Actualitza

Futbol » Avui » Tots

ALEMANYA: 3. Liga

19:00Kaiserslautern - Grossaspach -:-

AMÈRICA DEL SUD: Jocs Olímpics - Classificació

00:00Argentina U23 - Ecuador U23 -:-

ANGLATERRA: NPL Premier Division

20:45Basford - Witton -:-

ANGLATERRA: Isthmian League Premier Division

20:45Haringey - Carshalton -:-

ANGLATERRA: Professional Development League

14:00Colchester U23 - Watford U23 -:-
14:00Coventry U23 - Ipswich U23 -:-
14:00Crewe U23 - Bolton U23 -:-
14:00QPR U23 - Millwall U23 -:-
15:00Bristol City U23 - Charlton U23 -:-

ANGLATERRA: FA Cup

21:00Bournemouth - Arsenal -:-

ANGLATERRA: Premier League Cup

20:00Sunderland U23 - Wigan U23 -:-

ANGLATERRA: Premier League International Cup

20:00Brighton U23 - Wolfsburg II -:-
20:00Everton U23 - Swansea U23 -:-
20:00Leicester U23 - NK Dinamo Zagreb 2 -:-

ARGENTINA: Superlliga

23:40Racing Club - Atl. Tucuman 1:1
01:45Boca Juniors - Independiente 0:0

ARGENTINA: Torneo Federal A

23:00Union Sunchales - Club A. Guemes 0:0
23:30Chaco For Ever - Douglas Haig 2:1
23:30Cipolletti - Ferro Gen. Pico 1:1
00:00Central Norte - CDJU Gualeguaychu 2:0
00:00Defensores Belgrano VR - Sarmiento Resistencia 0:0
01:30Juventud Unida Universitario - Huracan Las Heras 3:0

ARGENTINA: Primera C Metropolitana - Clausura

21:00Berazategui - Argentino de Merlo -:-

BÈLGICA: Pro League U21

19:30Gent U21 - Club Brugge U21 -:-
19:30St. Liege U21 - Genk U21 -:-
20:00Mechelen U21 - Leuven U21 -:-

BOLÍVIA: Division Profesional - Obertura

02:00Santa Cruz - The Strongest 3:2

BRASIL: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

23:00Botafogo RJ - Macae 3:1

BRASIL: Campeonato Catarinense

00:00Avai - Marcilio Dias -:-

BRASIL: Campeonato Gaucho - Primera fase

23:00Internacional - Pelotas 3:1
23:00Novo Hamburgo - Ypiranga FC 0:1
23:00Sao Luiz - Juventude 1:3

BRASIL: Campeonato Maranhense

00:00Sampaio Correa - Sao Jose MA -:-

BRASIL: Campeonato Paraense

00:00Paysandu PA - Bragantino -:-

BRASIL: Campeonato Paraibano

00:15Sao Paulo Crystal - Treze PB -:-
00:15Sport PB - Sousa -:-

BRASIL: Campeonato Paulista

23:00Mirassol - Corinthians 1:1
23:00Santo Andre - Ferroviaria 2:1
00:00Bragantino - Internacional de Limeira -:-
00:00Guarani - Santos -:-

BRASIL: Campeonato Piauiense

00:00Timon - Flamengo PI -:-

BRASIL: Campeonato Potiguar - Primera fase

19:00Santa Cruz de Natal - Palmeira da Una -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Inter Star - Kayanza -:-

COLÒMBIA: Primera A - Obertura

23:20Atl. Nacional - Pereira 2:0
01:30Millonarios - Dep. Pasto 1:2

COSTA RICA: Primera Division - Clausura

23:00Herediano - Saprissa 4:1
00:10Santos DG - Universitarios 3:0

EGIPTE: Premier League

12'Haras El Hodood - Aswan SC 0:0
16:00Misr Lel Makkasa - El Gaish -:-
18:00AjornatAswan SC - Masr -:-
18:00AjornatEl-Entag El-Harby - Al Ahly -:-
18:00AjornatEl Gaish - Enppi -:-
18:00AjornatEl Masry - El Ismaily -:-
18:00AjornatPyramids - Tanta -:-
18:00AjornatSmouha - Arab Contractors -:-
18:00AjornatWadi Degla - Haras El Hodood -:-
18:00AjornatZamalek - Misr Lel Makkasa -:-
19:00AjornatAl Ahly - Smouha -:-
19:00AjornatEl Ismaily - El Gouna -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura

23:30Santa Tecla - Metapan 0:0

FRANÇA: Ligue 2

20:45Le Havre - Troyes -:-

GHANA: Premier League

16:30Ebusua - Dreams -:-

GRÈCIA: Super League

17:00PAOK - Volos -:-
19:00Lamia - Asteras Tripolis -:-

GRÈCIA: Super League 2

12'Kerkyra - Levadiakos 0:0
14:00Karaiskakis - Panachaiki -:-

HONDURES: Liga Nacional - Clausura - 1a Fase

23:00Platense - Real Sociedad 1:1

ÍNDIA: ISL

15:00ATK - North East Utd -:-

IRLANDA DEL NORD: NIFL Premiership

20:45Coleraine - Cliftonville -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

19:15Bnei Yehuda - Maccabi Haifa -:-

ISRAEL: Leumit League

18:00Hapoel Katamon - Hapoel Bnei Lod -:-
18:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula -:-
18:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva -:-

ISRAEL: Liga Alef North

12:00Hapoel Kafr Kanna - Maccabi Tamra -:-
87'H. Asi Gilboa - Shapira 0:1
13:30H. Migdal HaEmek - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara -:-

ISRAEL: Liga Alef South

17:00Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Kafr Qasim -:-

ITÀLIA: Serie B

21:00Perugia - Livorno -:-

ITÀLIA: Serie C - Group B

20:45Reggio Audace - Sudtirol -:-

ITÀLIA: Serie C - Group C

14:30Sicula Leonzio - Catanzaro -:-

JAMAICA: Premier League

23:00Cavalier - Harbour View 1:1
02:00Arnett Gardens - Tivoli 1:1

MALI: Premiere Division

17:30USFAS Bamako - Onze Createurs -:-
19:00LC Bamako - AS Bamako -:-

MARROC: Botola Pro

17:00Olympique de Safi - Mouloudia Oujda -:-

MAURITÀNIA: Ligue 1

17:00Sahel - SNIM -:-

MÈXIC: Liga MX - Clausura

00:00Necaxa - Atl. San Luis 1:1
02:00Juarez - Monarcas 3:0

MÈXIC: Liga Premier Serie A

00:00Reboceros de La Piedad - Tlaxcala -:-

MÈXIC: Liga MX Women - Clausura

00:00Toluca W - Cruz Azul W -:-

MÓN: Amistós Internacional

15:00Macedònia del Nord U19 - Azerbaijan U19 -:-

MÓN: Amistós entre clubs

88'Krasnodar 2 (Rus) - Csakvari (Hun) 5:1
12:00Labunishta (Mkd) - Korabi Peshkopi (Alb) -:-
12:30Sp. Subotica (Srb) - Olimpik Donetsk (Ukr) -:-
42'Hobro (Den) - Horsens (Den) 1:0
14:00Lok. Plovdiv (Bul) - Michalovce (Svk) -:-
14:00AjornatOsogovo (Mkd) - Bregalnica Stip (Mkd) -:-
14:00Vorskla Poltava (Ukr) - Radnik (Srb) -:-
14:00Zaglebie (Pol) - Karvina (Cze) -:-
15:00Dnipro-1 (Ukr) - Jagiellonia (Pol) -:-
15:00Dyn. Kyiv (Ukr) - Brest (Blr) -:-

MÓN: Amistós Internacional Femení

19:00Brazil U20 W - Peru U20 W -:-

MÓN: Amistós entre clubs femení

10:00Virginia United W (Aus) - Annerley W (Aus) 0:1

NICARAGUA: Liga Primera - Clausura

01:00Ferretti - Jalapa 2:2

PAÏSOS BAIXOS: Eerste Divisie

20:00Jong AZ - Almere City -:-
20:00Jong PSV - Excelsior -:-

PAÏSOS BAIXOS: Reserve League - Fase de guanyadors

12'Jong Nijmegen - Jong Willem II 0:0
14:00Jong Zwolle - Jong Groningen -:-
18:30Jong Venlo - Jong Waalwijk -:-
19:00Jong G.A. Eagles - Jong Heracles -:-

PAÏSOS BAIXOS: Reserve League - Fase de perdedors

14:00Jong FC Emmen - Jong Vitesse -:-
16:00Jong Sittard - Jong De Graafschap -:-
18:30Jong Den Bosch - Jong Dordrecht -:-
18:30Jong FC Twente - Jong Cambuur -:-

PANAMÀ: LPF - Clausura

00:00Miguelito - Costa del Este 2:0
00:00Plaza Amador - Deportivo Universitario 1:1

PARAGUAI: Primera Division - Obertura

00:15Guarani - Cerro Porteno 1:0

PORTUGAL: Primeira Liga

19:45Guimaraes - Rio Ave -:-
22:00Sporting - Maritimo -:-

PORTUGAL: LigaPro

20:45Estoril - Benfica B -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:45Famalicao U23 - Benfica U23 -:-
16:00Maritimo U23 - Estoril U23 -:-

REPÚBLICA TXECA: Tipsport liga - Play Offs

11:00Ostrava - Dun. Streda 1:2pen.
12'Brno - Mlada Boleslav 0:0

SOMÀLIA: Nation Link Telecom Championship

13:30Gaadiidka - Elman -:-

TURQUIA: Super Lig

18:00Sivasspor - Rizespor -:-
18:00Yeni Malatyaspor - Trabzonspor -:-

TURQUIA: 1. Lig

17:00Karagumruk - Altinordu -:-

XILE: Primera Division

00:30U. Espanola - Deportes Iquique 3:2

Actualitza

Futbol | Bàsquet | Tennis | Handbol | Hoquei gel | Futbol Sala | Waterpolo | Més esports »

Dalt

m.FlashScore.cat ofereix resultats d'esports en directe - livescore mòbil. Aquesta versió mòbil presenta diferències respecte a FlashScore.cat per raons tècniques