Actualitza

Futbol » Avui » Tots

ÀFRICA: African Nations Championship - Classificació

15:00Burundi - Uganda -:-
18:30Senegal - Guinea -:-
19:00Mauritania - Mali -:-
20:15Algeria - Morocco -:-
20:15Tunisia - Libya -:-

ALBÀNIA: Super League

16:00Kukesi - KF Tirana -:-
16:00Partizani - Bylis -:-
16:00Skenderbeu - Teuta -:-

ALBÀNIA: First Division

16:00Apolonia Fier - Lushnja -:-
16:00Besa Kavaje - Elbasani -:-
16:00Devolli - Oriku -:-
16:00Dinamo Tirana - Shkumbini Peqin -:-
16:00Egnatia Rrogozhine - Burreli -:-
16:00Erzeni - Terbuni -:-
16:00Kastrioti - Beselidhja Lezha -:-
16:00Korabi Peshkopi - Koplik -:-
16:00Pogradeci - Iliria Kruja -:-
16:00Shenkolli - Cerrik -:-

ALEMANYA: Bundesliga

15:30Bayer Leverkusen - Union Berlin -:-
15:30Bayern Munich - FC Koln -:-
15:30Freiburg - Augsburg -:-
15:30Hertha Berlin - Paderborn -:-
18:30Werder Bremen - RB Leipzig -:-

ALEMANYA: 2. Bundesliga

13:00Nurnberg - Karlsruher -:-
13:00Sandhausen - Bochum -:-
13:00Stuttgart - Greuther Furth -:-
13:00Wehen - Arminia Bielefeld -:-

ALEMANYA: 3. Liga

14:00Chemnitzer - Jena -:-
14:00Duisburg - Munich 1860 -:-
14:00Hallescher - Preussen Munster -:-
14:00Kaiserslautern - Magdeburg -:-
14:00Unterhaching - Grossaspach -:-
14:00Viktoria Koln - Braunschweig -:-

ALEMANYA: Regionalliga Nord

14:00Heider SV - St. Pauli II -:-
16:00Jeddeloh - Hannoverscher SC -:-

ALEMANYA: Regionalliga Nordost

13:30Bischofswerdaer - Lichtenberg -:-
13:30Chemie Leipzig - Hertha Berlin II -:-
13:30Viktoria Berlin - Rathenow -:-

ALEMANYA: Regionalliga West

14:00Alemannia Aachen - Oberhausen -:-
14:00Dortmund II - Rodinghausen -:-
14:00Haltern - Wattenscheid -:-
14:00Homberg - Koln II -:-
14:00Lotte - Lippstadt -:-

ALEMANYA: Regionalliga Sudwest

14:00Aalen - Balingen -:-
14:00Alzenau - Hoffenheim II -:-
14:00Bahlinger - FSV Frankfurt -:-
14:00Elversberg - Steinbach Haiger -:-
14:00Giessen - Saarbrucken -:-
14:00Offenbach - TuS RW Koblenz -:-

ALEMANYA: Regionalliga Bayern

14:00Aschaffenburg - Garching -:-
14:00Aubstadt - Turkgucu Munchen -:-
14:00Eichstatt - Rosenheim -:-
14:00Furth II - SpVgg Bayreuth -:-
14:00Heimstetten - Buchbach -:-
14:00Rain/Lech - Illertissen -:-
14:00Schalding - Memmingen -:-
14:00Schweinfurt - Augsburg II -:-

ALEMANYA: Oberliga NOFV-Nord

13:00Hertha Zehlendorf - Brandenburger -:-

ALEMANYA: Oberliga NOFV- Süd

13:30Hohenstein-Ernstthal - Halle -:-
14:00FC Merseburg - Martinroda -:-
14:00Jena II - Nordhausen II -:-
14:00Oberlausitz - Askania Bernburg -:-
14:00Plauen - Sandersdorf -:-

ALEMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Bordesholm - TSV Kropp -:-
14:00Eichede - Eutin -:-
16:00Inter Turkspor Kiel - Frisia Risum-Lindholm -:-
16:00Oldenburger - Husumer -:-
16:15SC Weiche-08 II - Phonix Lubeck -:-

ALEMANYA: Oberliga Hamburg

13:00Dassendorf - Hamm United -:-
14:00Meiendorfer SV - TSV Buchholz 08 -:-

ALEMANYA: Oberliga Bremen

13:00Bremer - Leher -:-
14:00Brinkumer - Hemelingen -:-
15:00Blumenthaler - Habenhauser -:-

ALEMANYA: Oberliga Niedersachsen

16:00Tundern - Eintracht Northeim -:-
17:00Eintracht Celle - Arminia Hannover -:-

ALEMANYA: Oberliga Hessen

14:00Kassel - TUS Dietkirchen -:-
15:00Friedberg - RW Walldorf -:-
15:00Hanau - Eddersheim -:-
15:00Stadtallendorf - Neuhof -:-
16:30Waldgirmes - Fulda-Lehnerz -:-
18:00Hessen Dreieich - SV Steinbach -:-

ALEMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00TuS Koblenz - Elversberg II -:-
15:00Rochling - Gonsenheim -:-
15:30Diefflen - Schott Mainz -:-
15:30Engers - Worms -:-
15:30Hassia Bingen - Karbach -:-
15:30Hertha Wiesbach - Arminia Ludwigshafen -:-
15:30Mechtersheim - Eintracht Trier -:-
15:30Pfeddersheim - Eisbachtal -:-

ALEMANYA: Oberliga Bayern Nord

14:00Bamberg - ATSV -:-
15:00Bayern Hof - Abtswind -:-
15:00Sand - DJK Bamberg -:-
15:00Wurzburger FV - Cham -:-
16:00Kahl - Ammerthal -:-
16:00Karlburg - Spvgg Ansbach 09 -:-

ALEMANYA: Oberliga Bayern Süd

14:00Ingolstadt II - Kottern-St. Mang -:-
15:00Deisenhofen - Hankofen-Hailing -:-
15:30Turkspor Augsburg - Nordlingen -:-

ALEMANYA: Oberliga Baden-Württemberg

13:00Dorfmerkingen - Goppinger SV -:-
14:00Reutlingen - Neckarsulmer -:-
14:00TSV Ilshofen - Bissingen -:-
15:30Oberachern - Sandhausen II -:-
18:30Villingen - Freiburger -:-

ALEMANYA: Oberliga Niederrhein

16:00Union Nettetal - TVD Velbert -:-

ALEMANYA: Junioren Bundesliga Nord

11:00Chemnitzer FC U19 - Bremen U19 -:-
11:00Niendorfer TSV U19 - Dresden U19 -:-
12:00Holstein Kiel U19 - Hamburger SV U19 -:-
13:00Magdeburg U19 - Hertha U19 -:-

ALEMANYA: Junioren Bundesliga South

11:00Augsburg U19 - Eintracht Frankfurt U19 -:-
11:00Mainz U19 - Ingolstadt U19 -:-
12:00Karlsruher U19 - Stuttgart U19 -:-
13:00Hoffenheim U19 - Freiburg U19 -:-
14:00Heidenheim U19 - Furth U19 -:-
17:00Ulm U19 - Bayern U19 -:-

ALEMANYA: Junioren Bundesliga West

11:00Bochum U19 - B. Monchengladbach U19 -:-
11:00Dusseldorf U19 - Viktoria Koln U19 -:-
11:00Wuppertaler U19 - Koln U19 -:-
15:00Alemannia Aachen U19 - Bielefeld U19 -:-

ALEMANYA: Bundesliga Women

13:00Potsdam W - Wolfsburg W -:-

ALGÈRIA: Ligue 2

17:00Amal Bou Saada - Saida -:-
17:00Arba - Khroub -:-
17:00Arzew - Harrach -:-
17:00Medea - Tadjenant -:-
17:00Relizane - MO Bejaia -:-
18:00Bejaia - Skikda -:-
18:00Eulma - Annaba -:-
20:00Tlemcen - ASM Oran -:-

ANGLATERRA: Premier League

13:30Leicester - Tottenham -:-
16:00Burnley - Norwich -:-
16:00Everton - Sheffield Utd -:-
16:00Manchester City - Watford -:-
18:30Newcastle - Brighton -:-

ANGLATERRA: Championship

13:30Leeds - Derby -:-
16:00Birmingham - Preston -:-
16:00Brentford - Stoke -:-
16:00Bristol City - Swansea -:-
16:00Cardiff - Middlesbrough -:-
16:00Luton - Hull -:-
16:00Millwall - QPR -:-
16:00Nottingham - Barnsley -:-
16:00Reading - Blackburn -:-
16:00Sheffield Wed - Fulham -:-
16:00Wigan - Charlton -:-

ANGLATERRA: League One

16:00Accrington - Blackpool -:-
16:00AFC Wimbledon - Bristol Rovers -:-
16:00Bolton - Sunderland -:-
16:00Doncaster - Peterborough -:-
16:00Fleetwood - Rochdale -:-
16:00Gillingham - Ipswich -:-
16:00Lincoln - Oxford Utd -:-
16:00MK Dons - Southend -:-
16:00Rotherham - Shrewsbury -:-
16:00Tranmere - Burton -:-
16:00Wycombe - Portsmouth -:-

ANGLATERRA: League Two

16:00Bradford City - Carlisle -:-
16:00Cambridge Utd - Swindon -:-
16:00Colchester - Leyton Orient -:-
16:00Crewe - Salford -:-
16:00Forest Green - Stevenage -:-
16:00Grimsby - Macclesfield -:-
16:00Newport Co - Exeter -:-
16:00Northampton - Crawley -:-
16:00Oldham - Morecambe -:-
16:00Plymouth - Cheltenham -:-
16:00Port Vale - Mansfield -:-
16:00Walsall - Scunthorpe -:-

ANGLATERRA: National League

16:00Aldershot - Wrexham -:-
16:00Boreham Wood - Stockport -:-
16:00Bromley - Notts Co -:-
16:00Chorley - Woking -:-
16:00Ebbsfleet - Barrow -:-
16:00FC Halifax - Barnet -:-
16:00Hartlepool - Dover -:-
16:00Maidenhead - Harrogate -:-
16:00Solihull Moors - Yeovil -:-
16:00Sutton - Chesterfield -:-
16:00Torquay - Dag & Red -:-
18:20AFC Fylde - Eastleigh -:-

ANGLATERRA: NPL Premier Division

16:00Atherton - Mickleover -:-
16:00Grantham - Bamber Bridge -:-
16:00South Shields - Basford -:-
16:00Stalybridge - Radcliffe -:-

ANGLATERRA: Southern League Central Division

16:00Nuneaton - Alvechurch -:-

ANGLATERRA: Southern League South Division

16:00Yate Town - Walton Casuals -:-

ANGLATERRA: Isthmian League Premier Division

16:00East Thurrock - Brightlingsea -:-

ANGLATERRA: FA Cup - Classificació

13:30Irlam - York -:-
16:001874 Northwich - Whitby -:-
16:00AFC Telford - Nantwich -:-
16:00Alfreton - King’s Lynn -:-
16:00Ashton Utd - Pontefract -:-
16:00Badshot - Hayes & Yeading -:-
16:00Balham - Royston -:-
16:00Barton - Hitchin -:-
16:00Beaconsfield Town - Hemel Hempstead -:-
16:00Belper Town - Witton -:-
16:00Biggleswade Town - Ware -:-
16:00Billericay - Basildon -:-
16:00Bishop's Stortford - Peterborough Sports -:-
16:00Blackfield - Dorchester -:-
16:00Boston Town - Leek -:-
16:00Brackley Town - Cinderford -:-
16:00Bradford PA - Morpeth -:-
16:00Buxton - Corby -:-
16:00Chesham - Hampton & Richmond -:-
16:00Chester - Altrincham -:-
16:00Cirencester - Chippenham -:-
16:00Coalville - Stourbridge -:-
16:00Colne - Ossett United -:-
16:00Corinthian-Casuals - Chelmsford -:-
16:00Curzon Ashton - Blyth -:-
16:00Dulwich Hamlet - Bognor Regis -:-
16:00Enfield Town - Braintree -:-
16:00Farnborough - Wealdstone -:-
16:00FC United - Warrington -:-
16:00Flackwell - Slough -:-
16:00Gateshead - Ramsbottom -:-
16:00Guiseley AFC - Stockton -:-
16:00Hadley - Ramsgate -:-
16:00Halesowen - Stratford -:-
16:00Haringey - Staines -:-
16:00Harrow - Carshalton -:-
16:00Hartley Wintney - Chichester -:-
16:00Havant & W - Taunton -:-
16:00Hednesford - Barwell -:-
16:00Hendon - Deeping -:-
16:00Hereford - Truro -:-
16:00Horsham FC - Dartford -:-
16:00Kettering - Sutton Coldfield -:-
16:00Kidderminster - Stafford -:-
16:00Kidlington - Gloucester -:-
16:00Kings Langley - Folkestone -:-
16:00Lancaster - Spennymoor -:-
16:00Leamington - Chasetown -:-
16:00Lewes - Bowers & Pitsea -:-
16:00Loughborough Dyn. - Tamworth -:-
16:00Lowestoft - Needham Market -:-
16:00Maidstone - Cheshunt -:-
16:00Maldon & Tiptree - Wingate & Finchley -:-
16:00Margate - Concord -:-
16:00Marine - Dunston -:-
16:00Matlock - Kidsgrove -:-
16:00Moneyfields - Whyteleafe -:-
16:00Oxford City - North Leigh -:-
16:00Poole - Hungerford -:-
16:00Portland United - Salisbury -:-
16:00Potters Bar - Hornchurch -:-
16:00Runcorn Town - Farsley -:-
16:00Rushall - Gainsborough -:-
16:00Sholing - Weymouth -:-
16:00Southport - Scarborough -:-
16:00St. Albans - Worthing -:-
16:00Stamford - Boston Utd -:-
16:00St. Ives - Canvey -:-
16:00Swindon S - Bath -:-
16:00Tavistock - Highworth -:-
16:00Tiverton - Bristol MF -:-
16:00Tonbridge - Eastbourne Boro -:-
16:00Tooting & Mitcham - Dorking -:-
16:00Trafford - Darlington -:-
16:00Walthamstow - Abbey Rangers -:-
16:00Welling - Chipstead -:-
16:00Weston-super-Mare - Merthyr T -:-

ANGLATERRA: Premier League 2

14:00Derby U23 - Manchester City U23 -:-
16:00Southampton U23 - Chelsea U23 -:-

ANGLATERRA: Premier League Sub-18

12:00Blackburn U18 - Manchester City U18 -:-
12:00Chelsea U18 - Reading U18 -:-
12:00Manchester Utd U18 - Everton U18 -:-
12:00Stoke City U18 - Derby U18 -:-
12:00Sunderland U18 - Newcastle Utd U18 -:-
12:00Swansea U18 - Leicester U18 -:-
12:00Wolverhampton U18 - West Brom U18 -:-
12:30Southampton U18 - Tottenham U18 -:-
13:00Arsenal U18 - Brighton U18 -:-
13:00Aston Villa U18 - Fulham U18 -:-
13:00West Ham U18 - Norwich U18 -:-
13:30Liverpool U18 - Middlesbrough U18 -:-

ANGOLA: Girabola

16:00Primeiro de Maio - Wiliet -:-
16:00Sagrada - C.R.D. Libolo -:-
17:00Progresso - Sporting de Cabinda -:-

ARÀBIA SAUDITA: Saudi Professional League

17:15Al-Ettifaq - Al-Faisaly -:-
19:20Al-Fateh - Al Ahli SC -:-
19:20Al-Ittihad FC - Al-Hilal -:-

ARGENTINA: Superliga

00:00Union de Santa Fe - Rosario Central 0:0
02:10Argentinos Jrs - Central Cordoba 3:1
18:15Estudiantes L.P. - Patronato -:-
20:30Defensa y Justicia - Huracan -:-
22:45San Lorenzo - Boca Juniors -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

02:10Ferro - Nueva Chicago 2:1
18:05Temperley - CA Estudiantes -:-
20:30All Boys - Atl. Rafaela -:-
20:30Almagro - Chacarita Juniors -:-
20:30Atletico Atlanta - Guillermo Brown -:-
20:30Villa Dalmine - Dep. Riestra -:-

ARGENTINA: Primera B Metropolitana - Obertura

18:00San Telmo - Sacachispas -:-
20:30Flandria - Almirante Brown -:-
00:00Los Andes - Fenix -:-

ARGENTINA: Primera C Metropolitana - Obertura

16:00Midland - Dep. Merlo -:-
20:30Canuelas - Deportivo Espanol -:-

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

16:00Juventud Unida S. M. - Deportivo Paraguayo -:-
16:00Liniers - Lugano -:-

ARMÈNIA: Premier League

14:00Alashkert - Gandzasar -:-
14:00FC Yerevan - Urartu -:-
14:00Shirak Gyumri - Ararat-Armenia -:-

ÀSIA: AFC Championship Sub-16 - Classificació

11:00North Korea U16 - Hong Kong U16 -:-
14:00Singapore U16 - Guam U16 -:-

ÀSIA: AFC Championship Sub-16 Femení

11:00Australia U16 W - Bangladesh U16 W -:-
11:00Thailand U16 W - Japan U16 W -:-

AUSTRÀLIA: Brisbane Premier League - Play Offs

08:00Toowong - Albany Creek -:-

AUSTRÀLIA: National Premier Leagues Play Offs

05:00Maitland - Devonport -:-
07:00Wollongong Wolves - Canberra Olympic -:-

ÀUSTRIA: Tipico Bundesliga

17:00Admira - St. Polten -:-
17:00Mattersburg - Sturm Graz -:-
17:00Tirol - Rapid Vienna -:-

ÀUSTRIA: 2. Liga

14:30Liefering - Wacker Innsbruck -:-
20:00Floridsdorfer AC - Dornbirn -:-

ÀUSTRIA: Regionalliga East

16:00Wiener Viktoria - Neustadt -:-
18:00Leobendorf - Stripfing -:-

ÀUSTRIA: Regionalliga Central

16:00AC Wolfsberger (Am) - ATSV Wolfsberger -:-
16:00Ried (Am) - Kalsdorf -:-
18:00Union Gurten - Allerheiligen -:-

ÀUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

16:30Kitzbuhel - Telfs -:-

ÀUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

15:00Kuchl - Seekirchen -:-
15:00USK Anif - SAK 1914 -:-

ÀUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

16:00Bregenz - Wolfurt -:-
16:00Hohenems - Dornbirner S. -:-
17:00Lauterach - Langenegg -:-

ÀUSTRIA: Bundesliga Women

12:30Sturm Graz W - Wacker Innsbruck W -:-

AZERBAIDJAN: Premier League

15:30SumQayit - Sabah Baku -:-
17:45Sabail - Gabala -:-

BAHRAIN: Premier League

16:00Al-Najma - Al-Hala -:-
18:30AjornatAl-Muharraq - Al Riffa -:-
18:30Busaiteen - Manama Club -:-

BÈLGICA: Jupiler League

18:00Charleroi - St. Truiden -:-
20:00Antwerp - Cercle Brugge KSV -:-
20:00Waasland-Beveren - Mouscron -:-
20:30Genk - Oostende -:-

BÈLGICA: Proximus League

17:00Virton - Beerschot VA -:-
20:30Westerlo - St. Gilloise -:-

BÈLGICA: First Amateur Division

19:30Dessel - Lierse K. -:-
20:00Deinze - Seraing -:-
20:00Dender - La Louviere -:-
20:00Heist - Thes Sport -:-
20:00Tubize - RWDM 47 -:-

BÈLGICA: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Couvin-Mariembourg - Stockay-Warfusee -:-
20:00Entente Durbuy - Rebecquoise -:-
20:00Meux - Francs Borains -:-
20:00Namur - Onhaye -:-
20:00RAAL La Louviere - Givry -:-

BÈLGICA: Second Amateur Division Group VFV A

19:30Gullegem - Menen -:-
20:00KRC Gent - Zwevezele -:-
20:00Mandel United - Dikkelvenne -:-
20:00Ronse - Sint Niklaas -:-
20:00Temse - Oudenaarde -:-

BÈLGICA: Second Amateur Division Group VFV B

19:30Hades - Bocholter -:-
20:00ASV Geel - Hasselt -:-
20:00Hoogstraten - Cappellen -:-

BÈLGICA: 1st National Women

15:00GBA Kontich W - Tienen W -:-
15:00Genk II W - St. Liege 2 W -:-
15:00Leuven II W - Aalst W -:-
15:00Massenhoven W - Gent II W -:-
15:00Moldavo W - Famkes Merkem W -:-
16:00Zwevezele W - Femina Woluwe W -:-
16:45Mechelen W - SG-Tertre Hautrage W -:-

BIELORÚSSIA: Vysshaya Liga

15:00Slutsk - Zhodino -:-
17:00Neman - Dnyapro -:-
18:00Torpedo Minsk - BATE 0:3
19:45Shakhtyor Soligorsk - Vitebsk -:-

BIELORÚSSIA: Pershaya Liga

14:00Smolevichi - Volna Pinsk -:-
14:30Baranovici - Orsha -:-
15:00FC Slonim - Sputnik -:-
15:00Lokomotiv Gomel - Lida -:-
15:00Mikashevichi - Naftan -:-
15:30Smorgon - Rukh Brest -:-
16:00Chimik Svetlogorsk - Belshina -:-

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

21:00Always Ready - The Strongest -:-

BOLÍVIA: Nacional B

21:30CD Kivon - Mariscal Sucre -:-
21:30Stormers SC - Wils. Cooperativas -:-
21:30Vinto - Chijipata -:-

BÒSNIA I HERCEGOVINA: Premier League

16:30Mladost DK - Sloboda -:-
16:30Tuzla City - FK Sarajevo -:-
19:00Borac Banja Luka - Siroki Brijeg -:-
19:30Zeljeznicar - Radnik Bijeljina -:-

BÒSNIA I HERCEGOVINA: FBiH

15:30Banovici - TOSK Tesanj -:-
15:30Capljina - Hadzici -:-
15:30Gorazde - HNK Orasje -:-
15:30Gradacac - Olimpic Sarajevo -:-
15:30Igman K. - Zivinice -:-
15:30Jedinstvo Bihac - GOSK Gabela -:-
15:30Metalleghe - Bratstvo Gracanica -:-
15:30Travnik - Kakanj -:-

BÒSNIA I HERCEGOVINA: RS

16:00Jedinstvo Brcko - Slavija -:-
16:00Tekstilac - Podrinje Janja -:-
16:00Zeljeznicar Banja Luka - Modrica -:-

BOTSWANA: Premier League

15:30Gaborone Utd - Tafic FC -:-
15:30Miscellaneous - Molepolole -:-
15:30Prisons XI Gaborone - Orapa United -:-
18:30BR Highlanders - Gilport Lions -:-

BRASIL: Serie A

16:00Botafogo RJ - Sao Paulo -:-
22:00Cruzeiro - Flamengo RJ -:-
00:00Corinthians - Bahia -:-

BRASIL: Serie B

00:15Criciuma - Atletico GO 0:1
02:30Sport Recife - America MG 0:2
16:00Guarani - Parana -:-
21:30Bragantino - Londrina -:-
00:00Coritiba - CRB -:-
00:00Cuiaba Esporte - Oeste -:-

BRASIL: Serie C - Play Offs

22:00Sampaio Correa - Confianca -:-

BRASIL: Brasileiro U20

20:00Sport Recife U20 - Sao Paulo U20 -:-

BULGÀRIA: Parva Liga

16:30Botev Vratsa - Dunav Ruse -:-
19:00Slavia Sofia - Levski Sofia -:-

BULGÀRIA: Vtora liga

16:00Hebar - Litex Lovech -:-
17:00Spartak - Montana -:-
17:00Spartak Pleven - Pomorie -:-
18:00Botev Galabovo - Strumska Slava -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30ASFA Yennega - Royal -:-
17:30Majestic - Sonabel Ouagadougou -:-
19:45USFA - Bobo-Dioulasso -:-

CAMBODJA: C-League

10:30Angkor Tiger FC - Soltilo Angkor -:-
10:30Electricite Du Cambodge - Kirivong Sok Sen Chey -:-
10:30Kompong Cham - Police Commissary -:-

CANADÀ: Canadian Premier League - Temporada de Tardor

19:00HFX Wanderers - Valour -:-
21:30Edmonton - York 9 -:-

CANADÀ: CSL

03:00CSC Mississauga - Brantford -:-

CANADÀ: U Sports

00:15Acadia - Dalhousie 2:2
00:15Saint Marys - Cape Breton 2:4
01:00Toronto - Laurentian 1:0
02:15Laurier - York 3:9
02:15Laval - Sherbrooke -:-
02:15UQAM - Concordia -:-
20:15Mount Allison - StFX -:-
20:15Nipissing - Trent -:-
20:15UPEI - Memorial -:-
21:00Mount Royal - Thompson Rivers -:-
21:15Guelph - Algoma -:-
21:15Queens - Carleton -:-
21:15Western - Brock -:-
21:15Windsor - Waterloo -:-
22:00Saskatchewan - Trinity Western -:-
22:15Alberta - UNBC -:-
22:15Calgary - UBC Okanagan -:-
22:15Lethbridge - UFV -:-
22:30MacEwan - UBC -:-

COLÒMBIA: Liga Aguila - Clausura

01:30Deportes Tolima - La Equidad 0:1
21:00Dep. Pasto - Atl. Nacional -:-
23:00Patriotas - Huila -:-
00:00Ind. Medellin - Millonarios -:-

COREA DEL SUD: K League 1

10:00Jeju Utd - Seongnam -:-
10:00Pohang - Seoul -:-
12:00Suwon Bluewings - Sangju Sangmu -:-

COREA DEL SUD: K League 2

12:00Suwon City - Daejeon -:-

COREA DEL SUD: National League

08:00Busan Kyotong - Daejeon Korail -:-
08:00Gyeongju KHNP - Mokpo City -:-

CROÀCIA: 1. HNL

16:30Slaven Belupo - Gorica -:-
19:00Varazdin - D. Zagreb -:-

CROÀCIA: 2. HNL

14:30Cibalia - Hajduk Split 2 -:-
16:30Dragovoljac - Kustosija -:-
16:30Orijent - Croatia Zmijavci -:-
16:30Sesvete - Sibenik -:-
16:30Solin - Bijelo Brdo -:-
19:00Medjimurje Cakovec - NK Dinamo Zagreb 2 -:-

DINAMARCA: 2nd Division - Group 1

14:00BK Frem - Vanlose -:-
14:00Hillerod - Hellerup -:-
15:00Skovshoved - FA 2000 -:-

DINAMARCA: 2nd Division - Group 2

12:00Vejgaard - Aarhus Fremad -:-
13:30VSK Aarhus - Sydvest -:-
14:00Middelfart - Brabrand -:-
14:00Naesby - Thisted FC -:-

DINAMARCA: Elitedivisionen Women

13:00Brondby W - KoldingQ W -:-
13:00Farum BK W - BSF W -:-
13:00Odense Q W - Fortuna Hjorring W -:-
15:00Thisted FC W - VSK Aarhus W -:-

EGIPTE: Premier League

15:00El Gaish - Arab Contractors -:-
17:30El Gounah - El Ismaily -:-
20:00Pyramids - Enppi -:-

EQUADOR: Liga Pro

02:15Tecnico U. - Guayaquil City 4:4
22:15America de Quito - Emelec -:-
00:30Macara - Delfin -:-

EQUADOR: Serie B

02:30LDU Loja - Atl. Porteno 0:0
18:00Orense - Ind. Juniors -:-

ESCÒCIA: Premiership

16:00Livingston - Aberdeen -:-
16:00Motherwell - Ross County -:-
16:00St. Mirren - Hamilton -:-

ESCÒCIA: Championship

16:00Alloa - Ayr -:-
16:00Dundee Utd - Arbroath -:-
16:00Inverness - Queen of South -:-
16:00Morton - Dundee FC -:-
16:00Partick Thistle - Dunfermline -:-

ESCÒCIA: League One

16:00Airdrieonians - Raith -:-
16:00East Fife - Dumbarton -:-
16:00Forfar Athletic - Montrose -:-
16:00Peterhead - Clyde -:-
16:00Stranraer - Falkirk -:-

ESCÒCIA: League Two

16:00Albion Rovers - Edinburgh City -:-
16:00Annan - Stirling -:-
16:00Elgin City - Cove Rangers -:-
16:00Queen's Park - Cowdenbeath -:-
16:00Stenhousemuir - Brechin -:-

ESCÒCIA: Lowland League

16:00East Kilbride - Berwick -:-

ESCÒCIA: Scottish Cup

16:00Broxburn Athletic - East Stirlingshire -:-
16:00Buckie Thistle - Civil Service Strollers -:-
16:00Caledonian Braves - Rothes -:-
16:00Cumbernauld Colts - Penicuik -:-
16:00Dalbeattie Star - Gala Fairydean -:-
16:00Edinburgh University - Lochee United -:-
16:00Forres Mechanics - Banks O' Dee -:-
16:00Fort William - Vale Of Leithen -:-
16:00Fraserburgh - Bonnyrigg Rose -:-
16:00Gretna 2008 - Hill Of Beath -:-
16:00Inverurie Loco Works - Wick Academy -:-
16:00Keith - Stirling University -:-
16:00Linlithgow Rose - Huntly -:-
16:00Nairn County - Clachnacuddin -:-
16:00Spartans - Deveronvale -:-
16:00Strathspey Thistle - Lossiemouth -:-
16:00Turriff Utd - Formartine Utd -:-

ESLOVÀQUIA: Fortuna liga

17:00Dun. Streda - Ruzomberok -:-
19:00Nitra - Michalovce -:-
19:00Sered - Z. Moravce -:-
19:00Zilina - Pohronie -:-

ESLOVÀQUIA: 2. liga

15:30Komarno - Banska Bystrica -:-
15:30L. Mikulas - Dubnica -:-
15:30Puchov - Samorin -:-
15:30Slovan Bratislava B - Zilina B -:-

ESLOVÀQUIA: Divison C West

15:30FK Nove Zamky - Myjava -:-
15:30Povazska Bystrica - Belusa -:-

ESLOVÀQUIA: Divison C East

15:00FK Humenne - Plavnica -:-
15:00Lipany - 1.FK Svidnik -:-
15:00Presov - Krompachy -:-
15:00Spisska Nova Ves - Stropkov -:-
15:00Vranov - Giraltovce -:-

ESLOVÀQUIA: Divison C Central

15:00Rakytovce - Zarnovica -:-
15:00Rimavska Sobota - Kalinovo -:-
15:00Zvolen - MSK Martin -:-

ESLOVÀQUIA: Divison C Bratislava

16:00Bahon - I. Bratislava -:-

ESLOVÈNIA: Prva liga

18:00Aluminij - Tabor Sezana -:-

ESLOVÈNIA: 2. SNL

14:00Brezice - Krsko -:-
16:00Beltinci - Bilje -:-
16:00Dravograd - Dob -:-
16:00Fuzinar - ND Gorica -:-
16:00Nafta - Rogaska -:-
16:00NK Krka - Radomlje -:-

ESPANYA: LaLiga Santander

13:00Villarreal - Valladolid -:-
16:00Levante - Eibar -:-
18:30Atl. Madrid - Celta Vigo -:-
21:00Granada CF - Barcelona -:-

ESPANYA: LaLiga SmartBank

16:00Cadiz CF - Dep. La Coruna -:-
18:00Zaragoza - Lugo -:-
20:00Rayo Vallecano - Almeria -:-
20:30Albacete - Malaga -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 1

12:00Coruxo FC - UD Ibiza-Eivissa -:-
18:00Langreo - Getafe B -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 2

16:30Osasuna B - R. Union -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 3

17:00Villarreal B - Barcelona B -:-
19:00Levante B - Llagostera -:-

ESPANYA: Segona Divisió B - Grup 4

18:30UCAM Murcia - Granada CF B -:-
19:00Cordoba - CD Badajoz -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 1

19:00Ourense CF - UD Ourense -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 2

17:30Real Aviles - EI San Martin -:-
17:45Llanera - SD Navarro CF -:-
18:30Club Siero - Union Club Ceares -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 3

16:00Ribamontan al Mar - Union Montanesa Escobedo -:-
16:30Solares - UC Cartes -:-
17:00Atletico Albericia - Tropezon -:-
17:00Barreda Balompie - Siete Villas -:-
17:30UD Samano - Bezana -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 4

16:30Pasaia - Basconia -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 5

18:00Santfeliuenc - L Hospitalet -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 6

18:00Beniganim - Vilamarxant -:-
18:00Saguntino - Atzeneta -:-
19:00Jove - Olimpic Xativa -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 8

17:00Salamanca B - Cristo Atletico -:-
18:00Leonesa B - La Virgen -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 10

18:30Conil - CD Utrera -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 11

16:00Ibiza Islas Pitiusas - Santanyi -:-
18:30Andratx - Santa Catalina Atletico -:-
18:45Felanitx - Manacor -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 12

13:30Union Viera - La Cuadra -:-
17:00CD Buzanada - SD Tenisca -:-
17:30Vera - Union Guimar -:-
18:00Las Palmas C - Tacoronte -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 13

18:30Muleno - Pulpileno -:-

ESPANYA: Tercera Division - Group 15

16:30Beti Kozkor - Huarte -:-
17:00CD Baztan - Murchante -:-
17:00Subiza - CD Ardoi -:-
17:00Txantrea - Fontellas -:-
17:00Valle Egues - Cortes -:-
17:30Lourdes - CD Corellano -:-
18:00Pamplona - Mutilvera -:-

ESPANYA: Primera Divisió Femenina

16:00Barcelona W - Atl. Madrid W -:-
17:00Madrid C. W - Espanyol W -:-

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: MLS

21:30Atlanta United - San Jose Earthquakes -:-
23:00Vancouver Whitecaps - Columbus Crew -:-

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: USL Championship

02:00Birmingham - Indy Eleven 1:0
58'New Mexico - Reno 1:3
25'LA Galaxy 2 - San Antonio 1:1
25'Portland 2 - Tacoma Defiance 1:0

ESTATS UNITS D'AMÈRICA: USL League One

01:00Greenville - Toronto FC II 3:1

ESTÒNIA: Meistriliiga

12:00Kalju - Tallinna Kalev -:-
12:00Paide - Tulevik -:-
15:00Levadia - Narva -:-

ESWATINI: MTN Premier League

15:30AjornatTambuti - Black Swallows -:-

EUROPA: Eurocopa Sub-17 Femenina - Classificació - Primera fase

13:00Iceland U17 W - France U17 W -:-
13:00Malta U17 W - Belarus U17 W -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

15:00Kafa - Ocean Kerch -:-
15:30Kyzyltash - Krymteplytsia -:-
16:00SKCHF Sevastopol - Inkomport -:-
16:00Yevpatoriya - TSK Simferopol -:-

FINLÀNDIA: Veikkausliiga - Grup Campionat

12:00Honka - HJK -:-

FINLÀNDIA: Veikkausliiga - Grup de Descens

14:00KPV Kokkola - Rovaniemi -:-
17:00HIFK - SJK -:-

FINLÀNDIA: Ykkonen

14:00Jaro - TPV -:-
14:00MuSa - AC Oulu -:-
14:00MyPa - KTP -:-
16:00AC Kajaani - Ekenas -:-

FINLÀNDIA: Kakkonen Group A

14:00JaPS - Lahden Reipas -:-
14:00NJS - Mikkelin -:-
14:00Viikingit - Klubi 04 -:-

FINLÀNDIA: Kakkonen Group B

14:00Espoo - Ilves 2 -:-
14:00Gnistan - Jazz Pori -:-
14:00P-Iirot Rauma - KaPa -:-
14:00SalPa - GrIFK -:-
14:00Tampere Utd - EPS -:-

FINLÀNDIA: Kakkonen Group C

14:00Vaajakoski - VIFK -:-
14:00VPS 2 - Kajaanin Haka -:-

FINLÀNDIA: Liiga Women - Grup Campionat

14:00Jypk W - Honka W -:-
14:00TiPS W - HJK W -:-
19:00KuPS W - Aland Utd W -:-

FINLÀNDIA: Liiga Women - Grup de Descens

13:30ONS Oulu W - Ilves W -:-
17:00TPS W - Myran W -:-

FRANÇA: Ligue 1

17:30Marseille - Montpellier -:-
20:00Bordeaux - Brest -:-
20:00Metz - Amiens -:-
20:00Nice - Dijon -:-
20:00Nimes - Toulouse -:-
20:00Reims - Monaco -:-

FRANÇA: Ligue 2

15:00Caen - Lens -:-

FRANÇA: National 2 - Group A

15:00Schiltigheim - Mulhouse -:-
16:00Bobigny - Lille II -:-
16:00Epinal - Haguenau -:-
18:00Lens II - Reims II -:-
18:00Lusitanos - Sedan -:-
18:00Sainte-Genevieve - ASM Belfort -:-
18:00St Quentin - IC Croix -:-
19:00Bastia - JA Drancy -:-

FRANÇA: National 2 - Group B

17:00Mantes - Chartres -:-
18:00Angers II - Fleury-Merogis -:-
18:00Granville - Guingamp II -:-
18:00Oissel - Vitre -:-
18:00Saint-Malo - Rouen -:-
18:30Gobelins - Stade Briochin -:-
18:30Vannes - Poissy -:-
19:00Lorient II - Sannois -:-

FRANÇA: National 2 - Group C

17:00Andrezieux - Montpellier II -:-
18:00Bergerac - Stade Bordelais -:-
18:00Bourges - Nantes II -:-
18:00Colomiers - Blois -:-
18:00AjornatRomorantin - Angouleme CFC -:-
18:00Saint-Pryve - St Etienne II -:-
18:00Sete - Trelissac -:-
19:00Chamalieres - Les Herbiers -:-

FRANÇA: National 2 - Group D

16:00Frejus Saint Raphael - Lyon II -:-
18:00Grasse - Saint Priest -:-
18:00Jura Sud - Annecy -:-
18:00Marseille Endoume - Nimes II -:-
18:00Martigues - Louhans Cuiseaux -:-
18:00Monaco II - Marignane -:-
18:00Monts - Marseille II -:-
18:00Moulins-Yzeure - Hyeres -:-

FRANÇA: Super Cup Women

15:30Lyon W - Paris SG W -:-

GAL·LES: Premier League

15:30Bala - Cardiff Metropolitan -:-
15:30Carmarthen Town - TNS -:-
15:30Penybont - Airbus -:-

GAL·LES: FAW Championship North & Mid

15:30Bangor City - Llandudno -:-
15:30Buckley - Llanrhaeadr -:-
15:30Colwyn Bay - Llanfair United -:-
15:30Conwy Borough - Ruthin -:-
15:30Flint - Llangefni -:-
15:30Gresford - Guilsfield -:-
15:30Porthmadog - Prestatyn -:-
15:30Rhyl - Penrhyncoch -:-

GAL·LES: FAW Championship South & Mid

15:30Cambrian & Clydach - Haverfordwest -:-
15:30Cwmbran Celtic - Goytre Utd -:-
15:30STM Sports - Llanelli -:-
15:30Swansea University - Undy -:-

GAL·LES: Division 1

15:30AjornatAberbargoed - Penydarren -:-
15:30AjornatAbergavenny Town - Trefelin -:-
15:30AjornatBridgend Street - Risca -:-
15:30Dinas Powys - Garden Village -:-
15:30AjornatLlwydcoed - Caldicot -:-
15:30Monmouth - Penydarren -:-
15:30AjornatMonmouth - Ton Pentre -:-
15:30Pontardawe - Trefelin -:-
15:30AjornatPort Talbot - Pontardawe -:-

GEÒRGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

14:00Chikhura - Dinamo Tbilisi -:-
16:00WIT Georgia - Dila Gori -:-

GRÈCIA: Super League

16:15Volos NFC - OFI Crete -:-
18:30Asteras Tripolis - Atromitos -:-
19:00Panetolikos - AEK Athens FC -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Obertura

23:00Municipal - Siquinala -:-

HAITÍ: Championnat National - Sèrie de Clausura

00:00AjornatRacing Haitien - Violette -:-
00:00Capoise - Ouanaminthe -:-

HONG KONG: Senior Shield

08:30Happy Valley - Pegasus -:-
11:30Yuen Long - Lee Man Warriors -:-

HONGRIA: Hungarian Cup

11:45Eger SE - MOL Fehervar -:-
15:00Ajka Kristaly - Balkanyi -:-
15:00Andrashida - Kecskemeti TE -:-
15:00Balassagyarmat - Dorogi -:-
15:00Balatoni Vasas - Kecskemeti LC -:-
15:00Balatonlelle - FC Dabas -:-
15:00Berettyoujfalui - Szajol -:-
15:00Berkenye - Ozdi -:-
15:00Bogacs - III. Keruleti TVE -:-
15:00Bonyhad - Puskas Academy -:-
15:00Cegledi - Papai Perutz -:-
15:00Csornai - Tatabanya -:-
15:00Dunaharaszti MTK - Honved -:-
15:00Edeleny - Siofok -:-
15:00Egerszalok - Pecsi MFC -:-
15:00Erdi - DVTK -:-
15:00Hajduszoboszloi SE - Vep VSE -:-
15:00Hatvan - Ujpest -:-
15:00Hevesi - Fuzesgyarmati SK -:-
15:00Heviz - Mezokovesd-Zsory -:-
15:00Hodmezovasarhely FC - Budaorsi SC -:-
15:00Kelen - Vac -:-
15:00Kinizsi SK - Dabas-Gyon -:-
15:00Korosladany MSK - Bekescsaba 1912 -:-
15:00Maglodi - MVSC -:-
15:00Nagyecsed - Nagybajom -:-
15:00Nagykanizsa - Veszprem -:-
15:00Petervasara - Menfocsanak -:-
15:00Putnok - Paks -:-
15:00Sarvari FC - Debrecen -:-
15:00SBTC - Szolnoki MAV -:-
15:00SC Sopron - Kecsked -:-
15:00Soltvadkerti - Kaposvar -:-
15:00Szegedi - Bicskei -:-
15:00Szekszardi - Lipoti -:-
15:00Szentlorinc - Gyirmot -:-
15:00Tamasi - Tihanyi -:-
15:00Ujfeherto - Ajka -:-
15:00Unione - MTK Budapest -:-
15:00Velence - Szeged 2011 -:-
15:00Villanyi - Tiszaujvaros -:-
18:00Mori SE - Kozarmisleny SE -:-
19:00Debreceni EAC - Csakvari -:-

HONGRIA: NB I Women

14:00MTK Hungaria W - Gyor W -:-
15:00Ferencvaros W - Astra Hungary W -:-
16:00Szent Mihaly W - Kelen W -:-

ILLES FÈROE: Faroe Islands Cup

21:00Vikingur - HB Torshavn -:-

ÍNDIA: Calcutta Premier Division A

11:00Calcutta Customs - George Telegrapher -:-

INDONÈSIA: Liga 2

10:30BaBel United - PSPS Riau -:-
10:30Sriwijaya - Persibat Batang -:-

IRAN: Division 1

14:00Fajr Sepasi - Arman Gohar -:-
14:15Navad Urmia - Qashqai Shiraz -:-
14:30Gol Reyhan Alborz - Damash -:-
14:30Mes Kerman - Malavan -:-
14:30Mes Rafsanjan - Elmo Adab -:-
14:45Baderan Tehran - Sorkhpooshan Pakdasht -:-
14:45Khooshe Talaee - Rayka Babol -:-
15:00Sepidrood Rasht - Aluminium Arak -:-
16:15Esteghlal Khuzestan - Niroye Zamini -:-

IRLANDA: Division 1

20:45Athlone - Galway -:-
20:45Bray - Drogheda -:-
20:45Cobh Ramblers - Longford -:-
20:45Shelbourne - Limerick -:-
20:45Wexford - Cabinteely -:-

IRLANDA DEL NORD: NIFL Premiership

16:00Cliftonville - Institute -:-
16:00Coleraine - Crusaders -:-
16:00Glenavon - Ballymena -:-
16:00Glentoran - Warrenpoint -:-
16:00Larne - Dungannon -:-

IRLANDA DEL NORD: NIFL Championship

16:00Ballinamallard - Dundela -:-
16:00Ballyclare - Knockbreda -:-
16:00Dergview - Portadown -:-
16:00H&W Welders - PSNI -:-
16:00Loughgall - Ards -:-
16:00Queens Univ. - Newry City -:-

ISLÀNDIA: Inkasso-deildin

16:00Grotta - Haukar -:-
16:00Keflavik - Fjolnir -:-
16:00Leiknir - Fram -:-
16:00Olafsvik - Njardvik -:-
16:00Thor Akureyri - Magni -:-
16:00Throttur - Afturelding -:-

ISLÀNDIA: Division 2

16:00Fjardabyggd - Leiknir F. -:-
16:00IR Reykjavik - KFG Gardabaer -:-
16:00Kari - Selfoss -:-
16:00Vestri - Tindastoll -:-
16:00Vidir - Dalvik/Reynir -:-
16:00Volsungur - Throttur Vogar -:-

ISLÀNDIA: Urvalsdeild Women

16:00Fylkir W - Breidablik W -:-
16:00Selfoss W - IBV Vestmannaeyjar W -:-
16:00Stjarnan W - KR Reykjavik W -:-
16:00Valur W - Keflavik W -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

17:00Netanya - Hapoel Kfar Saba -:-
18:00Nes Tziona - Bnei Yehuda -:-
19:30Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa -:-
19:30Shmona - Beitar Jerusalem -:-

ISRAEL: Liga Alef North

20:00Daburiya Osama - Ironi Baka -:-

ISRAEL: Liga Alef South

20:00M. Ironi Ashdod - Holon Yermiyahu -:-

ITÀLIA: Serie A

15:00Udinese - Brescia -:-
18:00Juventus - Verona -:-
20:45AC Milan - Inter -:-

ITÀLIA: Serie B

15:00Benevento - Cosenza -:-
15:00Cremonese - Crotone -:-
15:00Empoli - Cittadella -:-
15:00Juve Stabia - Ascoli -:-
15:00Livorno - Pordenone -:-
15:00Pescara - Entella -:-
15:00Spezia - Perugia -:-
18:00Chievo - Pisa -:-

ITÀLIA: Serie C - Group A

15:00Pro Vercelli - Gozzano -:-
20:45Pistoiese - Como -:-

ITÀLIA: Serie C - Group B

15:00ArzignanoChiampo - Sudtirol -:-
17:30Carpi - Rimini -:-
18:30Ravenna - Imolese -:-
20:45Cesena - Piacenza -:-
20:45Modena - FeralpiSalo -:-

ITÀLIA: Serie C - Group C

16:00Rende - Teramo -:-

ITÀLIA: Serie D - Group A

15:30Chieri - Seravezza Pozzi -:-

ITÀLIA: Serie D - Group B

15:30Villa Alme - Virtus Bolzano -:-

ITÀLIA: Serie D - Group C

15:00Chions - Feltre -:-

ITÀLIA: Serie D - Group D

15:00Lentigione - Fanfulla -:-

ITÀLIA: Serie D - Group E

15:00Grosseto - Ponsacco -:-
15:00San Donato - Scandicci -:-

ITÀLIA: Serie D - Group F

15:00Fiuggi - Matelica -:-

ITÀLIA: Primavera 1

11:00Bologna U19 - Napoli U19 -:-
13:00Inter U19 - Fiorentina U19 -:-
15:00Lazio U19 - Pescara U19 -:-
17:00Genoa U19 - Sassuolo U19 -:-

ITÀLIA: Primavera 2

10:00Trapani U19 - Frosinone U19 -:-
11:00Ascoli U19 - Lecce U19 -:-
11:00Benevento U19 - Perugia U19 -:-
11:00Pordenone U19 - AC Milan U19 -:-
11:00Salernitana U19 - Livorno U19 -:-
13:00Pisa U19 - Cosenza U19 -:-
15:00Brescia U19 - Entella U19 -:-
15:00Cittadella U19 - Venezia U19 -:-
15:00Parma U19 - Udinese U19 -:-

ITÀLIA: Serie A Women

15:00AC Milan W - Orobica W -:-
15:00Empoli W - Inter W -:-
15:00Sassuolo W - Juventus W -:-
15:00Tavagnacco W - Bari W -:-
15:00Verona W - Florentia W -:-

JAPÓ: J2 League

09:00Avispa Fukuoka - Okayama -:-
11:00Kofu - Albirex Niigata -:-
11:00V-Varen Nagasaki - Kyoto -:-
12:00Kanazawa - Renofa Yamaguchi -:-
12:00Ryukyu - Montedio Yamagata -:-

KAZAKHSTAN: Premier League

11:00Okzhetpes - Ertis Pavlodar -:-
14:00Kaisar Kyzylorda - K. Almaty -:-
14:00Taraz - Atyrau -:-

KENYA: Premier League

13:00Mathare Utd. - Ulinzi Stars -:-
14:00Kisumu All-Stars - Nzoia Sugar -:-
14:00Wazito - Leopards -:-

KIRGUIZISTAN: Premier Liga

14:15Akademiy Futbola - Dordoi Bishkek -:-
14:15Alay Osh - Kara Balta -:-

KUWAIT: Premier League

18:35Al Qadisiya - Al Arabi -:-

LESOTHO: Premier League

15:00Likhopo - Lifofane -:-
15:00Linare - Defence Force -:-
15:00Sefotha-Fotha - Lijabatho -:-

LETÒNIA: Optibet Virsliga

13:00Jelgava - RFS -:-
14:00Spartaks - FK Liepaja -:-

LETÒNIA: 1. Liga

13:00Balvu - Alberts JDFS -:-
14:00New Project - Tukums 2000 -:-
14:00Rezekne - Super Nova -:-
15:00FK Smiltene - Riga/Staicele -:-

LÍBAN: Premier League

14:30Tadamon - Shabab El Bourj SC -:-
15:00Safa - Al Akhaa Al Ahli -:-

LITUÀNIA: A Lyga

12:00Riteriai - Zalgiris -:-
14:00Kauno Zalgiris - Suduva -:-
18:00Anul·latAtlantas - Stumbras -:-

LITUÀNIA: I Lyga

15:00Siauliai FA - FK Minija -:-
17:00Vilniaus Vytis - Nevezis Kedainiai -:-

LUXEMBURG: Luxembourg Cup

19:00Schifflange - Differdange -:-

MACEDÒNIA DEL NORD: 1. MFL

15:00Borec - Rabotnicki -:-

MACEDÒNIA DEL NORD: 2. MFL

15:30FK Korab - Vellazerimi -:-
15:30Kadino Skopje - Ohrid -:-
15:30Kozuv Gevgelija - Sasa -:-
15:30Labunishta - Drita -:-
15:30Osogovo - Pobeda -:-
15:30Pelister - KF Gostivar -:-
15:30Pitu Guli - Kit Go Pehchevo -:-
15:30Plackovica - Belasica -:-
15:30Vardari Forino - FK Skopje -:-

MALÀISIA: Malaysia Cup - Play Offs

15:00Terengganu - Johor DT -:-

MALAWI: Super League

14:30Chitipa United - Big Bullets -:-
14:30Dwangwa United - Ntopwa -:-
14:30Masters Security - Kamuzu Barracks -:-
14:30Mighty Tigers - Silver -:-
14:30Mlatho Mponela - Moyale Barracks -:-

MALI: Premiere Division

17:45Bakaridjan - Djoliba -:-

MALTA: Premier League

18:00Hamrun - Sirens -:-
18:00Hibernians - Senglea Athletics -:-
20:00Balzan - Valletta -:-
20:15Sliema - Gudja -:-

MALTA: Division 1

18:00Qormi - Fgura -:-
20:15Naxxar Lions - Pieta Hotspurs -:-

MARROC: Botola Pro

17:00Mouloudia Oujda - FUS Rabat -:-

MARROC: Botola 2

17:00Ittihad Khemisset - Chabab Benguerir -:-
17:00KAC Kenitra - Chabab Atlas Khenifra -:-
17:00Kawkab Marrakech - TAS Casablanca -:-
17:00RAC Casablanca - Sale -:-
17:00Salmi - Maghreb Fez -:-
17:00Wydad Fes - Dcheira -:-

MÈXIC: Liga MX - Obertura

DescansAtlas - Toluca 0:1
45+'Monarcas - Guadalajara Chivas 1:0
00:00Atl. San Luis - Santos Laguna -:-
00:00Monterrey - Puebla -:-
00:00Necaxa - Club Leon -:-

MÈXIC: Ascenso MX - Obertura

01:00Dorados de Sinaloa - Cafetaleros de Chiapas 2:0
01:00Loros - Atlante 0:1
02:00Tampico Madero - Leones Negros 1:0
DescansVenados - Alebrijes Oaxaca 0:0
00:00Zacatepec - Correcaminos -:-

MÈXIC: Liga Premier Serie A

23:00Cruz Azul Hidalgo - Irapuato 2:3
02:30Reynosa - Alacranes de Durango 0:3
03:00Murcielagos - Cimarrones de Sonora 2 -:-
03:00Saltillo - Leones Negros 2 -:-
19:00Tlaxcala - Albinegros Orizaba -:-
19:00U.N.A.M.- Pumas 2 - Yalmakan -:-
23:00UA Zacatecas - UA Chihuahua -:-
00:00Atl. Bahia - Tecos FC -:-
00:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Inter Playa Del Carmen -:-
00:00Pioneros - Canamy -:-

MÈXIC: Liga Premier Serie B

03:00Cafessa - La Paz -:-
23:00Ciervos - Calor De San Pedro -:-
23:00San Francisco - Chimalhuacan -:-
23:00Uruapan - Dongu -:-
00:00Tlayacapan - Dorados de Sinaloa 2 -:-

MOÇAMBIC: Mocambola

15:00ENH Vilankulo - Ferroviario Beira -:-
15:00Ferroviario Maputo - Desportivo Maputo -:-
15:00Textil do Pungue - Baia de Pemba -:-

MÓN: Amistós entre clubs

06:00Melbourne Victory (Aus) - Perth Glory (Aus) -:-
07:00Newcastle Jets (Aus) - Sydney FC (Aus) -:-

MÓN: Arab Club Champions Cup

19:00Nouadhibou - Al Jaish -:-

MÓN: Amistós Internacional Femení

01:00Paraguay U19 W - Peru U19 W 9:0
03:00Venezuela U19 W - Colombia U19 W 2:0

NAMÍBIA: MTC Premiership

16:00AjornatBlack Africa - Life Fighters -:-
16:00AjornatBlue Waters - Tigers -:-
16:00AjornatOkahandja - Mighty Gunners -:-
16:00AjornatYoung Brazilians - UNAM -:-
19:00AjornatCitizens - Julinho Sporting -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Obertura

00:00Juventus Managua - Ocotal -:-

NORUEGA: Eliteserien

18:00Brann - Haugesund -:-

NORUEGA: OBOS-ligaen

15:30Kongsvinger - Ull/Kisa -:-

NORUEGA: Division 2 - Group 1

14:00Vidar - Halden -:-
16:00Levanger - Nardo -:-

NORUEGA: Division 2 - Group 2

16:00Baerum Sportsklubb - Elverum -:-
16:00Fram - Oppsal -:-

NORUEGA: Division 3 - Group 1

13:00Nordstrand - Herd -:-
14:00Arvoll - Spjelkavik -:-
14:00Rommen SK - Sunndal -:-
15:30Aalesund 2 - Lorenskog -:-

NORUEGA: Division 3 - Group 2

14:00Frigg - Drobak-Frogn -:-
14:00Grei - Ready -:-
14:00Halsen - Lokomotiv Oslo -:-
14:00Tonsberg - Follo -:-

NORUEGA: Division 3 - Group 3

14:00Donn - Brodd -:-
14:00Flekkeroy - Storm BK -:-
14:00Pors Grenland - Flint -:-
15:00Bryne 2 - Mandalskameratene -:-
16:00Staal Jorpeland - Vindbjart -:-

NORUEGA: Division 3 - Group 4

13:00Stromsgodset 2 - Fjora -:-
13:00Vestfossen - Stord -:-
16:00Fana - Lysekloster -:-
16:00V. Haugesund - Fyllingsdalen -:-

NORUEGA: Division 3 - Group 5

16:00Gjovik-Lyn - Nybergsund -:-
16:00Ranheim 2 - Brumunddal -:-
16:00Strindheim - Orkla -:-
16:00Verdal - Tiller -:-

NORUEGA: Division 3 - Group 6

14:00Skjervoy - Leknes -:-

NORUEGA: Junior U19

12:30Mjondalen U19 - Start U19 -:-

NORUEGA: Toppserien Women

15:00Arna-Bjornar W - Avaldsnes W -:-
15:00Fart W - Roa W -:-
15:00Kolbotn W - Stabaek W -:-
15:00Lyn W - Klepp W -:-
15:00Valerenga W - Trondheims-Orn W -:-
17:00LSK Kvinner W - Sandviken W -:-

OMAN: Professional League

15:40Mirbat - Sohar -:-
17:40Fanja SC - Seeb -:-
20:00Saham - Oman Club -:-

PAÏSOS BAIXOS: Eredivisie

18:30Sparta Rotterdam - Waalwijk -:-
19:45Groningen - Zwolle -:-
19:45Willem II - Venlo -:-
20:45Vitesse - Sittard -:-

PAÏSOS BAIXOS: Eerste Divisie

19:45Helmond - Oss -:-

PAÏSOS BAIXOS: Tweede Divisie

12:30Katwijk - Quick Boys -:-
14:30GVVV - Excelsior Maassluis -:-
15:00ASWH - IJsselmeervogels -:-
15:00Rijnsburgse Boys - Jong Volendam -:-
15:00Spakenburg - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:30Kozakken Boys - HHC -:-
18:00De Treffers - Scheveningen -:-
18:00TEC - Noordwijk -:-

PAÏSOS BAIXOS: Derde Divisie

14:30Ajax (Am) - Barendrecht -:-
14:30DVS '33 Ermelo - VV DOVO -:-
14:30Excelsior 31 - Harkemase Boys -:-
14:30Hoek - GOES -:-
14:30Lisse - VVSB -:-
14:30ODIN '59 - Jong Almere City -:-
14:30SteDoCo - VVOG -:-
15:00ONS Sneek - Ter Leede -:-
18:00Westlandia - Lienden -:-
19:30Groene Ster - EVV -:-
19:30UNA - OSS '20 -:-

PAÏSOS BAIXOS: Eredivisie U19

12:00Almere City U19 - Twente U19 -:-
14:30Breda U19 - AZ Alkmaar U19 -:-
14:30Feyenoord U19 - Groningen U19 -:-
14:30Heerenveen U19 - Ajax U19 -:-
14:30Utrecht U19 - PSV U19 -:-
14:45Den Haag U19 - NEC/Oss U19 -:-

PARAGUAI: Primera Division - Clausura

23:15Dep. Capiata - River Plate 0:1
01:30San Lorenzo - Nacional Asuncion 0:3
22:30Deportivo Santani - Libertad Asuncion -:-

PARAGUAI: Division Intermedia

00:30Rubio Nu - Fulgencio Yegros 2:2
16:0012 de Octubre - Fernando de la Mora -:-
21:30Resistencia - Independiente FBC -:-
23:003 de Febrero - Sportivo Iteno -:-

PERÚ: Liga 1 - Clausura

03:00Cesar Vallejo - Dep. Municipal 3:1
20:30Union Comercio - AD Cantolao -:-
00:45Sport Boys - Cajamarca -:-

PERÚ: Liga 2

20:30Grau - Santa Rosa -:-
22:00Anul·latSport Victoria - Santos FC -:-
22:30Juan Aurich - Deportivo Coopsol -:-

POLÒNIA: Ekstraklasa

15:00LKS Lodz - Arka Gdynia -:-
17:30Lechia Gdansk - Korona Kielce -:-
20:00Slask Wroclaw - Zaglebie -:-

POLÒNIA: Division 1

17:00Stal Mielec - GKS Belchatow -:-
18:00Chojniczanka - Radomiak Radom -:-
18:00Chrobry Glogow - Odra Opole -:-
18:00Zaglebie Sosnowiec - GKS Jastrzebie -:-
19:10Sandecja Nowy S. - Warta Poznan -:-
20:00Termalica B-B. - Legnica -:-

POLÒNIA: Division 2

15:30Garbarnia - GKS Katowice -:-
16:00Legionowo - S. Wola -:-
16:00Pogon Siedlce - Blekitni Stargard -:-
16:00Skra - Pruszkow -:-
17:00Lech Poznan 2 - Widzew Lodz -:-
19:00Elblag - Bytovia Bytow -:-
19:00Polkowice - Elana Torun -:-

POLÒNIA: III Liga - Group I

14:00Biala Piska - Polonia Warszawa -:-
15:30Grodzisk M. - Ursus Warszawa -:-
16:00Sokol Aleksandrow L. - Radomsko -:-
16:00Zambrow - Legia II -:-

POLÒNIA: III Liga - Group II

11:00Pogon Szczecin II - Stezyca -:-
13:00Grom Nowy Staw - Chemik Police -:-
15:00Nielba Wagrowiec - Kleczew -:-
15:00Sroda - B. Gdynia -:-
16:00Kotwica Kolobrzeg - Unia Janikowo -:-
16:00Starogard Gdanski - Gornik Konin -:-
17:00Gwardia Koszalin - Mieszko -:-
17:00Jarocin - Swit Skolwin -:-
18:00KKS Kalisz - Koszalin -:-

POLÒNIA: III Liga - Group III

16:00Brzeg - Polonia Bytom -:-
16:00Gornik Z. 2 - Pniowek -:-
16:00Legnica 2 - Zielona Gora -:-
16:00Piast Zmigrod - Starowice Dolne -:-
17:30Kluczbork - Zaglebie 2 -:-

POLÒNIA: III Liga - Group IV

12:00Jutrzenka Giebultow - Lublin -:-
13:00Hetman Zamosc - Wisla Pulawy -:-
15:00Chelmianka Chelm - Hutnik Krakow -:-
16:00Avia Swidnik - Biala Podlaska -:-
16:00Orleta Radzyn - Sandomierz -:-
16:00Wisloka Debica - Korona Kielce 2 -:-

POLÒNIA: Central Youth League

12:00Cracovia U18 - Legia U18 -:-
12:00Escola Warszawa U18 - Pogon Szczecin U18 -:-
12:00Korona Kielce U18 - Slask U18 -:-
12:00UKS SMS Lodz U18 - Wisla U18 -:-
12:00Zaglebie U18 - Gwarek Zabrze U18 -:-

POLÒNIA: Ekstraliga Women

12:00AZS Wroclaw W - Mitech Zywiec W -:-
12:00Bydgoszcz W - GKS Katowice W -:-
12:00Medyk Konin W - UKS SMS Lodz W -:-
14:00UJ Krakow W - Czarni Sosnowiec W -:-
16:00AZS PWSZ Walbrzych W - Olimpia Szczecin W -:-
16:00Biedrzychowice W - Leczna W -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

19:00Belenenses - Rio Ave -:-
21:30Moreirense - Benfica -:-

PORTUGAL: LigaPro

12:00Oliveirense - FC Porto B -:-
17:00Academico Viseu - SC Farense -:-
17:00Chaves - Covilha -:-
17:00Nacional - Penafiel -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

16:00Braga B - Cerveira -:-
17:00AD Fafe - Guimaraes B -:-
17:00Pedras Salgadas - U. Madeira -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:00Benfica U23 - Academica U23 -:-
12:00Portimonense U23 - Maritimo U23 -:-
15:00Feirense U23 - Setubal U23 -:-

PORTUGAL: Liga BPI Women

16:00Valadares Gaia W - CF Benfica W -:-

QATAR: QSL

15:50Al Rayyan - Al Khor -:-
18:00Al Wakra - Al-Duhail -:-

REPÚBLICA DEMOCRÀTICA DEL CONGO: Ligue 1

16:30Dauphins Noirs - Lubumbashi Sport -:-

REPÚBLICA DE MOLDÀVIA: Divizia Nationala

15:00Codru Lozova - Dinamo-Auto -:-
18:00Speranta Nisporeni - Sheriff Tiraspol -:-

REPÚBLICA POPULAR DE LA XINA: Super League

09:30Dalian Yifang F.C. - Shenzhen -:-
13:35Hebei - Tianjin Teda -:-
13:35Shandong Luneng - Shanghai Shenhua -:-

REPÚBLICA POPULAR DE LA XINA: Jia League

09:30Shaanxi Changan - Guizhou Zhicheng -:-
10:00Sichuan Annapurna - Nantong Zhiyun -:-
11:30Xinjiang Tianshan - Shanghai Shenxin -:-
13:30Nei Mongol - Meizhou Hakka -:-
13:30Zhejiang Greentown - Beijing EG -:-

REPÚBLICA POPULAR DE LA XINA: Yi League

09:00Chengdu Qianbao - Suzhou Dongwu -:-
09:00Dalian Chanjoy - Taizhou Yuanda -:-
09:00Fujian Tianxin - Zhejiang Yiteng -:-
09:00Guangxi Baoyun - Hunan Billows -:-
09:00Hangzhou Wuyue - Hubei Chufeng Heli -:-
09:00Hebei Elite - Qingdao Jonoon -:-
09:00Jiangsu Yancheng - Jilin Baijia -:-
09:00Kunshan - Sichuan Jiuniu -:-
09:00Lhasa Chengtou - Shenzhen Pengcheng -:-
09:00Nanjing Shaye - Yunnan Kunlu -:-
09:00Qingdao Red Lions - Baoding Yingli Yitong -:-
09:00Shenyang Urban FC - Ningxia -:-
09:00Wuhan Three Towns - Jiangxi Liansheng -:-
09:00Xian Daxing Chongde - Shanxi Xindu -:-
09:00Yanbian Beiguo - Inner Mongolia -:-
09:00Zibo Cuju - Beijing Technology -:-

REPÚBLICA TXECA: 1. Liga

16:30Opava - Liberec -:-
16:30Pribram - Karvina -:-
16:30Slovacko - Teplice -:-
19:00Ceske Budejovice - Plzen -:-

REPÚBLICA TXECA: Division 2

10:15Chrudim - Vlasim -:-
10:15Dukla Prague - Usti nad Labem -:-
10:15Trinec - Zizkov -:-
16:30Lisen - Prostejov -:-
16:30Varnsdorf - FK Pardubice -:-
17:00Hradec Kralove - Vysehrad -:-

REPÚBLICA TXECA: CFL - Group A

10:15Benesov - Admira Prague -:-
10:15Motorlet Prague - Sparta Prague B -:-
16:30Domazlice - Plzen B -:-

REPÚBLICA TXECA: CFL - Group B

10:15Jablonec B - Mlada Boleslav B -:-
16:30Usti nad Orlici - Zivanice -:-
16:30Velvary - Dukla Prague B -:-

REPÚBLICA TXECA: MSFL

10:15Odra Petrkovice - Unicov -:-
15:30Frydek-Mistek - Uhersky Brod -:-
15:30Hlucin - Vrchovina -:-
15:30Rosice - Blansko -:-

REPÚBLICA TXECA: Division A

10:15Petrin Plzen - Katovice -:-
10:30Horovicko - Klatovy -:-
16:30Beroun - Marianske Lazne -:-
16:30Doubravka - Cizova -:-
16:30Rokycany - Ceske Budejovice B -:-
16:30Sobeslav - Myto -:-
17:00Hvezda Cheb - Prestice -:-

REPÚBLICA TXECA: Division B

10:15Kladno - Chomutov -:-
16:30Cesky Brod - Brandys n. Labem -:-
16:30Ostrov - Aritma Prague -:-
16:30Slany - Steti -:-
16:30Tatran Rakovnik - Ceska Lipa -:-
17:00Sous - MFK Dobris -:-

REPÚBLICA TXECA: Division C

10:00Kutna Hora - Trutnov -:-
16:30Nachod - Velke Hamry -:-
16:30Ostra - Hlinsko -:-
16:30Vysoke Myto - Letohrad -:-

REPÚBLICA TXECA: Division D

10:15Jihlava B - Stara Rise -:-
15:30Breclav - Bystrice n. Pern. -:-
15:30Start Brno - Tasovice -:-

REPÚBLICA TXECA: Division E

15:30Bzenec - Hodonin -:-
15:30HFK Olomouc - Slavicin -:-
15:30Hranice - Brumov -:-
15:30Skastice - Nove Sady -:-

REPÚBLICA TXECA: Division F

15:30Bohumin - Rymarov -:-

REPÚBLICA TXECA: Prazsky prebor

10:15Podoli - Vysehrad B -:-
10:30Dukla JM - Motorlet Prague B -:-
10:30Hostivar - Ujezd nad Lesy -:-
10:30Kralovice - Admira Prague B -:-
10:30US Prague - Ujezd Prague -:-
10:30Zlicin - Zizkov B -:-
16:30Olympia Radotin - Treboradice -:-
16:30Predni Kopanina - Kolovraty -:-

REPÚBLICA TXECA: Stredocesky KP

10:15Klicany - Hrebec -:-
16:30Dobrovice - Bohemia Podebrady -:-
16:30Kosmonosy - Vlasim B -:-
16:30Nespeky - Hvozdnice -:-
16:30Nove Straseci - Porici n. S. -:-
16:30Tuchlovice - Kosor -:-

REPÚBLICA TXECA: Jihocesky KP

10:15Mas Taborsko B - Laziste -:-
15:00Protivin - Junior Strakonice -:-
16:30Osek - Cesky Krumlov -:-
16:30Rudolfov - Jankov -:-
16:30Sezimovo Usti - Blatna -:-

REPÚBLICA TXECA: Plzensky KP

16:30Chotikov - Rapid Plzen -:-
16:30Horni Briza - Meclov -:-
16:30Nepomuk - Holysov -:-
16:30Stribro - Nyrsko -:-
16:30Vejprnice - Sokol Lhota -:-
16:30Zruc - Start Tlumacov -:-

REPÚBLICA TXECA: Karlovarsky KP

10:15Loko K. Vary - Hroznetin -:-
16:30Lomnice - Chodov -:-
16:30Nova Role - Frantiskovy Lazne -:-
16:30Nove Sedlo - Nejdek -:-

REPÚBLICA TXECA: Ustecky KP

14:30Modlany - Vilemov -:-
16:30Domousice - Brna -:-
16:30FK Jilove - Litomericko -:-
16:30Oldrichov - Srbice -:-
16:30Perstejn - Kadan -:-
16:30Zatec - Lovosice -:-

REPÚBLICA TXECA: Liberecky KP

16:30Chrastava - Frydlant -:-
16:30Desna - Hradek nad Nisou -:-
16:30Doksy - Rovensko p. Tr. -:-
16:30Mseno - Zelezny Brod -:-
16:30Sedmihorky - Turnov -:-
16:30Straz p. Ralskem - Visnova -:-

REPÚBLICA TXECA: Kralovehradecky KP

10:15Slavia Hradec - Cerveny Kostelec -:-
16:30Libcany - Chlumec nad Cidlinou B -:-
16:30Olympia HK - Kratonohy - Dobruska -:-
16:30Vysoka n. Labem - Vrchlabi -:-

REPÚBLICA TXECA: Pardubicky KP

16:00Holice - Moravska Trebova -:-
16:00Tremosnice - Horni Redice -:-

REPÚBLICA TXECA: Vysocina KP

15:30Zirovnice - Okrisky -:-

REPÚBLICA TXECA: Jihomoravsky KP

10:15Bohunice - Mutenice -:-
10:30Ivancice - Kurim -:-
15:30Bosonohy - Rajecko -:-
15:30Bystrc - Sparta Brno -:-
15:30Rousinov - Svratka Brno -:-
15:30SK Krumvir - Moravsky Krumlov -:-

REPÚBLICA TXECA: Olomoucky KP

15:30Jesenik - Lutin -:-
15:30Mohelnice - Litovel -:-
15:30Sternberk - Dolany -:-
15:30Zelatovice - Usti -:-

REPÚBLICA TXECA: Zlinsky KP

15:30Holesov - Slusovice -:-
15:30Morkovice - Bystrice pod Hostynem -:-
15:30Napajedla - Luhacovice -:-
15:30Provodov - Kvasice -:-

REPÚBLICA TXECA: Moravskoslezsky KP

16:00Bridlicna - Petrovice -:-
16:00Celadna - Dolni Datyne -:-
16:00Cesky Tesin - Hlubina -:-
16:00Fulnek - Bystrice -:-
16:00Senov - Haj ve Slezsku -:-

REPÚBLICA TXECA: U19 League

11:00Hradec Kralove U19 - Pribram U19 -:-
11:00Slovacko U19 - Mlada Boleslav U19 -:-
12:00Ceske Budejovice U19 - Brno U19 -:-
12:00Ostrava U19 - Meteor Prague U19 -:-
13:30FC Fastav Zlin U19 - Sparta Prague U19 -:-

REPÚBLICA TXECA: First League Women

11:00Liberec W - FK Pardubice W -:-
11:00Lok. Brno W - Sparta Prague W -:-

ROMANIA: Liga 1

14:00FC Voluntari - Academica Clinceni -:-
16:30Sepsi Sf. Gheorghe - FC Hermannstadt -:-
19:30Astra - Din. Bucuresti -:-

ROMANIA: Liga 2

10:00Daco-Getica Bucuresti - Metaloglobus -:-
10:00Mioveni - Calarasi -:-
10:00Pandurii - UTA Arad -:-
10:00Sportul Snagov - Csikszereda M. Ciuc -:-
10:00Turnu Magurele - Viitorul Tg. Jiu -:-
11:30Concordia - FC Arges -:-
15:30Politehnica Timisoara - CSM Resita -:-

RÚSSIA: Premier League

13:00Akhmat Grozny - FK Krylya Sovetov Samara -:-
18:00Tambov - FK Rostov -:-
18:00Zenit - Rubin Kazan -:-

RÚSSIA: FNL

14:00Nizhny Novgorod - Kursk -:-
15:00Spartak Moscow 2 - Neftekhimik -:-
16:00FK Chayka - Krasnodar 2 -:-
16:00M. Saransk - Tekstilshtik -:-
16:00T. Moscow - Tomsk -:-
17:00Armavir - Luch -:-
17:00Baltika - R. Volgograd -:-
17:00Chertanovo M. - Shinnik Yaroslavl -:-
17:00F. Voronezh - FK Chimki Moskovska oblast -:-

RÚSSIA: PFL - Center

13:00Ararat Moscow - Lipetsk -:-
13:00R. Volgograd 2 - Khimik Novomoskovsk -:-
13:30Saratov - Khimki 2 -:-
15:00Salyut-Belgorod - Kaluga -:-
16:00Saturn Ramenskoye - D. Bryansk -:-

RÚSSIA: PFL - South

14:00FK Anzi Makhackala - Biolog -:-
14:00Legion Dynamo - Maykop -:-
14:00SKA Rostov - Urozhay -:-
15:00Alania Vladikavkaz - Inter Cherkessk -:-
15:00Spartak Nalchik - Spartak Vladikavkaz -:-
15:30Volgar-Astrakhan - Mashuk -:-
16:00Chernomorets Novorossijsk - Dynamo Stavropol -:-
16:00Krasnodar 3 - FK Makhachkala -:-

RÚSSIA: PFL - Ural-Povolzhye

12:00Chelyabinsk - Lada Dimitrovgrad -:-
13:00Nosta - Tyumen -:-
13:00Zenit-Izhevsk - Zvezda Perm -:-
13:30Ulyanovsk - Ufa 2 -:-
15:00Akron Togliatti - Ural 2 -:-

RÚSSIA: PFL - West

11:00Olimp Khimki - Zenit 2 -:-
13:00Znamya Truda - Vladimir -:-
14:00Leningradets - Zvezda St. Peterburg -:-
15:00Pskov 747 - Kolomna -:-
16:00Lokomotiv-Kazanka - Veles Moscow -:-
18:00Murom - Dolgoprudny -:-

RÚSSIA: Youth League

10:30Zenit U19 - Rubin Kazan U19 -:-
11:00Dynamo Moscow U19 - Sochi U19 -:-
12:00FK Orenburg U19 - Lokomotiv Moscow U19 -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Primera fase

15:00Domagnano - Murata -:-
15:00Pennarossa - Juvenes/Dogana -:-
15:00Tre Fiori - Faetano -:-

SÈRBIA: Super Liga

16:00FK Indjija - Radnicki Nis -:-
18:00Cukaricki - Mladost -:-
18:00Napredak - Backa Topola -:-
18:00Rad Beograd - Radnik -:-
18:00Sp. Subotica - Javor -:-
20:00Macva - Proleter -:-
20:00Vojvodina - FK Vozdovac -:-

SÈRBIA: Prva Liga

16:00Din. Vranje - Buducnost Dobanovci -:-
16:00Radnicki 1923 - Trayal Krusevac -:-
16:00Radnicki Pirot - Novi Pazar -:-
16:00Smederevo - Zemun -:-
18:30Backa - Kolubara -:-
18:30Metalac - Zarkovo -:-

SEYCHELLES: First Division League

13:00Anse Reunion - St Michel United -:-
13:30Cote d'Or - Lightstars -:-
14:00Victoria City - Revengers -:-

SINGAPUR: Premier League

11:30Home Utd - Geylang -:-

SUD-ÀFRICA: Premier League

15:00Chippa Utd. - Bloem Celtic -:-
15:00Polokwane - Supersport Utd -:-
15:00Stellenbosch - Black Leopards -:-
18:00Mamelodi Sundowns - Maritzburg Utd -:-
20:15Bidvest Wits - Orlando Pirates -:-

SUD-ÀFRICA: GladAfrica Championship

15:00JDR Stars - Cape Umoya United -:-
15:00Royal Eagles - Real Kings -:-
15:00TS Sporting - Mbombela -:-

SUÈCIA: Allsvenskan

13:30Falkenbergs - Ostersunds -:-
16:00Kalmar - Hacken -:-
16:00Norrkoping - Orebro -:-
18:00Goteborg - Sirius -:-

SUÈCIA: Superettan

13:30Varbergs - Syrianska -:-
16:00Dalkurd - Osters -:-
16:00Jonkopings - Norrby -:-

SUÈCIA: Division 1 - Norra

15:00Karlstad - Sylvia -:-
15:00Nykopings - Rynninge -:-

SUÈCIA: Division 1 - Södra

13:00Lindome - Ljungskile -:-
15:00Tvaakers - Atvidabergs -:-
16:00Assyriska IK - Utsiktens -:-
16:00Torns - Eskilsminne -:-

SUÈCIA: Division 2 - Norrland

13:00Gottne IF - IFK Lulea -:-
14:00Anundsjo - Friska Viljor -:-
14:00IFK Umea - Taftea IK -:-
14:00Kramfors-Alliansen - Timra -:-
14:00Ytterhogdals - Skelleftea -:-
15:00Pitea - Umea FC -:-
15:00Sandviks - IFK Ostersund -:-

SUÈCIA: Division 2 - Norra Svealand

14:00Enkopings SK - Lidingo IFK -:-
14:00Karlbergs - Kvarnsvedens -:-
14:00Skiljebo - Mora -:-
14:00Taby - Sundbybergs -:-
15:00Upsala - Kungsangens -:-
15:00Valbo FF - Hudiksvalls -:-

SUÈCIA: Division 2 - Västra Götaland

12:00Qviding - Hittarps -:-
14:00IFK Malmo - Assyriska BK -:-
14:00Olympic - Eslovs -:-
14:00Prespa Birlik - Onsala -:-
15:00Halmia - Stafsinge -:-
16:00Angelholms - Rosengard -:-

SUÈCIA: Division 2 - Södra Svealand

14:00Haninge - Arameisk-Syrianska -:-
14:00Huddinge - Assyriska IF -:-
14:00Motala - Sodertalje FK -:-
14:00Tyreso - AFK Linkopings -:-

SUÈCIA: Division 2 - Norra Götaland

14:00Amal - Torslanda -:-
14:00Stenungsunds - Gauthiod -:-
15:00Nordvarmland - Grebbestads -:-
15:00Vanersborgs FK - Tidaholm IFK -:-
16:00Lidkopings FK - Orebro Syr. -:-
16:00Uddevalla - Savedalens -:-

SUÈCIA: Division 2 - Östra Götaland

14:00Almeboda/Linneryd - Hassleholms IF -:-
14:00Bromolla - Husqvarna -:-
14:00IFK Berga - Asarums -:-
14:00IFK Hassleholm - Nassjo -:-
14:00Nosaby IF - Raslatts -:-
15:00Osterlen FF - Dalstorps -:-
15:00Rappe GOIF - Karlskrona -:-

SUÈCIA: Allsvenskan Women

15:00Bunkeflo W - Kristianstads W -:-
15:00Djurgarden W - Goteborg W -:-

SUÈCIA: Elitettan Women

13:00Kalmar W - Kvarnsvedens W -:-
14:00AIK W - Umea W -:-
15:00Borgeby W - Lidkopings FK W -:-
15:00IF Brommapojkarna W - Mallbackens W -:-

SUÏSSA: Super League

19:00St. Gallen - Servette -:-
19:00Xamax - Sion -:-

SUÏSSA: Challenge League

17:00Lausanne Ouchy - Chiasso -:-
18:00Winterthur - Wil -:-
19:00Aarau - Schaffhausen -:-

SUÏSSA: Promotion League

16:00Bavois - Cham -:-
16:00Breitenrain - Koniz -:-
16:00Bruhl - Basel II -:-
16:00Munsingen - Bellinzona -:-
16:00YF Juventus - Black Stars -:-
16:00Zurich II - Sion II -:-
17:00Etoile-Carouge - Stade Nyonnais -:-
17:00Rapperswil - Yverdon -:-

SUÏSSA: 1.Liga Classic Group 1

16:30Terre Sainte - Azzurri Lausanne -:-
17:00Bulle - Martigny -:-
17:00Echallens - La Chaux-De-Fonds -:-
17:00Oberwallis Naters - Young Boys II -:-
17:30Chenois - Meyrin -:-

SUÏSSA: 1.Liga Classic Group 2

16:00Schotz - Luzern II -:-
16:00Solothurn - Buochs -:-
17:00Muttenz - Delemont -:-
18:00Bassecourt - Langenthal -:-
18:00Goldau - Wohlen -:-

SUÏSSA: 1.Liga Classic Group 3

16:00Balzers - Kosova -:-
16:00Dietikon - Gossau -:-
16:00Red Star Zurich - Eschen -:-
16:00Thalwil - Wettswil-Bonstetten -:-
18:30Paradiso - Hongg -:-

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

13:00CSKA Pomir Dushanbe - Kuktosh -:-
13:00Khatlon - Panjsher -:-

TAILÀNDIA: Thai League 1

13:00Sukhothai - Muang Thong Utd -:-
14:00Suphanburi - Ratchaburi -:-
15:00Bangkok Utd - Chiangrai Utd -:-

TANZÀNIA: Ligi Kuu Bara

15:00Alliance - Biashara Mara United -:-
15:00Coastal Union - Azam -:-
15:00JKT Tanzania - Mtibwa Sugar -:-
15:00Namungo - Mwadui -:-
15:00Ndanda - Singida United -:-
15:00Polisi Tanzania - Kinondoni MC -:-
15:00Tanzania Prisons - Young Africans -:-

TUNÍSIA: Ligue Professionnelle 1

17:00AjornatEsperance Tunis - Bizertin -:-

TUNÍSIA: Ligue 2

16:00Gabes - Sbikha -:-
16:00Msaken - Sfax Railways -:-
16:00Olympique Beja - Ariana -:-
16:00Sidi Bouzid - Menzel Bourguiba -:-
16:00Sporting Ben Arous - CO Medenine -:-
16:00Zarzis - Rades -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

14:00Energetik - Balkan -:-
14:00Sagadam - Ahal -:-
14:30Kopetdag Asgabat - FC Asgabat -:-

TURQUIA: Super Lig

14:00Kasimpasa - Antalyaspor -:-
16:30Kayserispor - Denizlispor -:-
19:00Fenerbahce - Ankaragucu -:-

TURQUIA: 1. Lig

13:00Umraniyespor - Boluspor -:-
15:30Altay - Keciorengucu -:-
15:30Osmanlispor - Altinordu -:-
18:00Adana Demirspor - Bursaspor -:-

TURQUIA: 2. Lig White Group

14:00Gumushanespor - Pendikspor -:-
14:00H.Trabzon - Amed SK -:-
14:301922 Konyaspor - Bak Spor -:-
14:30Hacettepe - Kirklarelispor -:-
14:30Zonguldak - Inegolspor -:-
15:00Sancaktepe - Yeni Corumspor -:-
15:00Sariyer - Afjet Afyonspor -:-
17:00Sanliurfaspor - Manisa -:-
18:00Samsunspor - Tarsus -:-

TURQUIA: 2. Lig Red Group

14:30Kirsehir Belediyespor - Elazigspor -:-
14:30Nigde Anadolu - Kastamonuspor -:-
15:00Bandirmaspor - Bayburt -:-
15:00Bodrumspor - Van Buyuksehir Bld. -:-
15:00Ergene Velimese - Sivas Belediyespor -:-
15:00Tuzlaspor - Sakaryaspor -:-
15:00Utas Usakspor - Ankara Demirspor -:-
18:00Kahramanmarasspor - Etimesgut -:-
18:00Kardemir Karabuk - Eyupspor -:-

TURQUIA: 3. Lig Group 1

14:0024 Erzincanspor - Buca -:-
14:00Hopaspor - Tokatspor -:-
14:00Manisaspor - Karakopru -:-
14:00Yomraspor - Yeni Orduspor -:-
14:30Aksaray Bld. - Silivrispor -:-
14:30Erzin - Duzcespor -:-
15:00Catalca - Serik Belediyespor -:-
15:00Kizilcaboluk Spor Kulubu - Sultanbeyli -:-
15:00Sile Yildizspor - Cankaya FK -:-

TURQUIA: 3. Lig Group 2

14:00Agri 1970 - Cizrespor -:-
14:00Elaziz Bld. - Fethiyespor -:-
14:00Fatsa Belediyespor - Tepecik -:-
14:30Erbaaspor - Karsiyaka -:-
14:30Kemerspor 2003 - Ofspor -:-
15:00Alemdag - Kozan -:-
15:00Erokspor - Belediye Derince -:-
18:00Kocaelispor - Turgutluspor -:-

TURQUIA: 3. Lig Group 3

14:00Pazarspor - Halide E. -:-
14:30Altindag Bld. - Kelkit -:-
14:30Osmaniyespor - Modafenspor -:-
15:00Bayrampasa - Batman Petrolspor -:-
15:00Darica Genclerbirligi - Golcukspor -:-
15:00Karacabey Belediyespor - Nevsehirspor -:-
15:00Nazillispor - Yozgatspor 1959 FK -:-
15:00Soma Spor - Muglaspor -:-
18:00Diyarbakirspor - Malatya -:-

UCRAÏNA: Premier League

13:00Lviv - Olimpik Donetsk -:-
16:00FK Zorya Luhansk - Mariupol -:-

UCRAÏNA: Persha Liga

14:00Cherkashchyna - Hirnyk-Sport -:-
15:00Kremin - Ch. Odessa -:-
15:30Balkany - Prykarpattya -:-
16:00Rukh Lviv - Obolon Brovar Kyjev -:-
18:00Metalist 1925 - Volyn Lutsk -:-

UCRAÏNA: Druha Liga

15:00Nyva Vinnytsya - Bukovyna -:-

UCRAÏNA: Youth League

13:00Kolos Kovalivka U21 - Oleksandriya U21 -:-
13:00Vorskla Poltava U21 - Dynamo Kiev U21 -:-
14:00Desna U21 - Shakhtar Donetsk U21 -:-

URUGUAI: Primera Division - Clausura

21:00Juventud - Penarol -:-

URUGUAI: Segunda Division

15:00Villa Espanola - CA Torque -:-
20:30Rentistas - Maldonado -:-
20:30Tacuarembo - Central Esp. -:-
20:30Villa Teresa - Albion -:-

UZBEKISTAN: Super League

15:00Met. Bekobod - Pakhtakor -:-
15:00Sogdiana - Navbahor Namangan -:-

VENEÇUELA: Primera Division - Clausura

22:00AC Lala FC - Zamora -:-
22:00Carabobo - Aragua -:-
22:00Portuguesa - Dep. Tachira -:-
23:00Estudiantes Caracas - Puerto Cabello -:-

VENEÇUELA: Segunda Division - Clausura

21:30Hermanos Colmenares - Frontera -:-
21:30Universidad Central - Angostura -:-
22:00Titanes - Local Andina -:-
22:00Urena - JBL Zulia -:-

VIETNAM: V.League 1

12:00Da Nang - Thanh Hoa -:-
14:00Khanh Hoa - Nam Dinh -:-

XIPRE: First Division

17:00Omonia - Apollon -:-
19:00AEL Limassol - Doxa -:-

XIPRE: Division 2

15:30ASIL Lysi - Omonoia Psevda -:-
15:30Chloraka - Ermis -:-
15:30Karmiotissa - Alki Oroklini -:-
15:30Omonia Aradippou - Ayia Napa -:-
15:30Xylotympou - Dighenis -:-
15:30Zakakiou - Othellos Athienou -:-

ZÀMBIA: Super League

13:00Buildcon - Forest Rangers -:-
13:00Nkwazi - Zanaco -:-
15:00Green Eagles - Nakambala Leopards -:-
15:00Kansanshi - Green Buffaloes FC -:-
15:00Kysa - Kabwe -:-
15:00Red Arrows - Power Dynamos -:-
15:00ZESCO - Lumwana Radiants -:-

ZIMBÀBUE: Premier Soccer League

15:00Platinum - Mushowani Stars -:-

Actualitza

Futbol | Bàsquet | Tennis | Handbol | Hoquei gel | Futbol Sala | Waterpolo | Més esports »

Dalt

m.FlashScore.cat ofereix resultats d'esports en directe - livescore mòbil. Aquesta versió mòbil presenta diferències respecte a FlashScore.cat per raons tècniques