Actualitza

Futbol » Avui » Tots

ALEMANYA: Bundesliga

15:30B. Monchengladbach - Union Berlin 4:1
18:00Paderborn - Dortmund -:-

ALEMANYA: 2. Bundesliga

13:30Hamburger SV - Wehen 3:2
13:30Heidenheim - Aue 3:0
13:30SG Dynamo Dresden - Stuttgart 0:2

ALEMANYA: 3. Liga

13:00Munich 1860 - Duisburg 3:2
14:25Preussen Munster - Hallescher 4:2
DescansJena - Chemnitzer 0:0

ARMÈNIA: Premier League - Grup Campionat

14:45Alashkert - Ararat Yerevan 2:1

BIELORÚSSIA: Vysshaya Liga

15:00Energetik-BGU - Vitebsk 3:3
DescansBATE - Isloch 1:0
19:00Rukh Brest - Dynamo Brest -:-

BIELORÚSSIA: Segona Divisió

14:00Arsenal Dzyarzhynsk - Naftan 4:2
15:00Orsha - FC Gomel 0:2
16:00Smorgon - Oshmyany 1:1

BIELORÚSSIA: Vysshaya Lliga de Reserves

12:00Minsk 2 - Slutsk 2 3:3

BIELORÚSSIA: Lliga Vysshaya Femenina

13:00Bobruichanka W - Minsk FK W 0:3
16:00Din. Minsk W - Zorka-BDU W 3:0

BURUNDI: Lliga Primus

15:30Atletico Olympic - Bujumbura C. 0:1
15:30Bumamuru - Olympic S. -:-
15:30Kayanza - Les Lierres -:-
15:30Le Messager Ngozi - Dynamik -:-
15:30Musongati - LLB-S4A 4:0

BURUNDI: Lliga Nacional B

13:00New Oil - TOP Junior -:-
15:00Unite Muyinga - Royal de Muramvya -:-

COREA DEL SUD: K League 1

09:30Seoul - Seongnam 0:1
12:00Incheon - Pohang 1:4

COREA DEL SUD: K League 2

09:00Ansan Greeners - Jeju Utd 1:2
11:30Asan - Seoul E. 0:1
11:30Suwon City - Bucheon FC 1995 1:2

COSTA RICA: Primera Divisió - Clausura

23:00ADR Jicaral - Universitarios 5:0
23:00Grecia - Guadalupe 2:0
03:00Herediano - Santos DG 3:1
23:00Zeledon - Limon -:-
00:00San Carlos - Cartagines -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offs

22:00Guanacasteca - Sporting San Jose -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Descens - Play Offs

03:00Curridabat - Santa Rosa 1:1

CROÀCIA: Copa de Croàcia

20:15Rijeka - Osijek -:-

DINAMARCA: Superlliga

18:00Esbjerg - Aalborg -:-

DINAMARCA: 1a Divisió

12:00Nykobing - Roskilde 2:2
14:00Vejle - Naestved 1:1
15:00Vendsyssel - Fredericia 0:1

ESTÒNIA: Meistriliiga

12:00Tulevik - Kalju 0:6
14:00Levadia - Paide 4:1

ESTÒNIA: Esiliiga

18:00Maardu - Tammeka U21 -:-
18:00Parnu - JK Jarve -:-

HONGRIA: OTP Bank Liga

18:55Honved - Debrecen -:-
21:05Puskas Academy - Ferencvaros -:-

MÓN: Amistós entre clubs

12:00Molde (Nor) - Sogndal (Nor) 1:2
15:00Bruntal (Cze) - Hermanice (Cze) 2:1
20:00Breidablik (Ice) - Valur (Ice) -:-

MÓN: Amistós entre clubs femení

17:30Landvetter W (Swe) - Jitex W (Swe) -:-

POLÒNIA: Ekstraklasa

12:30Wisla Plock - Korona Kielce 1:4
15:00Cracovia - Jagiellonia 0:1
27'Lechia Gdansk - Arka Gdynia 0:0

REPÚBLICA TXECA: 1. Liga

14:00Teplice - Opava 2:2
16:00Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 3:2
18:00Karvina - Sparta Prague -:-

REPÚBLICA TXECA: Divisió 2

DescansFK Pardubice - Usti nad Labem 4:0
DescansVlasim - Sokolov 1:0

SÈRBIA: Superlliga

27'Backa Topola - Javor 2:0
19:30Macva - FK Vozdovac -:-

SÈRBIA: Primera Divisió de Sèrbia

27'Radnicki Pirot - Smederevo 0:0
27'Trayal Krusevac - Sindjelic Beograd 0:0
27'Zemun - Kabel Novi Sad 0:0

TAIWAN: Premier League

10:00Taipower - Hang Yuen 0:0
10:00Taiwan Steel - Taipei Tatung 3:1

TUNÍSIA: Copa de Tunísia

14:00AjornatGafsa - Monastir -:-
14:00AjornatKalaa - Esperance Tunis -:-
14:00AjornatMetlaoui - Sfaxien -:-
14:00AjornatUS Tataouine - Chebba -:-

TURKMENISTAN: Lliga Juvenil

12:00Altyn Asyr U21 - Energetik U21 -:-
13:00Nebitci U21 - FC Asgabat U21 -:-

UCRAÏNA: Premier League - Grup Campionat

16:00Shakhtar Donetsk - Dyn. Kyiv 3:1

UCRAÏNA: Premier League - Grup de Descens

13:00AjornatKarpaty - Mariupol -:-
13:00Vorskla Poltava - Lviv 1:1

VIETNAM: Copa del Vietnam

12:00BHTS Quang Nam - Hong Linh Ha Tinh 0:1
12:00Binh Duong - Thanh Hoa 1:0
12:00Can Tho - Binh Phuoc 1:0
14:00Hanoi FC - Dong Thap 3:0

Actualitza

Futbol | Bàsquet | Tennis | Handbol | Hoquei gel | Futbol Sala | Waterpolo | Més esports »

Dalt

m.FlashScore.cat ofereix resultats d'esports en directe - livescore mòbil. Aquesta versió mòbil presenta diferències respecte a FlashScore.cat per raons tècniques