichttal -:-
15:00Freialdenhoven - Frechen -:-
15:00Hennef - Pesch -:-
15:00Hurth - Siegburger -:-

ALEMANYA: Oberliga Niederrhein

15:00FC Monheim - SC Velbert -:-
15:00Germania Ratingen - TuRU Dusseldorf -:-
15:00Hilden - Meerbusch -:-
15:00Kleve - Cronenberger -:-
15:00Kray - Bocholt -:-
15:00SSVg Velbert - Niederwenigern -:-
15:00SW Essen - Baumberg -:-
15:15Union Nettetal - Straelen -:-

ALEMANYA: Junioren Bundesliga Nord

13:00Cottbus U19 - Magdeburg U19 -:-
13:00Hannover U19 - Bremen U19 -:-

ALEMANYA: Junioren Bundesliga South

11:00Ulm U19 - Freiburg U19 -:-
13:00Kaiserslautern U19 - Karlsruher U19 -:-

ALEMANYA: Junioren Bundesliga West

11:00Dortmund U19 - Schalke U19 -:-
11:00Dusseldorf U19 - Oberhausen U19 -:-
13:00Preussen Munster U19 - Duisburg U19 -:-
13:00Wuppertaler U19 - Bielefeld U19 -:-

ALEMANYA: Bundesliga Women

14:00Bayern Munich W - Potsdam W -:-
14:00Frankfurt W - Wolfsburg W -:-
14:00Freiburg W - Jena W -:-
14:00Sand W - Duisburg W -:-
14:00SGS Essen W - Koln W -:-

ALEMANYA: 2. Bundesliga Women

11:00Cloppenburg W - Frankfurt 2 W -:-
11:00Gutersloh W - Bayern Munich 2 W -:-
11:00Saarbrucken W - B. Monchengladbach W -:-
11:00Turbine Postdam 2 W - Arminia Bielefeld W -:-
11:00Werder Bremen W - Andernach W -:-
14:00Hoffenheim 2 W - Ingolstadt W -:-
14:00Wolfsburg 2 W - Meppen W -:-

AMÈRICA DEL SUD: Copa Libertadores Women

00:00Nanas W - America de Cali W 1:6
00:00Sportivo Limpeno W - Corinthians W 2:2
02:30Ind. Medellin W - S. Morning W 1:1
02:30UAI Urquiza W - Majes W 6:0

ANDORRA: Primera Divisió

12:00Sant Julia - Carroi -:-
14:00UE Engordany - Ordino -:-
16:00Inter Escaldes - FC Santa Coloma -:-
18:00Atletic Escaldes - UE Santa Coloma -:-

ANGLATERRA: Premier League

17:30Manchester Utd - Liverpool -:-

ANGLATERRA: Championship

15:00Wigan - Nottingham -:-

ANGLATERRA: League One

13:00Accrington - Ipswich -:-

ANGLATERRA: Premier League 2

15:00Liverpool U23 - Wolves U23 -:-

ANGLATERRA: Women's League Cup

13:00Manchester Utd W - Manchester City W -:-
15:00Arsenal W - Charlton W -:-
15:00Blackburn W - Durham W -:-
15:00Brighton W - Bristol City W -:-
15:00Coventry United W - Liverpool W -:-
15:00Crystal Palace W - Chelsea W -:-
15:00Leicester W - Birmingham W -:-
15:00London City Lionesses W - London Bees W -:-
15:00Reading W - Lewes W -:-
16:00West Ham W - Tottenham W -:-

ARÀBIA SAUDITA: Saudi Professional League

17:25Abha - Al Feiha -:-
19:00Al-Faisaly - Al-Hazem -:-

ARGENTINA: Superliga

01:00Talleres Cordoba - Lanus 2:4
16:00Aldosivi - Defensa y Justicia -:-
18:15Gimnasia L.P. - Union de Santa Fe -:-
20:30Huracan - San Lorenzo -:-
22:45Rosario Central - Velez Sarsfield -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

16:00Guillermo Brown - CA Mitre -:-
20:30Atletico Atlanta - San Martin S.J. -:-
22:00San Martin T. - Atl. Rafaela -:-
23:00Almagro - Quilmes -:-
23:00Instituto - All Boys -:-
23:30Ind. Rivadavia - Agropecuario -:-
00:00Villa Dalmine - Def. de Belgrano -:-

ARGENTINA: Torneo Federal A

00:00Defensores Belgrano VR - Chaco For Ever 2:0
00:00Sportivo Belgrano - Union Sunchales 2:2
02:00Sarmiento Resistencia - Def. Pronunciamiento 3:1
02:30Central Norte - Boca Unidos 6:2

ARGENTINA: Primera B Metropolitana - Obertura

18:15Flandria - San Telmo -:-
20:30Los Andes - Deportivo Armenio -:-
20:30San Miguel - Sacachispas -:-

ARGENTINA: Primera C Metropolitana - Obertura

16:00El Porvenir - Deportivo Espanol -:-
20:30Berazategui - Real Pilar -:-
20:30General Lamadrid - Ituzaingo -:-
00:30Laferrere - Club Lujan -:-

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

16:00Central Ballester - Yupanqui -:-

ARMÈNIA: Premier League

13:00Alashkert - Lori -:-
15:30Pyunik Yerevan - Urartu -:-

AUSTRÀLIA: A-League

07:00Melbourne City - Adelaide United -:-
09:00Sydney FC - Wellington Phoenix -:-

ÀUSTRIA: Tipico Bundesliga

14:30St. Polten - Austria Vienna -:-
14:30Tirol - Hartberg -:-
17:00Rapid Vienna - Wolfsberger AC -:-

ÀUSTRIA: 2. Liga

10:30Kapfenberg - Grazer -:-

ÀUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

11:00Wacker Innsbruck (Am) - Reichenau -:-
16:00Telfs - Hall -:-

ÀUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

15:00Kuchl - Saalfelden -:-

ÀUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

16:00Altach U21 - Wolfurt -:-

ÀUSTRIA: Bundesliga Women

10:00Landhaus W - Vorderland W -:-
12:30Sturm Graz W - Altenmarkt W -:-
13:30Sudburgenland W - Horn W -:-
15:00Neulengbach W - St. Polten W -:-

AZERBAIDJAN: Premier League

15:00Neftci Baku - Zira -:-
17:30Sabail - SumQayit -:-

BÈLGICA: Jupiler League

14:30KV Mechelen - Antwerp -:-
18:00Anderlecht - St. Truiden -:-
20:00Cercle Brugge KSV - Charleroi -:-

BÈLGICA: Proximus League

16:00Lommel SK - Leuven -:-

BÈLGICA: First Amateur Division

15:00Boom - Patro Eisden -:-
15:00Saint Eloois - RWDM 47 -:-

BÈLGICA: Second Amateur Division Group ACFF

15:00Acren - Rebecquoise -:-
15:00Hamoir - Solieres Sport -:-
15:00Tilleur - Onhaye -:-
15:00Verlaine - Givry -:-
15:00Waremme - Meux -:-

BÈLGICA: Second Amateur Division Group VFV A

15:00Gullegem - Oudenaarde -:-
15:00Hamme - Zwevezele -:-
15:00Knokke - Mandel United -:-
15:00KRC Harelbeke - Merelbeke -:-
15:00Westhoek - Sint Niklaas -:-

BÈLGICA: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Diegem - ASV Geel -:-
15:00K. Berchem Sport - Pepingen -:-
15:00Londerzeel - Bocholter -:-
15:00Spouwen-Mopertingen - Aalst -:-
15:00Tienen - Wijgmaal -:-
15:00Vosselaar - Cappellen -:-

BENÍN: Ligue 1

17:00ASPAC - Upi Onm -:-
17:00Real Sport - ASVO -:-
17:00Tonnerre - USS Krake -:-
17:00Bembereke - JS Pob -:-
17:00Buffles du Borgou - JAC -:-
17:00FC Esae - Dragons -:-
17:00Pantheres - Ayema -:-

BERMUDES: Premier League

20:00Somerset - North Village Rams -:-
20:00Devonshire Cougars - Dandy Town Hornets -:-
20:00PHC Zebras - Southampton -:-
20:00SBRC - Boulevard Blazers -:-
20:00X-Roads Warriors - Robin Hood -:-

BIELORÚSSIA: Vysshaya Liga

13:30Zhodino - Isloch Minsk -:-
16:00Dnyapro - Shakhtyor Soligorsk -:-
18:00Brest - Slutsk -:-

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

23:15Sport Boys - Blooming 2:3
01:30Royal Pari - Destroyers 1:1

BOLÍVIA: Nacional B

21:00Stormers - Wils. Cooperativas -:-

BÒSNIA I HERCEGOVINA: Premier League

17:00Siroki Brijeg - Sloboda -:-

BÒSNIA I HERCEGOVINA: FBiH

14:30TOSK Tesanj - GOSK Gabela -:-

BRASIL: Serie A

00:00Corinthians - Cruzeiro 1:2
21:00Atletico-MG - Santos -:-
21:00Internacional - Vasco -:-
21:00Sao Paulo - Avai -:-
23:00Flamengo RJ - Fluminense -:-
00:00Athletico-PR - Palmeiras -:-
00:00Chapecoense-SC - Goias -:-

BRASIL: Serie B

00:00Operario - Sao Bento 2:1
00:00Parana - Figueirense 0:1
21:00Brasil de Pelotas - Sport Recife -:-

BULGÀRIA: Parva Liga

16:45Lok. Plovdiv - CSKA Sofia -:-

BULGÀRIA: Vtora liga

14:00Septemvri Sofia - Lok. Sofia -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30Royal - AS Police -:-

CAMBODJA: C-League

10:30Asia Euro United - Visakha -:-
10:30Police Commissary - Boeung Ket -:-
10:30Soltilo Angkor - Kompong Cham -:-
13:00Svay Rieng - National Defense -:-

CAMERUN: Elite One

14:00APEJES Academy - Panthere -:-
15:00Young Sports - Stade Renard -:-
15:30UMS de Loum - Eding Sport -:-
16:00Canon Yaounde - Avion Academy -:-
16:00Cotonsport - Feutcheu -:-
16:00Fovu Baham - Tonnerre -:-
16:00Union Douala - Dragon de Yaounde -:-

CANADÀ: Canadian Premier League - Temporada de Tardor

00:30Pacific FC - Valour 2:0

CANADÀ: CSL - Play Offs

22:00Scarborough B. - Kingsman -:-
22:00Ukraine United - Waterloo -:-

CANADÀ: U Sports

00:15Saint Marys - UPEI 2:2
02:00Laurier - Algoma 2:0
04:15Trinity Western - Victoria -:-
19:00McGill - Laval -:-
19:00UQAM - Sherbrooke -:-
19:00UQTR - Concordia -:-
20:00MacEwan - Saskatchewan -:-
20:15Dalhousie - Mount Allison -:-
20:15Laurentian - RMC -:-
20:15StFX - Memorial -:-
20:15UNB - Moncton -:-
21:00McMaster - Brock -:-
21:00Ryerson - Nipissing -:-
21:00UNBC - Thompson Rivers -:-
21:15Waterloo - Guelph -:-
22:00Alberta - Lethbridge -:-
22:00UBC - UFV -:-
23:00UOIT - Toronto -:-

COLÒMBIA: Liga Aguila - Clausura

23:00Once Caldas - Huila 1:1
00:00America De Cali - Atl. Nacional 2:1
01:00Deportes Tolima - Cucuta 2:1
03:00Junior - Millonarios 1:0
22:15Aguilas - Dep. Cali -:-
00:00Santa Fe - U. Magdalena -:-

COREA DEL SUD: K League 1 - Grup Campionat

07:00Gangwon - Seoul -:-
09:00Jeonbuk - Pohang -:-
11:00Daegu - Ulsan Hyundai -:-

COREA DEL SUD: K League 2

06:00Busan - Ansan Greeners -:-
08:00Suwon City - Seoul E. -:-

COSTA RICA: Primera Division - Obertura

DescansHerediano - San Carlos 2:0
19:05Universitarios - Zeledon -:-
19:10Grecia - Cartagines -:-
23:05ADR Jicaral - Guadalupe -:-
23:05Santos DG - Alajuelense -:-
00:00Saprissa - Limon -:-

CROÀCIA: 1. HNL

15:00Zapresic - Osijek -:-
17:30Lok. Zagreb - Hajduk Split -:-

CROÀCIA: 2. HNL

15:00Bijelo Brdo - Sibenik -:-
15:00NK Dinamo Zagreb 2 - Kustosija -:-

DINAMARCA: Superliga

12:00Horsens - Hobro -:-
14:00Aarhus - Silkeborg -:-
14:00Sonderjyske - Nordsjaelland -:-
16:00FC Copenhagen - Esbjerg -:-
18:00Lyngby - Brondby -:-

DINAMARCA: 1st Division

13:45Naestved - Skive -:-
14:00Koge - Roskilde -:-
14:00Nykobing - Fredericia -:-

DINAMARCA: 2nd Division - Group 1

13:00Holbaek - Helsingor -:-

DINAMARCA: 2nd Division - Group 2

13:00Ringkobing - Dalum IF -:-
13:00Thisted FC - AB Copenhagen -:-

DINAMARCA: Elitedivisionen Women

13:00VSK Aarhus W - Brondby W -:-
14:30Fortuna Hjorring W - BSF W -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Obertura

01:00Santa Tecla - Sonsonate 3:1
02:30Chalatenango - Alianza FC 0:2
23:0011 Deportivo - Aguila -:-
23:00Jocoro - Municipal Limeno -:-
23:15FAS - Independiente F.C. -:-

EQUADOR: Liga Pro

00:30Macara - Dep. Cuenca 1:1
19:00America de Quito - Fuerza A. 3:0
21:15LDU Quito - Delfin -:-
00:00Barcelona SC - Emelec -:-

EQUADOR: Serie B

23:00Gualaceo - Atl. Porteno 2:1
23:00LDU Portoviejo - Santo Domingo 2:0
16:45Orense - Santa Rita -:-
17:00LDU Loja - Ind. Juniors -:-

ESCÒCIA: Premiership

13:15Hearts - Rangers -:-

ESCÒCIA: Scottish Cup

16:00Stirling University - Linlithgow Rose -:-

ESLOVÀQUIA: Fortuna liga

17:00Trencin - Senica -:-
18:00Dun. Streda - Z. Moravce -:-

ESLOVÀQUIA: Divison C West

10:30Nitra B - Povazska Bystrica -:-
14:00Crystal - Galanta -:-
14:00Gabcikovo - Trnava B -:-
14:00Malzenice - AFC Nove Mesto -:-
14:00Marcelova - Sala -:-
14:00Velke Ludince - FC Zlate Moravce B -:-

ESLOVÀQUIA: Divison C East

14:00Mladost Kalsa - Lipany -:-
14:00Šarišské Michalany - B. Nova Ves -:-
14:00Snina - Plavnica -:-

ESLOVÀQUIA: Divison C Central

10:30Jednota Banova - Lip. Stiavnica -:-
14:00Kalinovo - MSK Martin -:-
14:00L. Hradok - Zarnovica -:-
14:00Namestovo - Filakovo -:-

ESLOVÀQUIA: Divison C Bratislava

10:30Raca - Malacky -:-
15:00Bernolakovo - MSK Senec -:-
15:00Kalinkovo - D. Luzna -:-
15:00Rovinka - I. Bratislava -:-
15:00Rusovce - Pezinok -:-
15:00Tomasov - Slovan Most -:-

ESLOVÈNIA: Prva liga

14:30Tabor Sezana - Maribor -:-
16:30Aluminij - Bravo -:-

ESLOVÈNIA: 2. SNL

15:00Brda - Brezice -:-

ESLOVÈNIA: 1. SZNL Women

11:00Pomurje W - Koper W -:-
11:00Radomlje W - Cerklje W -:-
15:00Krim W - MB Tabor W -:-
15:00Primorje W - Olimpija W -:-

ESPANYA: LaLiga Santander

12:00Alaves - Celta Vigo -:-
14:00Real Sociedad - Betis -:-
16:00Espanyol - Villarreal -:-
18:30Ath Bilbao - Valladolid -:-
21:00Sevilla - Levante -:-

ESPANYA: LaLiga SmartBank

12:00Fuenlabrada - Albacete -:-
16:00Dep. La Coruna - Malaga -:-
18:00R. Oviedo - Girona -:-
18:00Tenerife - Racing Santander -:-
21:00Zaragoza - Mirandes -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 1

12:00Gijon B - R. Oviedo B -:-
12:00Internacional de Madrid - Peña Deportiva -:-
12:00Rayo Majadahonda - Melilla -:-
12:00San Sebastian Reyes - Celta Vigo B -:-
12:00UD Ibiza-Eivissa - Baleares -:-
13:00Las Palmas B - Las Rozas -:-
17:00Ferrol - Atl. Madrid B -:-
17:00Langreo - Marino de Luanco -:-
17:00Pontevedra - Getafe B -:-
18:00Coruxo FC - Real Madrid B -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 2

16:30Tudelano - Guijuelo -:-
17:00Calahorra - Barakaldo -:-
17:00Haro Deportivo - R. Sociedad B -:-
17:00Salamanca - Izarra -:-
18:00Leonesa - Leioa -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 3

12:00Ejea - Valencia B -:-
12:00Gimnastic - La Nucia -:-
12:00Prat - Castellon -:-
17:00Badalona - Olot -:-
17:00Orihuela - Andorra -:-
17:30Sabadell - Espanyol B -:-
19:00Hercules - Ebro -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 4

12:00UCAM Murcia - CD Badajoz -:-
12:00Villarrobledo - Sevilla FC B -:-
17:00Linense - Granada CF B -:-
17:30Sanluqueno - Villarrubia -:-
18:00Cartagena - Cordoba -:-
18:00CF Talavera - Cadiz CF B -:-
18:00Don Benito - Murcia -:-
18:00Marbella - Recreativo Huelva -:-
18:00Merida AD - Yeclano -:-
18:00San Fernando - Algeciras -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 1

12:00Dep. Fabril - Rapido de Bouzas -:-
17:00Alondras - Pontes -:-
17:00Compostela - Estradense -:-
17:00Ourense CF - Racing Club Villalbes -:-
17:00Somozas - Arosa SC -:-
17:30Arenteiro - Silva SD -:-
17:30Barco - UD Ourense -:-
17:30CD Choco - Arzua -:-
17:30Pontellas - Paiosaco -:-
18:00Bergantinos - Polvorin -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 2

12:00Condal - EI San Martin -:-
12:00Covadonga - Lenense -:-
16:30CD Colunga - Mosconia -:-
16:45Llanes - SD Navarro CF -:-
17:00Caudal Deportivo - Tuilla -:-
17:30L'Entregu - Basico Urraca -:-
17:30Llanera - Vallobin -:-
18:00Club Siero - Lealtad -:-
18:00Gijon Industrial - Union Club Ceares -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 3

12:00UC Cartes - Bezana -:-
12:45Racing Santander B - Guarnizo -:-
16:30Ribamontan al Mar - Siete Villas -:-
16:45Cayon - Barreda Balompie -:-
17:00CD Barquereno - Torina -:-
17:00Tropezon - Laredo -:-
17:30Textil Escudo - Torrelavega -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 4

11:10Santuxu - Tolosa FC -:-
11:30Basconia - Urduliz -:-
11:30Portugalete - Lagun Onak -:-
17:30Real Sociedad C - Sestao -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 5

12:00Castelldefels - Banyoles -:-
12:00Cerdanyola - Vilassar de Mar -:-
12:00Horta - CE Europa -:-
12:00Vilafranca - UE Figueres -:-
12:15UE Sants - Granollers -:-
17:00Peralada - San Cristobal CP -:-
17:00Pobla Mafumet - L Hospitalet -:-
17:00Reus Deportiu - Sant Andreu 0:3

ESPANYA: Tercera Division - Group 6

11:00Elche CF Ilicitano B - Olimpic Xativa -:-
11:30CF Intercity - Villarreal C -:-
11:30Recambios Colon - Eldense -:-
17:30Silla CF - Jove -:-
18:00Alcoyano - Acero -:-
18:00Alzira - Crevillente -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 7

09:15Moratalaz - Atletico Pinto -:-
11:00Leganes B - Villaverde San Andres -:-
11:30Alcobendas - Trival Valderas -:-
11:30Carabanchel - AD Torrejon -:-
11:30Parla - Alcorcon B -:-
11:30Union Adarve - El Alamo -:-
12:00CD Mostoles - Rayo Vallecano B -:-
12:00Pozuelo de Alarcon - Navalcarnero -:-
12:00Santa Ana - RSD Alcala -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 8

16:15Bupolsa - Real Avila -:-
16:30Atl. Tordesillas - G. Segoviana -:-
17:00Bembibre - Real Burgos CF -:-
17:00Cristo Atletico - Leonesa B -:-
17:00La Baneza - Becerril -:-
18:00Arandina - Burgos Promesas -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 9

12:00Almeria B - CD Torreperogil -:-
12:00Huetor Vega - El Palo -:-
12:00Loja - Mancha -:-
12:00Maracena - Alhaurin -:-
17:00Linares - El Ejido -:-
18:00Antequera - Atletico de Porcuna -:-
18:00Motril - Velez -:-
18:30Jaen - Malaga B -:-
18:30Torredonjimeno - CP Almeria -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 10

12:00Conil - Betis B -:-
12:00Coria C.F. - Xerez CD -:-
12:00Rota - San Roque -:-
12:00Sevilla FC C - Cordoba B -:-
17:30Antoniano - Los Barrios -:-
18:00Arcos CF - Ceuta -:-
18:00Ciudad de Lucena - Lebrijana -:-
18:00Ecija - Puente Genil 0:3
18:00Xerez D.F.C. - CD Utrera -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 11

12:30Santa Catalina Atletico - Formentera -:-
16:30Soller - Santanyi -:-
19:00Binissalem - Felanitx -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 12

13:00CD Marino - San Fernando -:-
13:00Gran Tarajal - Tacoronte -:-
13:00Lanzarote - Union Guimar -:-
13:00SD Tenisca - Atl. Paso -:-
13:00Tenerife B - Villa Santa Brigida -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 13

11:30Minerva - Cartagena B -:-
12:00Huercal-Overa - Cartagena FC -:-
17:00Lorca Deportiva - Real Murcia B -:-
17:30Deportiva Minera - UCAM Murcia B -:-
17:30Mazarron CF - UD Los Garres -:-
17:30Muleno - EDMF Churra -:-
17:30Plus Ultra - Mar Menor -:-
18:00Aguilas FC - Lorca FC -:-
18:00Pulpileno - EG El Palmar CF -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 14

12:00CD Calamonte - Villanovense -:-
12:00Fuente de Cantos - Arroyo -:-
12:00Montijo - Trujillo -:-
12:00UP Plasencia - Llerenense -:-
16:30Cacereno - Azuaga -:-
17:00Valdivia - Miajadas -:-
17:30CD Coria - Olivenza -:-
18:00Jerez CF - Aceuchal -:-
18:00Moralo - Extremadura UD B -:-
18:00RCP Valverdeno - Diocesano -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 15

16:30Murchante - CD Ardoi -:-
17:00CD Baztan - Pena Azagresa -:-
17:00Pena - Huarte -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 16

16:00River Ebro - CCD Alberite -:-
17:00Calasancio - Naxara -:-
17:00Casalarreina - Calahorra B -:-
17:00CDFC Calzada - Logrones Promesas -:-
17:00Pradejon - Oyonesa -:-
17:00SD Logrones - Villegas -:-
17:00Vianes - Alfaro -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 17

11:30Zaragoza B - Almudevar -:-
12:00Cuarte - Tamarite -:-
12:00Sarinena - Brea -:-
12:15Binefar - Utebo FC -:-
16:00Robres - San Juan Zaragoza -:-
16:30Borja - Fraga -:-
17:00Atletico Monzon - Belchite 97 -:-
17:00CF Illueca - Valdefierro -:-
17:00Tarazona - Villanueva CF -:-
17:00Teruel - Barbastro -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 18

12:00Socuellamos - Quintanar -:-
16:30Torrijos - Conquense -:-
17:00Albacete B - Toledo -:-
17:00La Roda - Madridejos -:-
17:00Pedroneras - Illescas -:-
17:00Villacanas - Almagro -:-
17:30Almansa - Atl. Ibanes -:-
18:00Ciudad Real - Azuqueca -:-
18:00Puertollano C.F. - La Solana -:-

ESPANYA: Primera Divisió Femenina

12:00Atl. Madrid W - Madrid C. W -:-
12:00CD Tacon W - Levante W -:-
12:00Sevilla FC W - Espanyol W -:-
13:00Rayo Vallecano W - Valencia W -:-
16:00Barcelona W - EDF Logrono W -:-

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: MLS - Play Offs

00:00Toronto FC - DC United 5:1prò.
45+'Real Salt Lake - Portland Timbers 1:0
21:00Philadelphia Union - New York Red Bulls -:-

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: USL Championship

01:00Charlotte Independ. - Ottawa Fury 3:1
01:00Hartford Athletic - Tampa Bay 2:1
01:00North Carolina - Saint Louis FC 1:0
01:30Loudoun - New York Red Bulls 2 7:3
02:00Memphis - Louisville City 1:2
02:00Nashville SC - Atlanta United 2 3:0
02:30San Antonio - Colorado Springs 2:2
59'New Mexico - Las Vegas Lights 1:0
DescansLA Galaxy 2 - El Paso 1:0
DescansOrange County SC - Fresno 1:0
DescansTacoma Defiance - Austin Bold 1:0
23:30Birmingham - Pittsburgh -:-

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: USL League One - Play Offs

01:00North Texas - Greenville 1:0

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: NWSL Women - Play Offs

19:30North Carolina Courage W - Seattle Reign W -:-
21:30Chicago W - Portland Thorns W -:-

ESTÒNIA: Meistriliiga

12:00Tammeka - Tulevik -:-
14:00Kalju - Flora -:-

ESTÒNIA: Esiliiga

12:00JK Jarve - Levadia U21 -:-

EUROPA: Eurocopa Sub-17 - Classificació - Primera fase

13:00Austria U17 - Bulgaria U17 -:-
17:30Norway U17 - Malta U17 -:-

EUROPA: Eurocopa Sub-17 Femenina - Classificació - Primera fase

12:00Czech Republic U17 W - Georgia U17 W -:-
12:00Finland U17 W - Estonia U17 W -:-
13:30Montenegro U17 W - Northern Ireland U17 W -:-
13:30Scotland U17 W - Italy U17 W -:-
14:00Norway U17 W - Azerbaijan U17 W -:-
17:00Slovakia U17 W - Austria U17 W -:-
17:00Ukraine U17 W - Serbia U17 W -:-
18:30Slovenia U17 W - Faroe Islands U17 W -:-

FINLÀNDIA: Ykkonen

13:00Ekenas - AC Oulu -:-
13:00Haka - MyPa -:-
13:00Jaro - AC Kajaani -:-
13:00TPS - MuSa -:-
13:00TPV - KTP -:-

FINLÀNDIA: Liiga Women - Grup Campionat

13:00HJK W - Honka W -:-
13:00KuPS W - Jypk W -:-
13:00TiPS W - Aland Utd W -:-

FRANÇA: Ligue 1

15:00Bordeaux - St Etienne -:-
17:00Monaco - Rennes -:-
21:00Marseille - Strasbourg -:-

FRANÇA: Division 1 Women

14:45Dijon W - Lyon W -:-

GEÒRGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

13:00Chikhura - Rustavi -:-
15:00WIT Georgia - Bolnisi -:-
17:00Dila Gori - Dinamo Batumi -:-

GIBRALTAR: National League

16:00St Josephs - Glacis United -:-
18:15Manchester 62 - Europa FC -:-

GRÈCIA: Super League

15:45Panionios - Asteras Tripolis -:-
16:00Xanthi FC - Aris -:-
17:00PAOK - Lamia -:-
18:30AEK Athens FC - Volos -:-
19:00Atromitos - Panathinaikos -:-

GRÈCIA: Super League 2

18:00AjornatApollon Larissa - Panachaiki -:-
18:00AjornatApollon Pontou - Platanias FC -:-
18:00AjornatErgotelis - Kerkyra -:-
18:00AjornatKaraiskakis - Levadiakos -:-
18:00AjornatPAE Chania - Giannina -:-
18:00AjornatSmyrnis - Dramas -:-

GRÈCIA: Football League

14:00Ialisos - Niki Volos -:-
15:00Aspropyrgos Enosis - PAE Egaleo -:-
15:00Ierapetra - Diagoras -:-
15:00Kavala - Veria -:-
15:00PO Triglia - AO Trikala -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Group 1

15:00Aetos Orfani - Doxa Kamila -:-
15:00Chrisoupolis - Antheias-Aristinou -:-
15:00Doxa Theologos - Keravnos Pernis -:-
15:00F.C. Pandramaikos - Iraklis Zigou -:-
15:00Panserraikos - Aris Avato -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Group 2

15:00Almopos - Edessaikos -:-
15:00AS Giannitsa - Thyella Sarakinoi -:-
15:00Anul·latFlorina - Aris Palaiochori -:-
15:00Makedonikos - M. Alexandros Trikala -:-
15:00Niki Agkathia - Astrapi Mes. -:-
15:00Poseidonas Michanionas - A. Asteras -:-
15:00Thermaikos FC - Seirina -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Group 3

15:00GS Almyros - Potamia -:-
15:00Meteora - Atromitos Palamas -:-
15:00Oikonomos - Karitsa -:-
15:00Pierikos - Dia. Stefanovik -:-
15:00Sellana - Dias Diou -:-
15:00Thiseas Agria - Digenis Neochori -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Group 4

12:00Asteras Itea - Thinaliakos -:-
13:00Mesolongi AE - Lefkimmi -:-
15:00Anagennisi Arta - Apollo Efpaliou -:-
15:00Nafpaktiakos - Anatoli -:-
15:00Preveza - Karagiannion -:-
15:00Souli Paramythia - Makedonikos Foufas -:-
15:00Tilikratis L. - Acheron Kanalaki -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Group 5

11:00Panthiraikos - Fostiras -:-
11:30Kallithea - Ano Meras -:-
15:00Agioi Anargyroi - AO Akratitos -:-
15:00Agios Ierotheos - Thyella Kamari -:-
15:00AO Ilisiakos - Moschato -:-
15:00Ermis Korydallos - Kifisias -:-
15:00Keratsini - Ethnikos Piraeus -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Group 6

13:30AEK Tripolis - Rodos -:-
14:00Marko - Aiolikos -:-
15:00Acharnaikos - Nea Artaki -:-
15:00Aittitos Spata - Panarkadikos -:-
15:00Ipato - Korinthos 2006 -:-
15:00Palliniakos - Kitheron Kapareliou -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Group 7

15:00AO Paniliakos - Diagoras Vrachneikon -:-
15:00Ermionidas-Ermis - Zacharo -:-
15:00Panargiakos - Diavolitsi -:-
15:00Pangytheatikos - PAO Varda -:-
15:00PS Sparti - Nafplio -:-
15:00Thyella Patras - AO Tsilivi -:-
15:00Zakynthos - Asteras Vlachioti -:-

GRÈCIA: Gamma Ethniki - Group 8

15:00Aeek Inka - Giouchtas -:-
15:00Agios Nikolaos - Panakrotiriakos -:-
15:00Atsalenios - Rethymniakos -:-
15:00Irodotos - Poros -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Obertura

DescansXelaju - Malacateco 0:0
19:00Comunicaciones - Municipal -:-
19:30Antigua - Iztapa -:-
20:00Santa Lucia - Coban Imperial -:-
22:30Guastatoya - Deportivo Mixco -:-

HAITÍ: Championnat National - Sèrie de Clausura

22:00AjornatAmerica des Cayes - Baltimore -:-
22:00AjornatCavaly - Capoise -:-
22:00AjornatDon Bosco - Mirebalais -:-
22:00AjornatFica - Triomphe Liancourt -:-
22:00AjornatRacing des Gonaives - Violette -:-
22:00AjornatRacing Haitien - Arcahaie -:-
22:00AjornatTempete - Ouanaminthe -:-

HONDURES: Liga Nacional - Obertura

87'CD Honduras - Real Sociedad 0:1
00:00Olimpia - UPNFM -:-
00:00Platense - Real de Minas -:-

HONG KONG: Premier League

08:30Happy Valley - Pegasus -:-
08:30Lee Man Warriors - Hong Kong Rangers -:-
11:30Eastern AA - Southern District -:-

HONGRIA: Merkantil Bank Liga

14:30Dorogi - Budaorsi SC -:-
14:30Kazincbarcikai - Gyirmot -:-
14:30Anul·latNyiregyhaza - Balmazujvaros Sport -:-
14:30Soroksar - Csakvari -:-
17:00Ajka - Szeged -:-
17:00Bekescsaba 1912 - Szolnoki MAV -:-
17:00Duna Aszfalt - Siofok -:-
17:00Gyor - Vac -:-
17:00Vasas - Haladas -:-
18:00MTK Budapest - Budafoki -:-

HONGRIA: NB III - East

14:00Cegledi - Balassagyarmat -:-
14:00DVTK II - Putnok -:-
14:00Eger SE - Debreceni EAC -:-
14:00ESMTK Budapest - Senyo Carnifex -:-
14:00Fuzesgyarmati SK - Ozdi -:-
14:00Gyongyosi - Tallya -:-
14:00Hatvan - Debrecen II -:-
14:00Jaszberenyi - Tiszaujvaros -:-

HONGRIA: NB III - Centre

14:00Dunaharaszti MTK - Pecsi MFC -:-
14:00FC Dabas - Szabadkikoto -:-
14:00Ivancsa - Taksony -:-
14:00Kelen - Kecskemeti TE -:-
14:00Kozarmisleny SE - Dabas-Gyon -:-
14:00Szekszardi - Rakosmenti KSK -:-
14:00Szentlorinc - Monori -:-
17:00Dunaujvaros PASE - Honved II -:-

HONGRIA: NB III - West

11:00MOL Fehervar II - Puskas Academy II -:-
14:00Balatonlelle - BKV Elore -:-
14:00Erdi - Nagykanizsa -:-
14:00Heviz - Lipoti -:-
14:00Papai Perutz - Bicskei -:-
14:00Sarvari - III. Keruleti TVE -:-
14:00Veszprem - Mosonmagyarovari TE -:-
16:30Menfocsanak - Komaromi VSE -:-

HONGRIA: NB I Women

14:00MTK Hungaria W - Haladas W -:-
14:30Astra Hungary W - Gyor W -:-

ILLA DE LA REUNIÓ: Regionale 1

13:30Excelsior - Tamponnaise -:-
13:30Jeanne d'Arc - St. Louis -:-
13:30Saint-Denis - SDEFA -:-
13:30Sainte-Marienne - Capricorne -:-
13:30Saint-Louisienne - Saint-Pauloise -:-
13:30Saint-Pierroise - Marsouins -:-
13:30Trois Bassins - Sainte-Suzanne -:-

ILLES FÈROE: Premier League

16:00HB Torshavn - TB Tvoroyri -:-
16:00IF Fuglafjordur - Skala Itrottarfelag -:-
16:00Klaksvik - NSI Runavik -:-
16:00Streymur - AB Argir -:-
16:00Vikingur - B36 Torshavn -:-

ÍNDIA: ISL

16:00Kerala Blasters - ATK -:-

INDONÈSIA: Liga 1

11:00Semen Padang - Madura United -:-
13:30Persipura Jayapura - Arema FC -:-
13:30PSM Makassar - Persija Jakarta -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

14:30Machine Sazi - Foolad -:-
16:30Pars Janoobi Jam - Sanat Naft -:-
16:30Persepolis - Paykan -:-

ITÀLIA: Serie A

12:30Sassuolo - Inter -:-
15:00Cagliari - Spal -:-
15:00Sampdoria - AS Roma -:-
15:00Udinese - Torino -:-
18:00Parma - Genoa -:-
20:45AC Milan - Lecce -:-

ITÀLIA: Serie B

15:00Chievo - Ascoli -:-
15:00Pisa - Crotone -:-
21:00Empoli - Cremonese -:-

ITÀLIA: Serie C - Group A

15:00Como - Pontedera -:-
15:00Gozzano - Olbia -:-
15:00Novara - Carrarese -:-
15:00Pergolettese - Siena -:-
15:00Pistoiese - Giana Erminio -:-
17:30AlbinoLeffe - Lecco -:-
17:30Juventus U23 - Renate -:-

ITÀLIA: Serie C - Group B

15:00Imolese - FeralpiSalo -:-
15:00Rimini - Cesena -:-
15:00Triestina - Padova -:-
17:30Carpi - Fano -:-
17:30L.R. Vicenza - Reggio Audace -:-
17:30Vis Pesaro - Piacenza -:-

ITÀLIA: Serie C - Group C

15:00Avellino - Bari -:-
15:00Bisceglie - Ternana -:-
15:00Monopoli - Reggina -:-
15:00Sicula Leonzio - Rieti -:-
15:00Vibonese - Catania -:-
17:30Catanzaro - Potenza -:-
17:30Cavese - Casertana -:-
17:30Teramo - Paganese -:-

ITÀLIA: Serie D - Group A

15:00Fossano - Lavagnese -:-
15:00Ligorna - Lucchese -:-
15:00Prato - Vado -:-
15:00Savona - Bra -:-
15:00Seravezza Pozzi - Fezzanese -:-
15:00Verbania - Caronnese -:-
15:30Casale - Real Forte Querceta -:-
15:30Chieri - Ghivizzano Borgo -:-
15:30Sanremese - Borgosesia -:-

ITÀLIA: Serie D - Group B

15:00Arconatese - Virtus Bergamo -:-
15:00Caravaggio - NibionnOggiono -:-
15:00Pontisola - Milano City -:-
15:00Pro Sesto - Levico Terme -:-
15:00Scanzorosciate - Inveruno -:-
15:00Seregno - Castellanzese -:-
15:00Sondrio - Folgore Caratese -:-
15:00USD Dro - Tritium -:-
15:00Villa Alme - Legnano -:-

ITÀLIA: Serie D - Group C

15:00Adriese - Union Clodiense -:-
15:00Belluno - Vigasio -:-
15:00Caldiero Terme - Tamai -:-
15:00Campodarsego - Luparense -:-
15:00Cartigliano - Ambrosiana -:-
15:00Chions - San Luigi -:-
15:00Legnago Salus - Cjarlins Muzane -:-
15:00Mestre - Este -:-
15:00Montebelluna - Feltre -:-
15:00Villafranca - Delta Rovigo -:-

ITÀLIA: Serie D - Group D

15:00Calvina - Correggese -:-
15:00Ciliverghe Mazzano - Alfonsine -:-
15:00Fanfulla - Mantova -:-
15:00Forli - Crema -:-
15:00Franciacorta - Breno -:-
15:00Lentigione - Fiorenzuola -:-
15:00Sammaurese - Savignanese -:-
15:00Vigor Carpaneto - SCD Progresso -:-

ITÀLIA: Serie D - Group E

15:00Aglianese Calcio - Scandicci -:-
15:00Foligno - Albalonga -:-
15:00Grassina - Follonica Gavorrano -:-
15:00Grosseto - Sangiovannese -:-
15:00Montevarchi Calcio - Monterosi FC -:-
15:00Pomezia - Cannara -:-
15:00Ponsacco - Tuttocuoio -:-
15:00San Donato - Flaminia -:-

ITÀLIA: Serie D - Group F

15:00Avezzano - Vastese -:-
15:00Calcio Chieti - Recanatese -:-
15:00Campobasso - Montegiorgio -:-
15:00Fiuggi - Giulianova -:-
15:00Jesina - Matelica -:-
15:00Sangiustese - Cattolica -:-
15:00S. N. Notaresco - Porto Sant'Elpidio -:-
15:00US Tolentino - ASD Pineto Calcio -:-
15:00Vastogirardi - Agnonese -:-

ITÀLIA: Serie D - Group G

14:00Turris - Muravera -:-
15:00Aprilia - Budoni -:-
15:00Arzachena - Tor Sapienza -:-
15:00Ladispoli - Latte Dolce -:-
15:00Latina - Portici 1906 -:-
15:00Nuova Florida - Cassino -:-
15:00Torres - Citta di Anagni -:-
15:00Trastevere Calcio - Lanusei Calcio -:-
15:00Vis Artena - Ostia Mare -:-

ITÀLIA: Serie D - Group H

15:00A.C.D. Nardo - Brindisi -:-
15:00Altamura - Nocerina -:-
15:00Andria - Val D'agri -:-
15:00Foggia - Casarano -:-
15:00Francavilla - Agropoli -:-
15:00Gladiator - Citta di Fasano -:-
15:00Sorrento - Audace Cerignola -:-
15:30Gelbison Cilento - Gravina -:-

ITÀLIA: Serie D - Group I

14:30SS Nola 1925 - Biancavilla -:-
15:00ACR Messina - Roccella -:-
15:00AS Acireale - Marina di Ragusa -:-
15:00Calcio Giugliano - Cittanovese -:-
15:00Castrovillari - San Tommaso -:-
15:00Palermo - Licata -:-
15:00Savoia - FC Messina -:-
15:00Troina - Marsala -:-
15:00US Palmese - Corigliano -:-

ITÀLIA: Primavera 1

10:00Torino U19 - Cagliari U19 -:-
17:00Fiorentina U19 - Chievo U19 -:-

ITÀLIA: Primavera 2

15:00Cosenza U19 - Juve Stabia U19 -:-

ITÀLIA: Serie A Women

12:30Inter W - Juventus W -:-

JAMAICA: Premier League

22:30Humble Lions - Harbour View -:-
22:30Molynes - Cavalier -:-
22:30Tivoli - Dunbeholden -:-
22:30UWI - Vere United -:-
23:00Mount Pleasant - Waterhouse -:-

JAPÓ: J2 League

06:00Kagoshima Utd - Renofa Yamaguchi -:-
07:00Gifu - Ehime -:-
07:00Kanazawa - Montedio Yamagata -:-
07:00Mito - Machida -:-
07:00Tochigi - Ryukyu -:-
08:00Chiba - Kashiwa -:-
09:00Okayama - V-Varen Nagasaki -:-

JAPÓ: Nadeshiko League Women

06:00Albirex Niigata W - Urawa W -:-
06:00Vegalta Sendai W - Nittaidai W -:-
08:00Beleza W - Inac Kobe Leonesa W -:-

KAZAKHSTAN: Premier League

10:00Tobol - Ordabasy -:-
12:00Taraz - Shakhtar Karagandy -:-
13:00Aktobe - Okzhetpes -:-
16:00FC Astana - K. Almaty -:-

KAZAKHSTAN: First Division

10:00FK Kyran - Kaspij Aktau -:-
11:00Aktobe Zhas - Akademiya Ontustik -:-
11:00Ekibastuz - Maqtaaral -:-
12:00Kyzylzhar - Altay -:-
12:00Shakhtar Bulat - Zhetysu 2 -:-
13:00FK Akzhayik - Baykonur Kyzylorda -:-

KENYA: Premier League

15:00Kariobangi Sharks - Gor Mahia -:-

KIRGUIZISTAN: Premier Liga

10:30Dordoi Bishkek - Alga -:-
10:30Kara Balta - Kant -:-

KOSOVO: Superliga

14:00Drita - KF Ballkani -:-
14:00Ferizaj - Prishtina -:-

KUWAIT: Premier League

18:00Al Salmiya - Kazma SC -:-

LETÒNIA: Optibet Virsliga

13:00Spartaks - Metta/LU -:-
16:00FK Liepaja - Valmiera -:-

LÍBAN: Premier League

14:30AjornatAl Ahed - Al Ghazieh -:-
14:30AjornatTripoli - Al Ansar -:-
15:00AjornatShabab El Bourj SC - Nejmeh SC -:-

LITUÀNIA: A Lyga

18:00Zalgiris - Suduva -:-

LITUÀNIA: I Lyga

13:00FC Pakruojis - Dziugas Telsiai -:-
13:00Jonava - Riteriai 2 -:-
14:00FK Atmosfera - Vilniaus Vytis -:-
14:00Siauliai FA - BFA Vilnius -:-
15:00Hegelmann Litauen - Zalgiris 2 -:-
17:00Nevezis Kedainiai - Dainava Alytus -:-

LUXEMBURG: National Division

15:30Rodange - Victoria Rosport -:-
16:00Ettelbruck - Union Titus Petange -:-
16:00Fola - Dudelange -:-
16:00Mondorf - Racing Luxembourg -:-
16:00Muhlenbach - Hostert -:-
16:00UNA Strassen - Jeunesse Esch -:-

MACEDÒNIA DEL NORD: 2. MFL

14:30Drita - Ohrid -:-
14:30FK Skopje - KF Gostivar -:-
14:30Kadino Skopje - Vellazerimi -:-
14:30Kit Go Pehchevo - Pobeda -:-
14:30Labunishta - Pelister -:-
14:30Osogovo - Sasa -:-
14:30Pitu Guli - Plackovica -:-
14:30Tikves - Belasica -:-
14:30Vardari Forino - FK Korab -:-
18:00Bregalnica Stip - Kozuv Gevgelija -:-

MALAWI: Super League

14:30Chitipa United - Mighty Tigers -:-
14:30AjornatDwangwa United - TN Stars -:-
14:30Mzuni - Blue Eagles -:-
14:30Ntopwa - Civil -:-
14:30Silver - TN Stars -:-

MALDIVES: Dhivehi Premier League - Segona fase

12:50United Victory - Victory -:-
18:00Club Eagles - Da Grande -:-

MALTA: Premier League

15:00Gudja - Valletta -:-
17:15Tarxien - Balzan -:-

MALTA: Division 1

15:00Lija Athletic - Fgura -:-
17:15Vittoriosa - St. George's FC -:-

MARROC: Botola Pro

16:00FAR Rabat - Rapide Oued Zem -:-
18:00Khemis Zemamra - Olympique de Safi -:-
20:00Olympique Khouribga - FUS Rabat -:-

MARROC: Botola 2

16:00Chabab Atlas Khenifra - Chabab Benguerir -:-
16:00Chabab Mohammedia - Wydad Fes -:-
16:00Dcheira - Ittihad Khemisset -:-
16:00Kawkab Marrakech - Salmi -:-
16:00Maghreb Fez - RAC Casablanca -:-
16:00Sidi Kacem - KAC Kenitra -:-
16:00TAS Casablanca - Sale -:-
16:00Widad Temara - Hoceima -:-

MÈXIC: Liga MX - Obertura

00:00Cruz Azul - Monarcas 2:3
02:00Pachuca - Juarez 0:1
DescansNecaxa - Club America 0:0
19:00U.N.A.M.- Pumas - Club Leon -:-
00:00Atl. San Luis - Queretaro -:-

MÈXIC: Ascenso MX - Obertura

02:00Correcaminos - Alebrijes Oaxaca 2:3
02:00Zacatepec - Cimarrones de Sonora 0:0
19:00Celaya - Loros -:-

MÈXIC: Liga Premier Serie A

23:00Pioneros - Cruz Azul Hidalgo -:-
23:00U.N.A.M.- Pumas 2 - Inter Playa Del Carmen 1:1
00:00Atl. Bahia - UA Zacatecas 1:0
00:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Irapuato -:-
00:00Reboceros de La Piedad - Canamy 2:1
00:00Yalmakan - Cafessa 1:4
02:00Canoneros Marina - Tlaxcala 0:1
02:00Mineros de Fresnillo - UA Chihuahua 0:1
02:00Tepatitlan de Morelos - Cimarrones de Sonora 2 1:0
19:00Atl. San Luis 2 - Albinegros Orizaba -:-

MÈXIC: Liga Premier Serie B

23:00Chapulineros - Dorados de Sinaloa 2 -:-
23:00Uruapan - San Francisco -:-
00:00Tlayacapan - Calor De San Pedro -:-
23:00Cuautla - Chimalhuacan -:-

MÈXIC: Liga MX Women - Obertura

23:00Monarcas Morelia W - Queretaro W 2:0

MOÇAMBIC: Mocambola

15:00Baia de Pemba - LD Maputo -:-
15:00Chibuto - Ferroviario Beira -:-
15:00Ferroviario Nampula - Ferroviario Nacala -:-
15:00Maxaquene - Textafrica Chimoio -:-
15:00Nacala - Ferroviario Maputo -:-
15:00Textil do Pungue - Incomati Xinavane -:-
15:00UD Songo - Desportivo Maputo -:-

MÓN: Amistós entre clubs

15:00Mohun Bagan (Ind) - Young Elephant FC (Lao) -:-

MONTENEGRO: Druga Liga

13:30Arsenal Tivat - Otrant -:-
13:30Decic - Drezga -:-
13:30Jedinstvo - Bokelj -:-
13:30Jezero - Ibar -:-
13:30Mornar Bar - Lovcen -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Obertura

23:30Juventus Managua - Jalapa 1:0
00:00Diriangen - Managua FC 2:2
23:00Chinandega - Ferretti -:-
23:00Ocotal - Real Madriz -:-

NORUEGA: Eliteserien

18:00Molde - Haugesund -:-
18:00Ranheim - Odd -:-
18:00Stromsgodset - Lillestrom -:-
18:00Viking - Tromso -:-
20:00Sarpsborg 08 - Brann -:-

NORUEGA: OBOS-ligaen

15:00Nest-Sotra - Sandnes -:-
15:00Strommen - Raufoss -:-
18:00Sandefjord - Notodden -:-
18:00Skeid - Ull/Kisa -:-
18:00Sogndal - Jerv -:-
18:00Start - KFUM Oslo -:-
18:00Tromsdalen - Aalesund -:-

NORUEGA: Toppserien Women

14:00Arna-Bjornar W - Trondheims-Orn W -:-
15:00Kolbotn W - LSK Kvinner W -:-

NOVA ZELANDA: National League Women

02:00Central Football W - Auckland W -:-

PAÏSOS BAIXOS: Eredivisie

12:15Zwolle - Den Haag -:-
14:30FC Emmen - Sittard -:-
14:30Groningen - Sparta Rotterdam -:-
16:45Feyenoord - Heracles -:-

PANAMÀ: LPF - Obertura

23:00Miguelito - Chiriqui 2:0
01:00Tauro - Plaza Amador 1:0
23:00Arabe Unido - Deportivo Universitario -:-

PARAGUAI: Primera Division - Clausura

23:10Libertad Asuncion - Sol de America 1:0
01:15River Plate - Olimpia Asuncion 0:1
22:45Cerro Porteno - San Lorenzo -:-
00:45Sp. Luqueno - Guarani -:-

PARAGUAI: Division Intermedia

14:00Resistencia - Guairena FC -:-
22:003 de Febrero - Fernando de la Mora -:-
22:00Deportivo Caaguazu - Fulgencio Yegros -:-
22:00General Caballero JLM - Rubio Nu -:-
22:00RI 3 Corrales - 2 de Mayo -:-
22:00Sportivo Iteno - Sportivo Trinidense -:-

PERÚ: Liga 1 - Clausura

00:45AD Cantolao - Garcilaso 1:2
03:00Sport Boys - U. San Martin 0:0
18:15Sporting Cristal - Molinos El Pirata -:-
20:30Dep. Municipal - Cajamarca -:-
23:00Cesar Vallejo - U. de Deportes -:-

PERÚ: Liga 2

20:00Grau - Huaral -:-
20:00Juan Aurich - Los Caimanes -:-
20:00Santos FC - Alianza Atl. -:-
22:30Sport Loreto - Cienciano -:-

POLÒNIA: Ekstraklasa

15:00Arka Gdynia - Lechia Gdansk -:-
17:30Gornik Z. - LKS Lodz -:-

POLÒNIA: Division 2

12:00Lech Poznan 2 - Pruszkow -:-
13:05Pogon Siedlce - Leczna -:-

POLÒNIA: III Liga - Group I

11:15Pelikan - Polonia Warszawa -:-
16:00W. Mazowieckie - Huragan Morag -:-

POLÒNIA: III Liga - Group III

13:00Slask Wroclaw 2 - Kluczbork -:-
15:00Gornik Z. 2 - Sleza Wroclaw -:-

POLÒNIA: III Liga - Group IV

15:00Orleta Radzyn - Siarka Tarnobrzeg -:-
15:00Stal Krasnik - Hutnik Krakow -:-

POLÒNIA: Central Youth League

11:00Cracovia U18 - Wisla U18 -:-
12:00Gornik Z. U18 - Lechia Gdansk U18 -:-
13:00Escola Warszawa U18 - Gwarek Zabrze U18 -:-

PORTUGAL: Taça de Portugal

15:00Aguias do Moradal - Setubal -:-
16:00AD Oliveirense - Santa Clara -:-
16:00Arouca - Merelinense -:-
16:00Casa Pia - Vizela -:-
16:00Loures - SB Castelo Branco -:-
16:00Lusitania FC - Famalicao -:-
16:00Mafra - AD Fafe -:-
16:00Marinhense - Fatima -:-
16:00Montijo - Anadia -:-
16:00Pedras Salgadas - Agueda -:-
16:00Varzim - Estoril -:-
16:00Vitoria Sernache - Sertanense -:-
17:00Chaves - Boavista -:-
17:30Valadares Gaia - Canelas 2010 -:-
18:00Beira Mar - Maritimo -:-
20:45Leixoes - SC Praiense -:-

PORTUGAL: Liga BPI Women

15:00Valadares Gaia W - Estoril Praia W -:-
16:00A-dos-Francos W - Cadima W -:-
16:00Braga W - CF Benfica W -:-
16:00Ouriense W - Albergaria/Durit W -:-
16:00Ovarense W - Maritimo W -:-

QATAR: QSL

16:25Umm-Salal - Al-Duhail -:-
18:35Al Arabi - Al-Gharafa -:-
18:35AjornatAl Khor - Al-Sadd -:-

REPÚBLICA DEMOCRÀTICA DEL CONGO: Ligue 1

16:30Maniema - AC Rangers -:-
16:30Mazembe - Don Bosco -:-

REPÚBLICA DE MOLDÀVIA: Divizia Nationala

12:00Codru Lozova - Speranta Nisporeni -:-
13:00Sfintul - Petrocub -:-

REPÚBLICA DOMINICANA: LDF - Clausura - Play Offs

22:00San Cristobal - Vega Real -:-

REPÚBLICA POPULAR DE LA XINA: Super League

09:30Tianjin Teda - Beijing Renhe -:-
13:35Henan Jianye - Chongqing Lifan -:-
13:35Jiangsu Suning - Hebei -:-
13:35Shanghai Shenhua - Dalian Yifang F.C. -:-

REPÚBLICA POPULAR DE LA XINA: Jia League

13:30Shaanxi Changan - Changchun Yatai -:-

REPÚBLICA TXECA: 1. Liga

15:30Bohemians 1905 - Opava -:-
15:30Karvina - Slovacko -:-
15:30Plzen - Ostrava -:-
18:00Teplice - Sparta Prague -:-

REPÚBLICA TXECA: Division 2

15:30Vlasim - Hradec Kralove -:-

REPÚBLICA TXECA: CFL - Group A

10:15Sparta Prague B - Pisek -:-
10:30Karlovy Vary - Domazlice -:-
15:30Hostoun - Kraluv Dvur -:-
15:30Mas Taborsko - Rakovnik -:-

REPÚBLICA TXECA: CFL - Group B

10:15Bohemians 1905 B - Prepere -:-
10:15Chlumec nad Cidlinou - Zbuzany -:-
10:15Liberec B - Pardubice B -:-
10:30Teplice B - Zapy -:-
11:00Mlada Boleslav B - Dukla Prague B -:-

REPÚBLICA TXECA: MSFL

10:15Otrokovice - Kromeriz -:-
10:15Sigma Olomouc B - Velke Mezirici -:-
10:15Slovacko B - Blansko -:-

REPÚBLICA TXECA: Division A

15:30Sedlcany - Klatovy -:-

REPÚBLICA TXECA: Division B

10:15Meteor Prague - MFK Dobris -:-
15:30Louny - Ceska Lipa -:-

REPÚBLICA TXECA: Division C

15:30Nymburk - Velke Hamry -:-
15:30Poricany - Benatky -:-

REPÚBLICA TXECA: Division D

10:15Jihlava B - Velka Bites -:-
14:30Slavoj Polna - Humpolec -:-
14:30Zdar na Sazavou - Start Brno -:-
14:30Zdirec n. D. - Lanzhot -:-

REPÚBLICA TXECA: Division E

14:30Kozlovice - HFK Olomouc -:-
14:30Strani - Hodonin -:-
14:30Vsechovice - Slavicin -:-

REPÚBLICA TXECA: Division F

10:15Karvina B - Havirov -:-
10:15Opava B - Frydlant n. O. -:-
10:15Valasske Mezirici - Detmarovice -:-
14:00Trinec B - Rymarov -:-
14:30Frenstat p. R. - Bruntal -:-
14:30Polanka - Bohumin -:-

REPÚBLICA TXECA: Prazsky prebor

14:30Zizkov B - Motorlet Prague B -:-

REPÚBLICA TXECA: Stredocesky KP

15:30Lysa n. L. - Kosor -:-
15:30SK Lhota - Nespeky -:-

REPÚBLICA TXECA: Jihocesky KP

10:30Trebon - Drazice -:-
15:00Laziste - Cimelice -:-

REPÚBLICA TXECA: Plzensky KP

10:30Plzen-Cernice - Start Tlumacov -:-
15:30Stankov - Rapid Plzen -:-

REPÚBLICA TXECA: Ustecky KP

15:30Modra/Hrobce - Brna -:-

REPÚBLICA TXECA: Liberecky KP

15:30Mseno - Frydlant -:-
15:30Turnov - Hradek nad Nisou -:-

REPÚBLICA TXECA: Kralovehradecky KP

15:30Cernilov - Vrchlabi -:-
15:30Horice - Cerveny Kostelec -:-
15:30Rychnov n. Kneznou - Chlumec nad Cidlinou B -:-
15:30Trebes - Olympia HK - Kratonohy -:-

REPÚBLICA TXECA: Pardubicky KP

13:00Luze - Hermanuv Mestec -:-
15:00Moravany - Rohovladova Bela -:-
15:00SK Pardubicky - Holice -:-
15:00Svitavy - Horni Redice -:-

REPÚBLICA TXECA: Vysocina KP

10:30Sapeli Polna - Sebkovice -:-
14:30Ledec nad Sazavou - Bedrichov -:-
14:30Nova Ves - HFK Trebic -:-
14:30Pribyslav - Okrisky -:-

REPÚBLICA TXECA: Olomoucky KP

10:00Cernovir - Dolany -:-
10:00Sokol Opatovice - Sternberk -:-
14:30Velke Losiny - Lutin -:-
14:30Zabreh - Medlov -:-

REPÚBLICA TXECA: Zlinsky KP

14:30Napajedla - Nevsova -:-
14:30Nedasov - Luhacovice -:-

REPÚBLICA TXECA: Moravskoslezsky KP

14:00Bilovec - Koberice -:-
14:00Moravan Oldrisov - Celadna -:-
14:00Pusta Polom - Fulnek -:-

REPÚBLICA TXECA: First League Women

10:30Dukla Prague W - Liberec W -:-
14:30FK Pardubice W - Sparta Prague W -:-

ROMANIA: Liga 1

14:30Academica Clinceni - Viitorul Constanta -:-
16:45Sepsi Sf. Gheorghe - Astra -:-
19:30Chindia Targoviste - FCSB -:-

ROMANIA: Liga 2

10:00Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bucuresti -:-
10:00UTA Arad - Politehnica Timisoara -:-
10:30U. Cluj - Mioveni -:-

ROMANIA: Superliga Women

10:00Fairplay Bucuresti W - Fortuna Becicherecu Mic W -:-
10:00Luceafarul Filiasi W - SN Constanta W -:-
10:00Piros Security W - Heniu Prundu Bargaului W -:-
10:00Universitatea Alexandria W - Ol. Cluj W -:-
10:00Universitatea Galati W - Baia Mare W -:-
14:00CSS Targoviste W - Vasas Odorhei W -:-

RUANDA: National Football league

15:00Gasogi United - Police -:-
15:00Gicumbi - Mukura Victory Sports -:-
15:00Heroes Fc - Muhanga -:-
15:00Musanze - Kiyovu -:-
15:00Sunrise - Espoir -:-

RÚSSIA: Premier League

10:30Orenburg - FK Krylya Sovetov Samara -:-
13:00Ufa - CSKA Moscow -:-
15:30Arsenal Tula - Sochi -:-
18:00Dynamo Moscow - Krasnodar -:-

RÚSSIA: PFL - Center

12:00Khimki 2 - Saturn Ramenskoye -:-

RÚSSIA: PFL - South

13:30FK Makhachkala - Dynamo Stavropol -:-
14:00Volgar-Astrakhan - Spartak Vladikavkaz -:-

RÚSSIA: PFL - Ural-Povolzhye

11:00Ural 2 - Lada Togliatti -:-
12:00Chelyabinsk - Kamaz -:-
12:00Lada Dimitrovgrad - Ufa 2 -:-
12:00Ulyanovsk - Zenit-Izhevsk -:-
13:00Nosta - Zvezda Perm -:-
14:00Akron Togliatti - Tyumen -:-

RÚSSIA: Youth League

07:00Ufa U19 - CSKA Moscow U19 -:-
12:00Dynamo Moscow U19 - Krasnodar U19 -:-

RÚSSIA: Supreme Division Women

12:00Torpedo Izhevsk W - CSKA Moscow W -:-
13:00Ryazan W - FK Yenisey W -:-
15:00Kubanochka Krasnodar W - Zvezda 2005 W -:-
17:00Chertanovo M. W - Lokomotiv Moscow W -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Primera fase

15:00Domagnano - Juvenes/Dogana -:-
15:00La Fiorita - Faetano -:-
15:00Murata - Pennarossa -:-
15:00Tre Fiori - Folgore -:-

SÈRBIA: Prva Liga

15:00Kabel Novi Sad - Din. Vranje -:-
18:00Novi Pazar - Metalac -:-

SÍRIA: Premier League

14:00Al-Ittihad - Wathbah -:-
14:00Al Nawaeir - Tishreen -:-
14:00Al Wahda - Al Jaish -:-
14:00Foutoua - Al-Sahel -:-
14:00Hottin - Al Taliya -:-
14:00Jableh - Al Shorta -:-
15:00AjornatAl Karamah - Al Jazira -:-

SUD-ÀFRICA: GladAfrica Championship

15:30Richards Bay - Real Kings -:-
15:30TS Galaxy - JDR Stars -:-

SUD-ÀFRICA: Multichoice Diski

10:00Black Leopards U21 - Bloem Celtic U21 -:-
10:00Kaizer Chiefs U21 - Chippa Utd. U21 -:-
12:00Supersport Utd U21 - Bidvest Wits U21 -:-

SUD-ÀFRICA: Telkom Knockout

15:00Highlands - Black Leopards -:-
15:00Mamelodi Sundowns - Amazulu -:-

SUÈCIA: Allsvenskan

15:00Falkenbergs - AIK -:-
15:00Hammarby - Malmo FF -:-
17:30Norrkoping - Kalmar -:-

SUÈCIA: Superettan

15:00Brage - Jonkopings -:-
17:30Norrby - Trelleborgs -:-

SUÈCIA: Division 1 - Norra

15:00Akropolis - Vasalunds -:-
15:00Bodens - Karlstad -:-
15:00Sollentuna - Team TG FF -:-
16:00Umea FC - Rynninge -:-

SUÈCIA: Division 1 - Södra

16:00Landskrona - Eskilsminne -:-
16:00Varnamo - Assyriska IK -:-
17:00Trollhattan - Kristianstads -:-

SUÈCIA: Division 2 - Promotion Group

15:00Ytterhogdals - Karlbergs -:-

SUÈCIA: Allsvenskan Women

13:00Djurgarden W - Pitea W -:-
15:00Goteborg W - Vaxjo DFF W -:-
15:00Rosengard W - Vittsjo W -:-
17:00Linkopings W - Bunkeflo W -:-

SUÈCIA: Elitettan Women

12:00Lidkopings FK W - Moron W -:-
12:00Umea W - Borgeby W -:-
13:30Sundsvall W - Asarum W -:-
16:00Assi W - Kvarnsvedens W -:-

SUÏSSA: Super League

16:00Lugano - Zurich -:-
16:00Luzern - Sion -:-
16:00Servette - St. Gallen -:-

SUÏSSA: Promotion League

14:00Munsingen - Black Stars -:-

SUÏSSA: 1.Liga Classic Group 2

14:30Delemont - Biel -:-

SUÏSSA: 1.Liga Classic Group 3

15:30Kosova - Dietikon -:-
16:00Paradiso - Balzers -:-

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

12:00Khujand - CSKA Pomir Dushanbe -:-
12:00Kuktosh - Khatlon -:-
12:00Panjsher - Istiqlol Dushanbe -:-
12:00Regar-TadAZ - Istaravshan -:-

TAILÀNDIA: Thai League 1

13:00Buriram - Port MTI FC -:-
13:00Chainat - Nakhon Ratchasima -:-
13:00Chiangrai Utd - Prachuap -:-
13:00Muang Thong Utd - Chonburi -:-
13:00PTT Rayong - Chiangmai FC -:-
13:00Ratchaburi - Bangkok Utd -:-
13:00Samut Prakan City - Suphanburi -:-
13:00Sukhothai - Trat FC -:-

TANZÀNIA: Ligi Kuu Bara

18:00Azam - JKT Tanzania -:-
15:00Alliance - Young Africans -:-
15:00Mbeya City - Biashara Mara United -:-

TUNÍSIA: Ligue 2

15:30Gafsa - Jendouba Sport -:-
15:30Menzel Bouzelfa - Stade Gabesien -:-
15:30Oued Ellil - Kasserine -:-
15:30Rejiche - Hamam-Sousse -:-
15:30SS Sfaxien - AS Djerba -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

13:30Kopetdag Asgabat - Ahal -:-

TURQUIA: Super Lig

13:00Kayserispor - Kasimpasa -:-
15:30Alanyaspor - Rizespor -:-
18:00Denizlispor - Fenerbahce -:-

TURQUIA: 1. Lig

13:00Keciorengucu - Balikesirspor -:-
15:30Boluspor - Giresunspor -:-
18:00Adanaspor AS - Istanbulspor AS -:-
18:00Altinordu - Altay -:-

TURQUIA: 2. Lig White Group

13:30Yeni Corumspor - Tarsus -:-
13:30Zonguldak - Sanliurfaspor -:-
14:00Inegolspor - Samsunspor -:-
14:00Kirklarelispor - 1922 Konyaspor -:-
18:00Afjet Afyonspor - Bak Spor -:-
18:00Amed SK - Gumushanespor -:-

TURQUIA: 2. Lig Red Group

13:00Bayburt - Ergene Velimese -:-
13:00Elazigspor - Kahramanmarasspor -:-
13:30Kastamonuspor - Utas Usakspor -:-
13:30Kirsehir Belediyespor - Kardemir Karabuk -:-
14:00Bandirmaspor - Nigde Anadolu -:-
18:00Sakaryaspor - Etimesgut -:-

TURQUIA: 3. Lig Group 1

13:0024 Erzincanspor - Aksaray Bld. -:-
13:00Karakopru - Tokatspor -:-
13:30Duzcespor - Yeni Orduspor -:-
13:30Erzin - Catalca -:-
13:30Serik Belediyespor - Sultanbeyli -:-
14:00Sile Yildizspor - Manisaspor -:-
18:00Buca - Kizilcaboluk Spor Kulubu -:-

TURQUIA: 3. Lig Group 2

13:00Ofspor - Payasspor -:-
13:30Erbaaspor - Erokspor -:-
13:30Kozan - Agri 1970 -:-
14:00Alemdag - Kemerspor 2003 -:-
14:00Belediye Derince - Fethiyespor -:-
14:00Karsiyaka - Kocaelispor -:-
14:00Turgutluspor - Cizrespor -:-

TURQUIA: 3. Lig Group 3

13:00Batman Petrolspor - Osmaniyespor -:-
13:00Kelkit - Pazarspor -:-
13:00Malatya - Modafenspor -:-
13:30Altindag Bld. - Darica Genclerbirligi -:-
13:30Yozgatspor 1959 FK - Halide E. -:-
14:00Bayrampasa - Soma Spor -:-
14:00Golcukspor - Nevsehirspor -:-
14:00Muglaspor - Karacabey Belediyespor -:-
14:00Nazillispor - Diyarbakirspor -:-

UCRAÏNA: Premier League

13:00Mariupol - Dnipro-1 -:-
16:00Dyn. Kyiv - Oleksandriya -:-
18:30Olimpik Donetsk - Vorskla Poltava -:-

UCRAÏNA: Persha Liga

15:00MFC Metalurh - Mykolaiv -:-
15:30Rukh Lviv - Inhulets -:-

URUGUAI: Primera Division - Clausura

00:00Nacional - CA Cerro 2:0
21:00Defensor Sp. - Racing Montevideo -:-
21:00Juventud - Liverpool M. -:-
21:00Rampla Juniors - Wanderers -:-
21:00River Plate - Cerro Largo -:-
23:00Penarol - Boston River -:-

VENEÇUELA: Primera Division - Clausura

23:00Aragua - Lara 2:2
23:00Monagas - Estudiantes Caracas 0:1
22:00Estudiantes Merida - Carabobo -:-
22:00Mineros - Atl. Venezuela -:-
22:00Trujillanos - La Guaira -:-
22:00Zulia - AC Lala FC -:-
23:00Caracas - Portuguesa -:-
23:00Dep. Tachira - Zamora -:-
00:00Puerto Cabello - Llaneros -:-

XILE: Primera Division

17:00AjornatU. Catolica - Colo Colo -:-
20:30Deportes Iquique - Huachipato -:-
23:00Coquimbo - O'Higgins -:-

XILE: Primera B

00:00CD Santa Cruz - Valdivia 1:1
00:00AjornatSan Luis - S. Morning -:-

XIPRE: First Division

16:00Paralimni - Nea Salamis -:-
17:00Anorthosis - Omonia -:-
18:00Ol. Nicosia - Paphos -:-

ZÀMBIA: Super League

13:00Green Buffaloes FC - ZESCO -:-
15:00NAPSA Stars - Green Eagles -:-
15:00Zanaco - Forest Rangers -:-

ZIMBÀBUE: Premier Soccer League

15:00Hwange - Harare City -:-

Actualitza

Futbol | Bàsquet | Tennis | Handbol | Hoquei gel | Futbol Sala | Waterpolo | Més esports »

Dalt

m.FlashScore.cat ofereix resultats d'esports en directe - livescore mòbil. Aquesta versió mòbil presenta diferències respecte a FlashScore.cat per raons tècniques